[Doc Brown] Galeria mojej Mesko ORZ7

[Doc Brown] Galeria mojej Mesko ORZ7

Postprzez DocBrown » 2 sierpnia 2008, 22:31

Witam wszystkich, kilka dni temu poprawiłem nieco moją ORZ poprzez wypolerowanie odbłyśnika maszynką do elektropolerowania, jednocześnie wypróbowałem w niej wiele rodzajów lamp, poniżej prezentuje zdjęcia, które wykonałem, jest ich bardzo dużo, tak więc będę wrzucać codziennie po kilkadziesiąt :)
Dziś niestety nie wrzucę nic, bo fotosik padł :(
DocBrown
 

Re: [Doc Brown] Galeria mojej Mesko ORZ7

Postprzez cieszyn » 2 sierpnia 2008, 22:34

DocBrown napisał(a):Witam wszystkich, kilka dni temu poprawiłem nieco moją ORZ poprzez wypolerowanie odbłyśnika maszynką do elektropolerowania, jednocześnie wypróbowałem w niej wiele rodzajów lamp, poniżej prezentuje zdjęcia, które wykonałem, jest ich bardzo dużo, tak więc będę wrzucać codziennie po kilkadziesiąt :)
Dziś niestety nie wrzucę nic, bo fotosik padł :(


Z tym polerowaniem to tu nie jesteś sam! Zobacz, jakie ma Whites aluminiowe lustra w trumience :lol: :lol:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Doc Brown] Galeria mojej Mesko ORZ7

Postprzez DocBrown » 2 sierpnia 2008, 22:37

Widziałem trumienkę Whitesa i te super odbłyśniki i pomyślałem, czemu moja ORZ ma być gorsza, więc wypolerowałem w niej odbłyśnik :D
DocBrown
 

Re: [Doc Brown] Galeria mojej Mesko ORZ7

Postprzez cieszyn » 2 sierpnia 2008, 22:40

DocBrown napisał(a):Widziałem trumienkę Whitesa i te super odbłyśniki i pomyślałem, czemu moja ORZ ma być gorsza, więc wypolerowałem w niej odbłyśnik :D


To chyba kosztuje sporo pracy i wysiłku, zeby takie lustro osiągnąć, nie?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Doc Brown] Galeria mojej Mesko ORZ7

Postprzez DocBrown » 2 sierpnia 2008, 22:46

Tak, żeby to osiągnąć, musiałem najpierw dokładnie papierem ściernym wyszczotkować odbłyśnik, aby usunąć wszelakie wżery, dopiero potem za pomocą maszyny do elektropolerowania wypolerowałem go na wysoki połysk, niestety ta maszyna swoje waży, więc to faktycznie nie jest lekka praca :?

P.S. Postaram sie choć kilka fotek wrzucić jeszcze dziś
DocBrown
 

Re: [Doc Brown] Galeria mojej Mesko ORZ7

Postprzez cieszyn » 2 sierpnia 2008, 22:47

DocBrown napisał(a):Tak, żeby to osiągnąć, musiałem najpierw dokładnie papierem ściernym wyszczotkować odbłyśnik, aby usunąć wszelakie wżery, dopiero potem za pomocą maszyny do elektropolerowania wypolerowałem go na wysoki połysk, niestety ta maszyna swoje waży, więc to faktycznie nie jest lekka praca :?

P.S. Postaram sie choć kilka fotek wrzucić jeszcze dziś


Jak fotosik strajkuje, to zaciągaj foty mechanizmem forumowym :lol: ;)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Doc Brown] Galeria mojej Mesko ORZ7

Postprzez DocBrown » 2 sierpnia 2008, 22:49

Strajkuje fotosik manager, na forumowy mechanizm wrzucania fotek te fotki są niestety za duże (ok 400-500kb jedna), tak więc nic z tego :(
DocBrown
 

Re: [Doc Brown] Galeria mojej Mesko ORZ7

Postprzez cieszyn » 2 sierpnia 2008, 22:52

DocBrown napisał(a):Strajkuje fotosik manager, na forumowy mechanizm wrzucania fotek te fotki są niestety za duże (ok 400-500kb jedna), tak więc nic z tego :(


Doc - dziś ten wątek odkurzyłem!! - zaciągnij se "PIXresizer"

To będzie moment, a fotki zmniejszysz i cześć!
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Doc Brown] Galeria mojej Mesko ORZ7

Postprzez Whites86 » 2 sierpnia 2008, 23:08

szkoda ze niemasz fot chetnie bym zobaczył :) ja sie zastanawiam nad moja łycha czy zrobic jej ;olerke nietylko odbłysnika :)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Doc Brown] Galeria mojej Mesko ORZ7

Postprzez DocBrown » 2 sierpnia 2008, 23:11

:arrow: Whites, mam 126 fotek ORZ po wypolerowaniu odbłyśnika. chętnie bym zapodał, ale niestety głupi fotosik protestuje, postaram sie jednak chociaż 10 dziś wrzucić :!: :!: :!:
DocBrown
 

Następna strona

Powrót do DocBrown

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron