Nowości w kolekcji u OUKSa

Re: Nowości w kolekcji u OUKSa

Postprzez Elektroservice » 8 stycznia 2014, 11:32

amisiek napisał(a):I wtedy będzie jasno i biało.
Gdyby tak zdążyć jeszcze przed śniegiem (który w końcu musi spaść), to pomyślcie - ośnieżone drzewka oświetlone dobrym białym światłem...


Wcale, że nie musi :) Jak dobrze by było gdyby w ogóle tej zimy nie spadł.
Precz z przewodami YDYt, oraz podobnymi w instalacjach elektrycznych !
Avatar użytkownika
Elektroservice
 
Posty: 6333
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 6 stycznia 2013, 20:40
Lokalizacja: Stęszew

Re: Nowości w kolekcji u OUKSa

Postprzez owies » 8 stycznia 2014, 11:34

Elektroservice napisał(a):Jak dobrze by było gdyby w ogóle tej zimy nie spadł.

Tylko bez takich! Specjalnie buty kupiłem i bagażnik na belki bazowe żeby teraz "parapet" się kurzył ? :cry:
Avatar użytkownika
owies
 
Posty: 144
Dołączył(a): 17 grudnia 2013, 18:48

Re: Nowości w kolekcji u OUKSa

Postprzez Elektroservice » 8 stycznia 2014, 11:38

Powiem Ci, że bym się ucieszył gdyby to ścierwo nie spadło w ogóle w tym sezonie :)
Już nie tyle śnieg najgorszy co cholerna sól drogowa, choć śniegu też bardzo, bardzo nie lubię :evil: Ogólnie, to na tą zimę jestem przygotowany - Webasto kupione tylko pozostało je zamontować :D
Precz z przewodami YDYt, oraz podobnymi w instalacjach elektrycznych !
Avatar użytkownika
Elektroservice
 
Posty: 6333
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 6 stycznia 2013, 20:40
Lokalizacja: Stęszew

Re: Nowości w kolekcji u OUKSa

Postprzez owies » 8 stycznia 2014, 12:15

Tytuł: Nowości w kolekcji u OUKSa

Elektroservice napisał(a):Powiem Ci, że bym się ucieszył gdyby to ścierwo nie spadło w ogóle w tym sezonie :)
Już nie tyle śnieg najgorszy co cholerna sól drogowa, choć śniegu też bardzo, bardzo nie lubię :evil: Ogólnie, to na tą zimę jestem przygotowany - Webasto kupione tylko pozostało je zamontować :D

W pierwszą zimę po montażu pieca nie mogłem się doczekać mrozów, ona też się ociągała i przyszła później, ale nie aż tak późno jak teraz! Jakaż to była frajda wsiadać do ciepłego rozlodzonego auta, zwłaszcza jak mam na rano do roboty, zawsze śpię maksymalnie długo, nie mam garażu i taki świeżo wybudzony z ciepłego łóżka wyciągnięty odśnieżać i marznąć, to była zmora! Teraz ilekroć wstaję na rano, ten psychiczny komfort i fizyczne ciepełko. Nawet jak wychodzę wieczorem po pracy, zmęczony i słyszę inne osoby skrobiące szyby mam banana na gębie, wsiadam, włączam wycieraczki i jadę :D (nawet jak jest -20 a pod maską przecież TDI) Z każdym zimnym dniem doceniam każdą złotówkę i czas poświęcony na wpakowanie tego ustrojstwa do samochodu, matko, jak ja bez tego mogłem żyć! :D

A sól wiadomo, zwłaszcza jak się przejmujesz i starasz dbać o pojazd... co zrobić, na to wpływu nie mamy :/
(widziałem gdzieś twojego paszczaka :D )

Zanim zacząłem jeździć na parapecie, też nie przepadałem za zimnem, ale ten moment kiedy już umiesz pokonywać swobodnie trasę i jedziesz tam gdzie chcesz (a nie tam gdzie prowadzi deska i chwiejne ciało :D), prędkość i adrenalina, pędząc na giętkim kawałku "dykty" między drzewami czy po stoku, triki, ciężko porównać to do rowerowych doznań bo tu nie ma takiego wysiłku żeby utrzymać, nadać prędkość. Coś wspaniałego.

To właśnie sprawiło że polubiłem zimę :)

Dzięki postom amiśka o metahalogenach liczę że i w domu poprawi się moje samopoczucie, jestem łasy na takie bajery jak muchy na lep.

(miałem nie spamować tutaj, ale może jeszcze ktoś zimy nie lubi i uda się go przekonać do jej polubienia :) )
(amisiek, kaszel, neon - wytnijcie jeśli uznacie za stosowne)
Avatar użytkownika
owies
 
Posty: 144
Dołączył(a): 17 grudnia 2013, 18:48

Re: Nowości w kolekcji u OUKSa

Postprzez Whites86 » 8 stycznia 2014, 17:22

owies napisał(a):
(miałem nie spamować tutaj, ale może jeszcze ktoś zimy nie lubi i uda się go przekonać do jej polubienia :) )
(amisiek, kaszel, neon - wytnijcie jeśli uznacie za stosowne)

ja lubię zime , zawsze lubiłem :) jedynie czego nienawidzę w zimie to śnieg, cała reszta absolutnie mi nie przeszkadza :) , ta zima jest super jedynie mrozu brakuje

owies napisał(a):
Zanim zacząłem jeździć na parapecie, też nie przepadałem za zimnem, ale ten moment kiedy już umiesz pokonywać swobodnie trasę i jedziesz tam gdzie chcesz (a nie tam gdzie prowadzi deska i chwiejne ciało :D), prędkość i adrenalina, pędząc na giętkim kawałku "dykty" między drzewami czy po stoku, triki, ciężko porównać to do rowerowych doznań bo tu nie ma takiego wysiłku żeby utrzymać, nadać prędkość. Coś wspaniałego.

jeździsz na parapecie ? :) jakim ? betonowym zbrojonym, blaszanym z drewna czy z plastiku ? :D:D:D :P:P:P
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Nowości w kolekcji u OUKSa

Postprzez famabud » 8 stycznia 2014, 18:57

No proszę!! Świetnie! Skąd masz te słupy? To OŻ, czy WZ? :)
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowości w kolekcji u OUKSa

Postprzez owies » 8 stycznia 2014, 19:06

Whites, widzisz jeszcze o tobie zapomniałem w poprzednim poście, mam nadzieje że nie poczułeś się w jakiś sposób urażony ;)

Jeżdżę i sobie chwalę, mało tego każdego namawiam bo to świetna sprawa na zimową nudę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
owies
 
Posty: 144
Dołączył(a): 17 grudnia 2013, 18:48

Re: Nowości w kolekcji u OUKSa

Postprzez MercuryFenix » 8 stycznia 2014, 21:26

owies napisał(a):Whites, widzisz jeszcze o tobie zapomniałem w poprzednim poście, mam nadzieje że nie poczułeś się w jakiś sposób urażony ;)

Jeżdżę i sobie chwalę, mało tego każdego namawiam bo to świetna sprawa na zimową nudę :)

Lub pobyt w szpitalu :)
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Re: Nowości w kolekcji u OUKSa

Postprzez JeD » 8 stycznia 2014, 21:32

MercuryFenix napisał(a):
owies napisał(a):Whites, widzisz jeszcze o tobie zapomniałem w poprzednim poście, mam nadzieje że nie poczułeś się w jakiś sposób urażony ;)

Jeżdżę i sobie chwalę, mało tego każdego namawiam bo to świetna sprawa na zimową nudę :)

Lub pobyt w szpitalu :)


To chociaż oprawy pofoć w tym szpitalu :P
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nowości w kolekcji u OUKSa

Postprzez MercuryFenix » 8 stycznia 2014, 22:13

XXXJeDXXXX napisał(a):
MercuryFenix napisał(a):
owies napisał(a):Whites, widzisz jeszcze o tobie zapomniałem w poprzednim poście, mam nadzieje że nie poczułeś się w jakiś sposób urażony ;)

Jeżdżę i sobie chwalę, mało tego każdego namawiam bo to świetna sprawa na zimową nudę :)

Lub pobyt w szpitalu :)


To chociaż oprawy pofoć w tym szpitalu :P

Sfociłem tylko bakteriobójczą UV-C z rurkami phillipsa chyba 30W od sztuki, ale oczywiście kabelek się zapodział,.. nic ciekawego
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OUKS340

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości