Oświetlenie PGR Bródno w Warszawie

Dyskusje na temat oświetlenia wokół szkół, szpitali, kościołów, centrów handlowych i tp

Oświetlenie PGR Bródno w Warszawie

Postprzez cieszyn » 13 września 2022, 21:05

Cześć

Dawno nic tu nie wgrywałem, a teraz mam relację z PGR na Bródnie. (Kiedyś, lata temu, pokazałem tu te zdjęcia, i chyba nawet założyłem dla nich wątek PGR Bródno, ale cóż, wyparowało i ni ma ...)
Wstawiłem zdjęcia do swojej galerii na http://fotki.lighting-gallery.pl
Tam pisało, że zdjęcia zostaną automatycznie odwrócone i sformatowane - ale tak się nie stało :( WIELKIE SORRY :oops: :cry: :oops: :idea: :!:
Co zrobiłem źle? Sorry - liczę na pomoc, nie zjebkę :) :mrgreen:
PS - te zdjęcia w moim edytorze (MS Office Picture Manager) były ustawione do pionu tak jak trza. Nie wiem, czemu w galerii się poprzewracały :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Poniżej dach jednego z budynków (może to stajnia dla koni) . Fajnie wyszły te pionowe wywietrzniki - mam pewne lotnicze skojarzenie, ktoś wie jakie???
Obrazek

Obrazek
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oświetlenie PGR Bródno w Warszawie

Postprzez Kuba123 » 13 września 2022, 22:02

Kiedyś, lata temu, pokazałem tu te zdjęcia, i chyba nawet założyłem dla nich wątek PGR Bródno, ale cóż, wyparowało i ni ma ...


Wątek wcale nie zagiął i znajduje się tu :arrow: viewtopic.php?f=11&t=1440
Co ciekawe nawet wszystkie foty nadal się otwietają

Fajnie, że większość klasycznego oświetlenia przetrwała do dzisiaj, widać nawet, że budynek, na którym znajduje się seria któtka otrzymał nowe pokrycie i oprawa nie wyleciała przy okazji :)

Czy są szanse, że jakaś część z tego oświetlenia jest nadal czynna?

Co do odwracania fotek przez galerię, to nigdy nie miałem podobnego problemu :roll:
Avatar użytkownika
Kuba123
 
Posty: 657
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 8 czerwca 2021, 22:03

Re: Oświetlenie PGR Bródno w Warszawie

Postprzez cieszyn » 14 września 2022, 18:28

Wątek wcale nie zagiął i znajduje się tu :arrow: viewtopic.php?f=11&t=1440
- no to ciekawe, czemu go nie znalazłem w wyszukiwarce na forum na różne hasła m.in. "Bródno" Nie znalazło się, a szukałem długo, więc stworzyłem nowy wątek :roll: Coś wyszukiwarka fiksuje :cry:

Czy są szanse, że jakaś część z tego oświetlenia jest nadal czynna?
- zrobię na jesień wieczorny wypad na tą miejscówkę i się okaże. A pod oprawą "krótka seria" widziałem we wnęce muru wyłącznik bakelitowy, więc ................ no, cyknę se nim, jak słowo daję, cyknę ;-)

Co do odwracania fotek przez galerię, to nigdy nie miałem podobnego problemu

No sam nie wiem, co myśleć ............

Opis galerii zawiera tekst:
.... Zatem nie musicie zdjęć skalować przed publikacją, ani ich obracać do pionu jeśli w takim układzie zrobiliście fotkę. Te zadania zrobi za was skrypt galerii. Fotki będę automatycznie przeskalowane do odpowiednich rozmiarów i obrócone do właściwej orientacji.....
Może jest jakaś awaria ???
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oświetlenie PGR Bródno w Warszawie

Postprzez amisiek » 14 września 2022, 20:15

Witam ponownie Cieszynie. Żeby skrypt zrobił automatyczny obrót zdjęcia, musi ono mieć poprawnie zapisaną orientację w znacznikach Exif. Jesli obracasz w edytorze MS, ale Exif jest zapisany źle, to skrypt go źle obróci. Jak chcesz, mogę pobrać zdjęcia z galerii, obrócić i reuploadować u mnie już poprawnie obrócone.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: Oświetlenie PGR Bródno w Warszawie

Postprzez cieszyn » 21 sierpnia 2023, 21:32

amisiek napisał(a):Witam ponownie Cieszynie. Żeby skrypt zrobił automatyczny obrót zdjęcia, musi ono mieć poprawnie zapisaną orientację w znacznikach Exif. Jesli obracasz w edytorze MS, ale Exif jest zapisany źle, to skrypt go źle obróci. Jak chcesz, mogę pobrać zdjęcia z galerii, obrócić i reuploadować u mnie już poprawnie obrócone.

A-dzięki A-Miśku, chętnie poproszę jeśli możesz mi to poprawić
Dzięki :mrgreen:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Oświetlenie innych terenów otwartych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości