POLIFARB Cieszyn

Dyskusje na temat oświetlenia terenów kopalni, hut oraz wszelkiego rodzaju zakładów przemysłowych

Re: POLIFARB Cieszyn

Postprzez cieszyn » 5 sierpnia 2008, 16:22

neon44 napisał(a):Cieszynku wylałeś miód na moje serce tymi fotkami :)



Neon, Doc - dzięki, ale szczerze powiem, nie byłem pewien, czy te foty się spodobają, takie jakieś mało ciekawe, szare, jedyne ciekawe to to, że te oprawy świecą w dzień no i że wiszą - nie wiedziec czemu - extremalnie wysoko :o
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: POLIFARB Cieszyn

Postprzez Edziu » 5 sierpnia 2008, 18:01

przez cieszyn
Neon, Doc - dzięki, ale szczerze powiem, nie byłem pewien, czy te foty się spodobają, takie jakieś mało ciekawe, szare, jedyne ciekawe to to, że te oprawy świecą w dzień no i że wiszą - nie wiedziec czemu - extremalnie wysoko

Fotki świetne widać że w niektórych są już zielonkawe LRFy, a OURW są piękne
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: POLIFARB Cieszyn

Postprzez swietlik » 5 sierpnia 2008, 20:45

Część OURW ma już wypalone źródła :mrgreen: Cieszyn bardzo ładnie to uchwyciłeś :!:
Może nikt w lecie nie przestawia sterownika oświetlenia. Załącza on lampy o porach takich jak w sezonie zimowym..
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: POLIFARB Cieszyn

Postprzez cieszyn » 5 sierpnia 2008, 20:53

swietlik napisał(a):Część OURW ma już wypalone źródła :mrgreen: Cieszyn bardzo ładnie to uchwyciłeś :!:
Może nikt w lecie nie przestawia sterownika oświetlenia. Załącza on lampy o porach takich jak w sezonie zimowym..


Edziu, świetlik - dzięki!

Mi się wydaje, że Michał ma rację, tam coś chyba sfiksował wyłącznik zmierzchowy, ale to tylko przypuszczenia.
Ja nie wiem, czy w tym czasie nie robili przeglądu oświetlenia czy jakichś innych prac ???
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Oświetlenie terenów przemysłowych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości