Nowa Wieś Mochy - stacja kolejowa

Dyskusje na temat oświetlenia bocznic, węzłów i dworców kolejowych.

Nowa Wieś Mochy - stacja kolejowa

Postprzez kaktus » 6 grudnia 2015, 17:41

W lutym 2014 wymieniono oświetlenie na stacji Nowa Wieś Mochy. W okresie przejściowym na peronie stały już Boyeny na nowych słupach jednak jeszcze nie były one czynne.
Całą sytuację najlepiej opisać tekstem charakterystycznym dla tego forum:
Boyeny mają brak zasilania i nie świecą, bo OURW2250 świecą na rtęciowo, jedna na sodowo.

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
kaktus
 
Posty: 40
Dołączył(a): 4 października 2015, 19:43

Re: Nowa Wieś Mochy - stacja kolejowa

Postprzez toomm40 » 6 grudnia 2015, 20:09

no ciekawe , szkoda,że nie masz żadnej fotki zrobionej w dzień
TELAM - i wszystko jasne :D
Avatar użytkownika
toomm40
 
Posty: 5022
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 listopada 2011, 23:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa Wieś Mochy - stacja kolejowa

Postprzez Utilizer » 6 grudnia 2015, 20:14

Ta sodowa daje rade :D I coś podejrzanie dobrze świeci bez żadnych prążków - czy tam jest klosz z oczkiem :?:
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6575
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: Nowa Wieś Mochy - stacja kolejowa

Postprzez Whites86 » 6 grudnia 2015, 21:35

Utilizer napisał(a):Ta sodowa daje rade :D I coś podejrzanie dobrze świeci bez żadnych prążków - czy tam jest klosz z oczkiem :?:

takie zdjęcia tylko przekonują mnie że mesko strzeliło sobie w torbę nie podejmując zadnych starań do unowocześnienia i przystosowania tych opraw na źródła sodowe, wystarczylo naprawdę niewiele zmian...

kaktus napisał(a):Całą sytuację najlepiej opisać tekstem charakterystycznym dla tego forum:
Boyeny mają brak zasilania i nie świecą, bo OURW2250 świecą na rtęciowo, jedna na sodowo.

mam nadzieje że nikt więcej nie będzie mówił że te debilizmy są charakterystyczne dla tego forum... mogę Cie zapewnić że dołoże do tego wszelkich starań, tego typu teksty nię będą tu w żaden sposób akceptowane
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18


Powrót do Oświetlenie obiektów infrastruktury kolejowej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości