Żarówka dekoracyjna

Żarówka dekoracyjna

Postprzez Watt » 26 września 2013, 19:39

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Niestety chińska :cry:
Watt
 

Re: Żarówka dekoracyjna

Postprzez MercuryFenix » 26 września 2013, 21:50

To to jest dopiero syf :evil:
Byłem kiedyś w lerła merlę. i podczas testu tej żarówki do bańki dostał się tlen !
Jak wiadomo żarówka zbielała, a jako że zobaczył to pracownik zostałem zmuszony do kupna ********* synonim zepsutego... świecidełka :roll: Już mi nie chodzi o pieniądze bo to jakieś 7-10 zł było, ale o sam fakt jak pracownicy traktują wyposażenie na sklepie, założę się że podczas transportu ucierpiała.
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Re: Żarówka dekoracyjna

Postprzez Whites86 » 27 września 2013, 19:12

w życiu bym nie zapłacił, skoro była możliwość sprawdzenia źródła i spaliło się ono oprzy 1 próbie to znaczy ze to był bubel produkcyjny i w zyciu nie zapłacił bym za to
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Żarówka dekoracyjna

Postprzez Watt » 27 września 2013, 19:14

Ta nawet wygląda na solidną, no ale nie będę jej używał do oświetlenia, tylko będzie sobie leżeć w kolekcji ;)
Watt
 

Re: Żarówka dekoracyjna

Postprzez JeD » 27 września 2013, 20:32

W Castoramie gdy zbiłem żarówkę halogenową, Podszedł do mnie pracownik obsługi zapytał czy nic się nie stało (oczywiście byłem w lekkim szoku i spaliłem buraka) i powiedział że oni posprzątają i nie muszę płacić za to. Tylko żebym uważał na przyszłość. ;)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Żarówka dekoracyjna

Postprzez MercuryFenix » 27 września 2013, 20:53

XXXJeDXXXX napisał(a):W Castoramie gdy zbiłem żarówkę halogenową, Podszedł do mnie pracownik obsługi zapytał czy nic się nie stało (oczywiście byłem w lekkim szoku i spaliłem buraka) i powiedział że oni posprzątają i nie muszę płacić za to. Tylko żebym uważał na przyszłość. ;)

Wszystko zależy od miejsca kupna, zbiłem kiedyś komplet szklanek w Auchan, (tani już nie był ok.50zł)
Gdy to zgłosiłem przy chęci zapłaty, no bo cóż tu zrobić :) Pracownik powiedział że pierwszy raz się zdarzyło żeby ktoś się przyznał do naruszenia wyposażenia :mrgreen:
Usłyszałem tylko : Możesz iść dalej na sklep, tylko się tak nie woź :P a te szklanki z racji że się przyznałeś darujemy Ci" no i rzeczywiście obeszło się bez konsekwencji. ;)
Dlatego odwiedzam zawsze Auchan a nie jakieś inne markety, choć do niego mam najdalej ;)
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Re: Żarówka dekoracyjna

Postprzez toomm40 » 27 września 2013, 21:06

ano, musisz uważac, bo co będzie jak zbijesz gdzieś lampę metalohalogenową 2000 watt :mrgreen:
będziesz musial przynajmniej zadeklarować ,że sam to posprzątasz :D
TELAM - i wszystko jasne :D
Avatar użytkownika
toomm40
 
Posty: 5023
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 listopada 2011, 23:38
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Watt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość