[Watt] Żarówka dekoracyjna z Juli

[Watt] Żarówka dekoracyjna z Juli

Postprzez Watt » 9 listopada 2013, 23:04

Byłem dziś w Juli (wstyd się przyznać, po raz pierwszy od czasu jak ją otwarto 2 lata temu :oops: ). Oczywiście od razu poszedłem na dział z żarówkami ( :P ), bo chciałem zobaczyć, czy są jeszcze te żarówki które kupił Jed w kwietniu (oczywiście spodziewałem się że nie będzie). Ale okazało się że gdzieś w kącie leżą jeszcze 2 żaróweczki dekoracyjne z wyprzedaży za 9.99zł :D , miały tylko niestety podarte opakowania :roll: . Oczywiście nawet nie patrzyłem, tylko od razu wziąłem do koszyka, i tym samym taka dołączyła do kolekcji :mrgreen: (jak ktoś jest chętny, to w Juli w Łodzi została jeszcze jedna ostatnia sztuka :mrgreen: ). To czas na przedstawienie tej żarówki:
Obrazek
Obrazek
Cóż to za wysoka bardzo zgodna z najnowszą dyrektywą Unii klasa energetyczna :mrgreen: :
Obrazek
Żaróweczka w pudełku:
Obrazek
Poza nim:
Obrazek
W akcji:
Obrazek
Wybaczcie komórkową jakość zdjęć, ale jestem w weekend poza domem, i nie mam aparatu..........
Pozdrawiam :)
Watt
 

Re: [Watt] Żarówki

Postprzez JeD » 9 listopada 2013, 23:06

Fajne są klimacik niezły. U mnie nie ma od dawna w juli, ale czasem patrzę, bo nie wiadomo skąd jakieś kąski się trafiają.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Watt] Żarówki

Postprzez Watt » 9 listopada 2013, 23:10

No, aż 250 lumenów. Odzwyczaiłem się od takich "bździdełek" :roll: Ta żarówka nadaje się jedynie do dekoracji ;)
Watt
 

Re: [Watt] Żarówki

Postprzez lumix26 » 9 listopada 2013, 23:34

Watt napisał(a):No, aż 250 lumenów. Odzwyczaiłem się od takich "bździdełek" :roll: Ta żarówka nadaje się jedynie do dekoracji ;)

Bo to są dekoracyjne nawet na opakowaniu powinno być napisane - takie do oświetlenia nie nadają się do niczego obojętnie czy te co ty masz jak również innej firmy
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9284
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [Watt] Żarówki

Postprzez qba » 10 listopada 2013, 00:23

rzeczywiście mało lumenów jak na 40 W. 25tka z 2 skrętką ma więcej, ale i tak ta żarówka fajnie wygląda i pasuje do stylizowanych opraw.
RACJONALNE OŚWIETLENIE MIESZKAŃ SPRZĘTEM OŚWIETLENIOWYM "POLAM"
- ułatwia prace wykonywane w domu
- nie powoduje olśnienia i zmęczenia wzroku
- stwarza nastrój i warunki miłego wypoczynku
Avatar użytkownika
qba
 
Posty: 8341
Zdjęcia: 1020
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 19:15
Lokalizacja: WLKP


Powrót do Watt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości