[Watt] Stara św. kompaktowa Philips Ambiance

Re: [Watt] Stara św. kompaktowa Philips Ambiance

Postprzez MercuryFenix » 13 kwietnia 2015, 17:10

XXXJeDXXXX napisał(a):Może tam na śląsku, czy bliżej granicy z Niemcam. Ja w Lubelskim tego nie widuje

A co ma do tego województwo ?
pozatym gdzie ty w lubelskim tego szukałeś ?
Ja na Śląsku widziałem jak wywalali wiadro tych Ambiance Holenderskich, nie chińskich. (Pochodziły z oświetlenia magazynków Mikołowskiej papierni (Której już i tak nie ma)
Jakbym wiedział że to taki rarytas to wziąłbym je dla kol. Lampka no ale cóż.
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Re: [Watt] Stara św. kompaktowa Philips Ambiance

Postprzez JeD » 13 kwietnia 2015, 17:24

Może trochę grzeczniej? ;) Szukałem w pojemnikach i jakoś ich nie widziałem, u ludzi też ich nie widywałem, a np. SL-ki czasem w domach się widuje.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Watt] Stara św. kompaktowa Philips Ambiance

Postprzez Lampka » 13 kwietnia 2015, 17:51

Jakoś mi sie wierzyć nie chce że to akurat były te holenderskie wersje. W późniejszych latach rzeczywiście polskich modeli było dużo, ale ta wersja była zupełnie pierwotna. Nawet w recyklingu, polskich modeli, spotyka się nadal wiele z wszystkich czasów, a holenderskie znajduje jedynie pojedyncze sztuki. To były pierwsze partie tych modeli sprowadzane na polski rynek. Za granicą premierę miały wcześniej, w 1997 roku.
Kolekcjoner i poszukiwacz starych opraw i źródeł światła
Avatar użytkownika
Lampka
 
Posty: 6560
Zdjęcia: 14
Dołączył(a): 16 sierpnia 2011, 21:59
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia strona

Powrót do Watt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości