[Thorn] Jet

Dyskusje na temat opraw oświetleniowych, które wykorzystują żarowe i wyładowcze źródła światła.

Re: [Thorn] Jet

Postprzez DocBrown » 13 listopada 2008, 08:28

Michał, a co jest w tych Jetach, które sfociłem ?
One są na tej drodze, która później prowadzi obok garaży na których wisi łyżka z kloszem, jakiś czas już wiszą, ale nie świecą, mam nadzieje, że będą w nich MH :)
DocBrown
 

Re: [Thorn] Jet

Postprzez mateusz » 13 listopada 2008, 17:05

Ja też nie lubię tych opraw....... :?
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5011
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Thorn] Jet

Postprzez CDM » 13 listopada 2008, 22:56

DocBrown napisał(a):Michał, a co jest w tych Jetach, które sfociłem ?
One są na tej drodze, która później prowadzi obok garaży na których wisi łyżka z kloszem, jakiś czas już wiszą, ale nie świecą, mam nadzieje, że będą w nich MH :)

Mówisz o przedłużeniu ul Stróżyńskiego do ul. Szeligowskiego, przy nowym dworcu MPK.Wiszą już chyba 1,5 roku i od tej pory są ciemne, brakuje nadal dwóch słupów, kable sterczą z fundamentów. A skoro bywasz w tych okolicach, to widziałeś pobliskie malagi z MH?? Sa na budynku szkoły na os. Sobieskiego, widać je z tego miejsca
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: [Thorn] Jet

Postprzez Michal » 13 listopada 2008, 22:59

DocBrown napisał(a):Michał, a co jest w tych Jetach, które sfociłem ?
One są na tej drodze, która później prowadzi obok garaży na których wisi łyżka z kloszem, jakiś czas już wiszą, ale nie świecą, mam nadzieje, że będą w nich MH :)

Doc,czy te oprawy oświetlają nowy dworzec MPK na os.Jana III Sobieskiego :?: Jeżeli tak to prawdopodobnie są w tych Thornach sodówki.Jak będę tamtędy przejeżdzał to sprawdzę dokładnie. ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: [Thorn] Jet

Postprzez DocBrown » 13 listopada 2008, 23:22

One nie oświetlają dworca tylko ulicę, która przebiega obok niego, nie wiem co w nich siedzi, bo tamtędy tylko przejeżdżam, oby jednak tam były MH a nie znowu soda :evil:
DocBrown
 

Re: [Thorn] Jet

Postprzez marek250 » 6 lipca 2009, 07:33

kolejna fotka JET(oborniki sl) :|
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Deaf
Avatar użytkownika
marek250
 
Posty: 82
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 29 marca 2009, 08:46

Re: [Thorn] Jet

Postprzez marek250 » 25 lipca 2009, 17:28

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Deaf
Avatar użytkownika
marek250
 
Posty: 82
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 29 marca 2009, 08:46

Re: [Thorn] Jet

Postprzez Paweł » 1 sierpnia 2009, 00:32

Jet-y mają świetny odbłyśnik - równomiernie oświetlają ulice.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Thorn] Jet

Postprzez elektryk » 4 sierpnia 2009, 18:27

Po za tym to z wyglądu wolę już oprawy na diody LED 8-) Oglądaliście wczorajszą relację Tour de Pologne z Podlasia :?: Widać że region rewolucjonizuje Jet. Sam na oczy widziałem jak w 2007 "niszczą łychy" i montują to świństwo w gminie Szczucin.
Elektromonter PE
Avatar użytkownika
elektryk
 
Posty: 3984
Zdjęcia: 1295
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:57
Lokalizacja: lubelskie

Re: [Thorn] Jet

Postprzez trojmiejski » 28 października 2011, 21:59

31225
Zdjęcie zrobione we wsi Kozioł (woj. podlaskie, pow. kolneński, gmina Kolno). Tam, w okolicach i we wsiach leżących przy drodze z Piszu do Giżycka jest bardzo dużo tych opraw. Samo Kolno jest warte wspomnienia także z innych powodów. W tym mieście o ile na głównych ulicach są Luny i Ledy, o tyle boczne uliczki, parki to istny rtęciowy raj. Trumienki, łyżki, ORZ-7-2 (te w szczególnie dobrym stanie) i kilka OURW mają wkręcone nie zużyte rtęciówki zatem dają dużo światła.
Wspomniana przeze droga z Piszu do Giżycka idzie przez Orzysz, miasto oświetlane nieuporządkowaną mieszanką opraw, zdarzają się takie perełki jak OZR 250. Z Giżycka zaś wychodzi droga krajowa nr 59, droga która przechodzi przez znane wszystkim Wilkasy.
Avatar użytkownika
trojmiejski
 
Posty: 10943
Zdjęcia: 3344
Dołączył(a): 23 października 2011, 23:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zewnętrzne oprawy żarowe i wyładowcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości