[Thorn] CA 5000

Dyskusje na temat opraw oświetleniowych, które wykorzystują żarowe i wyładowcze źródła światła.

[Thorn] CA 5000

Postprzez OBp » 11 lutego 2011, 16:47

Obrazek

Oprawa zaprojektowana do oświetlania parkingów, dróg bocznych oraz głównych dróg przelotowych.

Materiał/wykonanie
Obudowa: Część boczna oprawy wykonana z aluminium, góra z blachy aluminiowej, malowane na kolor szary (zbliżony doRAL 9007).Klosz: hartowane szkło sodowo-wapniowe. Układ optyczny: jednoczęściowy, odbłyśnik z anodyzowanego aluminium wyposażony w trzonek posiadający możliwość regulacji położenia. Układ zasilania: odchylany, wykonany z aluminium, powlekany warstwą poliestru (kolor czarny). Uchwyt montażowy: aluminium LM6 ze śrubami montażowymi wykonanymi ze stali nierdzewnej, powlekany warstwą polipropylenu (kolor szary).

Montaż
Montaż na słupie lub wysięgniku. Uchwyt z możliwością regulacji umożliwia montaż na masztach o średnicy Ø 60mm,
głębokość nasadzenia 100mm lub wysięgniku o średnicy Ø 60mm i minimalnej długości 290mm. Zalecana wysokość
montażu 5-10m. Oprawa przeznaczona dla masztów QC-TC lub QCZR. Dla wersji montowanej na wysięgniku należy
wykorzystać uchwyt montażowy QCB VIS 1 (1 oprawa) lub QCB VIS 2 (2 oprawy).

Oprawy występują w wersjach do lamp sodowych/metalohalogenkowych 150/250/400W.

Ja te oprawy widuję czasami na stacjach benzynowych lub na terenie salonów samochodowych. Czy te oprawy występują w waszej okolicy? :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
OBp
 
Posty: 1559
Zdjęcia: 666
Dołączył(a): 30 czerwca 2008, 18:48
Lokalizacja: Dębno/Szczecin

Re: [Thorn] CA 5000

Postprzez Whites86 » 11 lutego 2011, 17:33

mam nadzieje ze nie wystąpią w mojej okolicy... kolejne dziwadlo w stylu opraw produkcji SEEL gizycko ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18


Powrót do Zewnętrzne oprawy żarowe i wyładowcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości