[Polam Wilkasy] OBp

Dyskusje na temat opraw oświetleniowych, które wykorzystują żarowe i wyładowcze źródła światła.

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez neon44 » 5 grudnia 2007, 21:45

przemek napisał(a):Tak jak wcześniej napisałem, nie chce mi się robić zdjęć. Przez kilka tygodni bez aparatu odzwyczaiłem się od tego i nie mam ochoty ani nosić z sobą aparatu, ani jeździć w tę i z powrotem, ani zgrywać zdjęć na kompa, ani wysyłać w świat. Wolę wskazywać, gdzie były / są klasyki. Mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowany, choć post Cieszyna był dowodem rozczarowania? Niezadowolenia?


Przemku to umówmy się że jeśli przez przypadek będziesz tam z aparatem t strzelisz fotki :mrgreen:
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11128
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Wielka Akcja

Postprzez przemek » 9 grudnia 2007, 19:58

Panowie!

Na bocznej uliczce od Sowińskiego (równoległa do Wolskiej, brak jej na mapach) w Warszawie zobaczyłem 3 zdezelowane OBg. Musimy je uratować!
przemek
 
Posty: 75
Dołączył(a): 1 listopada 2007, 16:08

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez DocBrown » 9 grudnia 2007, 20:15

No tak, jak widać niektórzy sprzęt mają ale nie chce im się ruszyć i sfocić nawet bardzo rzadkich okazów opraw :(
Ja nie mam sprzętu zbyt dobrego, ale staram się focić jak namierze co ciekawego, jak tylko będę miał więcej niż dwa dni wolnego, to postaram się objechać okolice w poszukiwaniu jakichś klasyków, jak tylko coś namierze, to sfocę i zapodam fotki, uważam, że każdy, kto ma możliwość sfocenia jakichś ciekawych opraw powinien je focić, a nie wykręcać się tym, że np. odzwyczaił się od aparatu itp :evil:
DocBrown
 

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez przemek » 9 grudnia 2007, 21:01

Ja uważam coś innego. Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma, a jeśli jest OBOWIĄZEK robienia zdjęć, to powiedzcie, wtedy nie będę się udzielał.

Nie chce mi się robić zdjęć, nie chce mi się jeździć z aparatem, odzwyczaiłem się i nie jest to żadne "wykręcanie", koleżko. Wyluzuj!
przemek
 
Posty: 75
Dołączył(a): 1 listopada 2007, 16:08

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez cieszyn » 9 grudnia 2007, 22:30

przemek napisał(a):Ja uważam coś innego. Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma, a jeśli jest OBOWIĄZEK robienia zdjęć, to powiedzcie, wtedy nie będę się udzielał.

Nie chce mi się robić zdjęć, nie chce mi się jeździć z aparatem, odzwyczaiłem się i nie jest to żadne "wykręcanie", koleżko. Wyluzuj!



Popatrz Przemku z boku na swoją wypowiedź. No i ... :roll: :roll: :?:
Przypominasz mi tego Smerfa z bajki, co nigdy nic nie chciał i niczego nie cierpiał. :D :D :D

Pewnie można i tak, ale coś mi się zdaje, że z lekka przesadzasz. Piszesz : musimy je uratować - no i to się także do Ciebie odnosi, tak :D , ale zaraz potem piszesz, ze nie chcesz tego robić - a to już przecież niekonsekwencja, nie? :)
Lepiej było napisać: MUSICIE je uratować, wtedy przekaz byłby jasny.

Ja szanuję twój wybór bycia biernym w kwestii focenia, ale przyznaj sam, że to nie do końca jest w porządku, tak?

Zawsze dobrze jest unikać wszelkiej jakrawości i kontrastu w swojej postawie, a tak się nam zaprezentowałeś.
Czy dalej tak samo myślisz i tak widzisz swoją przyszłość tu na Forum pasjonatów oświetlenia :?: 8-) 8-) 8-) 8-)

Wiem, że masz ogromną wiedzę o oprawach w Warszawie, po Twoim poście o OUS-ach na Turmonckiej, następnego dnia pognałem tam ryzykując wiele w pracy, i wcale nie zamierzam Ci radzić, żebyś działał tak samo.
Liczę tylko, że nadal będziesz się z nami dzielił tą wiedzą i niestraszne Ci będzie od czasu do czasu popełnić jakieś foto i nam je tu pokazać. :lol: :lol: Czy to naprawdę zbyt wiele dla Ciebie :roll: :roll: :roll: :?:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez przemek » 9 grudnia 2007, 23:56

Stachu,

Nie wkleiłem ani jednej fotki, i zapowiedziałem, że nie będę ani robił, ani wklejał zdjęć. Nie uważam, że jest w tym coś nie wporządku. Co do ratowania, myślałem bardziej o wybraniu się tam w parę osób, i przewąchania, co się świę(e)ci.
Jestem miłośnikiem oświetlenia, szczególnie ulicznego, ale jeśli uznacie, iż nie robienie przeze mnie zdjęć to coś złego, to po prostu wywalcie mnie z Forum.
Jest mi miło, że uważasz mnie za kogoś o dużej wiedzy - positive vajbs! Odnośnie Turmonckiej - Stachu, czy ktoś Ci kazał tam jechać na złamanie karku, i w dodatku ryzykowac robotę?
Mam na kompie kilka fotek latarń, ale niestety mój PC nie może ich wkleić. Więc jeśli mogę Stachu do Ciebie przesłać je mailem (tu uśmiech o adres), będę wdzięczny.

PS Pracuję od rana do nocy, a w weekendy bawię się w rekonstrukcję wojenną, więc sam widzisz - na nadmiar czasu (nawet na pojechanie byle gdzie i zrobienie byle fotki) nie mogę liczyć. Ani na ochotę i siłę.

Pozdroowky z Philipsowej Lazurowej.
przemek
 
Posty: 75
Dołączył(a): 1 listopada 2007, 16:08

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez neon44 » 10 grudnia 2007, 00:13

Moi drodzy robienie fotek nie jest obowiązkowe ale jak ktoś zrobi fotki to zawsze jest to bardzo mile widziane. Przemku jest na naszym forum wiele osób które w ogóle fotek nie robią tak jak na przykład rtęciówka qba i mateusz ale ich opinia, wiedza i opisy są dla forum bardzo cenne. Twoje wskazówki również są bardzo cenne i wiele wnoszą na forum. Cieszyn ma tę przewagę nad nami wszystkimi że jego kariera zawodowa jest na tyle rozwinięta że "urwanie się" z roboty raz nie spowoduje zwolnienia z pracy. My mamy trochę gorzej :lol: aczkolwiek niechciałbym żeby ktokolwiek przez forum stracił pracę

Jeśli mnie życie kiedys do Wawy rzuci to będę jeździł w weekendy po mieście i focił bo to po prostu kocham

Także uważam sprawę za wyjaśnioną i kończę ten OT
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11128
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez Paweł » 16 lutego 2008, 21:31

Wraki OBp ciemną nocą... (Warszawa, Odolany)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez neon44 » 16 lutego 2008, 21:44

:o oryginalne fotki

szkoda mi tych OBp. One powinny być już traktowane przez władze Warszawy jako zabytki
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11128
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Polam Wilkasy] OBp

Postprzez cieszyn » 16 lutego 2008, 21:47

Paweł 16 lutego 2008, 22:31

Wraki OBp ciemną nocą... (Warszawa,...

To były tam razem 3 sztuki ?
Jeden to tak w częściach wisi, dół na drucie, góra na słupie
Dobrze, że je sfociłeś, kto wie, jak długo powiszą ...

Paweł. A w dzień masz szansę je sfocić :?:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zewnętrzne oprawy żarowe i wyładowcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości