[Philips] Selenium SGP340

Dyskusje na temat opraw oświetleniowych, które wykorzystują żarowe i wyładowcze źródła światła.

Re: [Philips] Selenium SGP340

Postprzez Michal » 21 września 2008, 20:22

DocBrown napisał(a):Zła wiadomość :evil:
Te oprawy pojawiły się w Poznaniu, dziś jadąc z Obornik do Mosiny widziałem je na wyremontowanym wiadukcie i tak jak myślałem, na żywo też wyglądają tragicznie, tak jakby były z plastiku (choć wiem, że są z alu), wcale mnie to nie cieszy, że te oprawowe ufo sie rozprzestrzenia :evil:

P.S. Zastanawiam się, co paliła albo piła osoba, która jest odpowiedzialna za ten projekt :lol:

A ja zasatanawiam się co Ty paliłeś albo piłeś pisząc tego posta :!: :!: :!: :!: :!:
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: [Philips] Selenium SGP340

Postprzez Luk » 21 września 2008, 20:27

neon44 napisał(a):Obrazek


Te oprawy na tym zdjęciu wyglądają nawet przyzwoicie
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Philips] Selenium SGP340

Postprzez DocBrown » 21 września 2008, 20:31

Wyglądają przyzwoicie, bo prawie ich nie widać :mrgreen:
DocBrown
 

Re: [Philips] Selenium SGP340

Postprzez DocBrown » 21 września 2008, 20:37

:arrow: Michał, możesz być pewien, że ja nic nie piję i nie palę, bo wyznaje zasadę kierowcy nie piją i w ogóle nie lubię ani alkoholu, ani tytoniu, tak więc bądź pewien, że ja nic nie paliłem :P

P.S. Nie odbierz tego jako złośliwość, bo nic do Ciebie nie mam, ale trochę przesadziłeś "cisnąc" mi w ten sposób :x
DocBrown
 

Re: [Philips] Selenium SGP340

Postprzez Michal » 21 września 2008, 20:44

DocBrown napisał(a)::arrow: Michał, możesz być pewien, że ja nic nie piję i nie palę, bo wyznaje zasadę kierowcy nie piją i w ogóle nie lubię ani alkoholu, ani tytoniu, tak więc bądź pewien, że ja nic nie paliłem :P

P.S. Nie odbierz tego jako złośliwość, bo nic do Ciebie nie mam, ale trochę przesadziłeś "cisnąc" mi w ten sposób :x

Doc,ja nie przesadzam,nie jest to również jakaś złośliwość czy antypatia do Twojej osoby.Krytykuję Twoje nie poparte żadnymi argumentami posty dotyczące dobrej jakości opraw jak również idiotyczny podpis,pojawiający się pod Twoimi postami moim zdaniem zaniżający poziom forum ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: [Philips] Selenium SGP340

Postprzez DocBrown » 21 września 2008, 20:45

Proponuję dyskusję przenieść na PW :mrgreen:
DocBrown
 

Re: [Philips] Selenium SGP340

Postprzez Paweł » 21 września 2008, 20:46

DocBrown napisał(a):Zła wiadomość :evil:
Te oprawy pojawiły się w Poznaniu, dziś jadąc z Obornik do Mosiny widziałem je na wyremontowanym wiadukcie i tak jak myślałem, na żywo też wyglądają tragicznie, tak jakby były z plastiku (choć wiem, że są z alu), wcale mnie to nie cieszy, że te oprawowe ufo sie rozprzestrzenia :evil:


Dobra wiadomość :) Tak są tam od kilku miesięcy i bardzo dobrze. Świetna oprawa za rozsądną cenę i będzie ich przybywać :)

P.S. Zastanawiam się, co paliła albo piła osoba, która jest odpowiedzialna za ten projekt :lol:


Jak by tak było to zaprojektowała by Strady :P :lol:

Michał, masz rację.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Philips] Selenium SGP340

Postprzez DocBrown » 21 września 2008, 20:48

Jak już pisałem powyżej - dalsza dyskusja na PW, chętnie odpowiem skąd najnowszy podpis i skąd niechęć do nowych opraw, a tu dosyć offtopu, bo naprawdę nie mam ochoty na dyskusję o tym tu na forum.
DocBrown
 

Re: [Philips] Selenium SGP340

Postprzez neon44 » 21 września 2008, 23:54

:arrow: Doc Brown zmniejsz ten userbar z tym hasłem do 300px bo jest za duży
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Philips] Selenium SGP340

Postprzez DocBrown » 22 września 2008, 00:07

OK, jutro go zmniejszę, teraz pisze z telefonu więc nie mam takiej możliwości, ale jutro to zrobię, już trochę tą sygnaturkę zmniejszyłem, bo przedtem miała 800px
DocBrown
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zewnętrzne oprawy żarowe i wyładowcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości