[Mesko] ORZ-9

Dyskusje na temat opraw oświetleniowych, które wykorzystują żarowe i wyładowcze źródła światła.

Re: [Mesko] ORZ-9

Postprzez Whites86 » 8 kwietnia 2016, 18:51

kiedyś chciałem ją zdjąć, bylem podnośnikiem przy niej wiele razy, ale jakoś nie odwazylem się o nią zagadać ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Mesko] ORZ-9

Postprzez DarekG » 8 kwietnia 2016, 20:33

Widać że jest ciężka :)
Miłośnik świetlówek liniówek i opraw ulicznych ;)
Avatar użytkownika
DarekG
 
Posty: 1189
Zdjęcia: 162
Dołączył(a): 22 lutego 2011, 10:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: [Mesko] ORZ-9

Postprzez Beton » 9 kwietnia 2016, 00:04

Whites86 napisał(a):kiedyś chciałem ją zdjąć, bylem podnośnikiem przy niej wiele razy, ale jakoś nie odwazylem się o nią zagadać ;)


Noż kurde. Było spytać, ja bym brał, choć nie mam miejsca :mrgreen: Co jak co, ale tej oprawy nie da się już prawie nigdzie spotkać i warto ją uratować od złomu. To nie pospolita OURW czy łyżka :P .
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: [Mesko] ORZ-9

Postprzez Whites86 » 9 kwietnia 2016, 08:45

Beton napisał(a):
Whites86 napisał(a):kiedyś chciałem ją zdjąć, bylem podnośnikiem przy niej wiele razy, ale jakoś nie odwazylem się o nią zagadać ;)


Noż kurde. Było spytać, ja bym brał, choć nie mam miejsca :mrgreen: Co jak co, ale tej oprawy nie da się już prawie nigdzie spotkać i warto ją uratować od złomu. To nie pospolita OURW czy łyżka :P .

ja nie mam takiej odwagi niestety by isc na zywca i gadac o takie rzeczy :roll:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Mesko] ORZ-9

Postprzez Beton » 9 kwietnia 2016, 09:58

Whites86 napisał(a):
Beton napisał(a):
Whites86 napisał(a):kiedyś chciałem ją zdjąć, bylem podnośnikiem przy niej wiele razy, ale jakoś nie odwazylem się o nią zagadać ;)


Noż kurde. Było spytać, ja bym brał, choć nie mam miejsca :mrgreen: Co jak co, ale tej oprawy nie da się już prawie nigdzie spotkać i warto ją uratować od złomu. To nie pospolita OURW czy łyżka :P .

ja nie mam takiej odwagi niestety by isc na zywca i gadac o takie rzeczy :roll:


Żartujesz, czy poważnie teraz piszesz? Jak to pierwsze, to świetnie mnie wrobiłeś. Możesz dać mi numer do tego zakładu na PW :P
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: [Mesko] ORZ-9

Postprzez Whites86 » 9 kwietnia 2016, 16:18

Beton napisał(a):
Żartujesz, czy poważnie teraz piszesz? Jak to pierwsze, to świetnie mnie wrobiłeś. Możesz dać mi numer do tego zakładu na PW :P

nie żartuje, nie mam dobrej gadki, nie umiem z ludźmi gadać od tak, powstrzymuje mnie to że mogę zostać odebrany jako jakiś idiota...
nie mam numeru do tego zakładu, to jest jakiś magazyn skupują tam zboża, jakieś preparaty mają dla rolnictwa itp, znajduje się zaraz na wjeździe do Pelplina,
https://www.google.pl/maps/@53.9249532, ... 312!8i6656
niestety Google Strit wju nie wjechało w ta ulicę, ale to znajduję się właśnie tutaj
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Mesko] ORZ-9

Postprzez Beton » 9 kwietnia 2016, 19:48

Whites86 napisał(a):
Beton napisał(a):
Żartujesz, czy poważnie teraz piszesz? Jak to pierwsze, to świetnie mnie wrobiłeś. Możesz dać mi numer do tego zakładu na PW :P

nie żartuje, nie mam dobrej gadki, nie umiem z ludźmi gadać od tak, powstrzymuje mnie to że mogę zostać odebrany jako jakiś idiota...
nie mam numeru do tego zakładu, to jest jakiś magazyn skupują tam zboża, jakieś preparaty mają dla rolnictwa itp, znajduje się zaraz na wjeździe do Pelplina,
https://www.google.pl/maps/@53.9249532, ... 312!8i6656
niestety Google Strit wju nie wjechało w ta ulicę, ale to znajduję się właśnie tutaj


No to muszę mieć tam numer, skoro oni są właścicielami. Znajdź numer telefonu, to do nich zadzwonię i to załatwię ;).
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: [Mesko] ORZ-9

Postprzez Lampa » 9 czerwca 2016, 20:58

Byłem tam przy tym słupie miesiąc temu, była sobota i niestety było zamknięte, ale zagadałem do ludzi którzy mieszkają po przekątnej naprzeciw i dostałem od nich informację że firma, która prawdopodobnie jest właścicielem słupa nazywa się Chemirol i otwarta jest od poniedziałku do piątku. http://www.chemirol.com.pl/
Chciałem załatwić zgodę na ściągnięcie ale zniechęciła mnie odległość od mojego miejsca zamieszkania i stan samej oprawy.
Jest ona niekompletna, migomat trzeba by uruchomić żeby poprawnie załatać dziurę i trochę słabo ze ściąganiem jej nie mając podnośnika (do lekkich ona nie należy).
Lampa
 

Re: [Mesko] ORZ-9

Postprzez Whites86 » 9 czerwca 2016, 21:04

Lampa napisał(a):Byłem tam przy tym słupie miesiąc temu, była sobota i niestety było zamknięte, ale zagadałem do ludzi którzy mieszkają po przekątnej naprzeciw i dostałem od nich informację że firma, która prawdopodobnie jest właścicielem słupa nazywa się Chemirol i otwarta jest od poniedziałku do piątku. http://www.chemirol.com.pl/
Chciałem załatwić zgodę na ściągnięcie ale zniechęciła mnie odległość od mojego miejsca zamieszkania i stan samej oprawy.
Jest ona niekompletna, migomat trzeba by uruchomić żeby poprawnie załatać dziurę i trochę słabo ze ściąganiem jej nie mając podnośnika (do lekkich ona nie należy).

za odpowiednią opłatą ( i wcześniejszą zgodą właścicieli) moglbym ci ją zdjąć ;) posiadam wszelki niezbędny sprzęt do pracy na słupie
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Mesko] ORZ-9

Postprzez Beton » 9 czerwca 2016, 22:41

Stan stanem, ale jak często trafia się taka oprawa? Ile osób na forum ma ORZ-9? Już sama ilość stron tego wątku wskazuje, że warto się nią zainteresować :P .
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zewnętrzne oprawy żarowe i wyładowcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości