[Mesko] ORZ-6 i ORZ-7 - oprawy łyżkowe - różne wersje

Dyskusje na temat opraw oświetleniowych, które wykorzystują żarowe i wyładowcze źródła światła.

Re: [Mesko] ORZ 7 i ORZ 6 Rózne wersje opraw

Postprzez JeD » 5 sierpnia 2017, 11:25

W tym wątku dajemy oprawy które są dostępne na terenach po za naszymi domostwami i nie są w naszym posiadaniu. Tak było, tak jest i tak będzie.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Mesko] ORZ 7 i ORZ 6 Rózne wersje opraw

Postprzez Pablo » 5 sierpnia 2017, 11:33

JeD napisał(a):W tym wątku dajemy oprawy które są dostępne na terenach po za naszymi domostwami i nie są w naszym posiadaniu. Tak było, tak jest i tak będzie.

Aha...
Dziękuję,kol. Jędrzeju za wyczerpującą odpowiedź.....
To pokaż mi zapisek o tym informujący ;)
Pablo
 

Re: [Mesko] ORZ 7 i ORZ 6 Rózne wersje opraw

Postprzez Whites86 » 5 sierpnia 2017, 11:36

Pablo napisał(a):
JeD napisał(a):W tym wątku dajemy oprawy które są dostępne na terenach po za naszymi domostwami i nie są w naszym posiadaniu. Tak było, tak jest i tak będzie.

Aha...
Dziękuję,kol. Jędrzeju za wyczerpującą odpowiedź.....
To pokaż mi zapisek o tym informujący ;)

kolego pragne Ci przypomnieć że to ty masz się dostosować do zasad tu panujących a nie się rzucać kiedy ktoś zwróci Ci uwage
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Mesko] ORZ 7 i ORZ 6 Rózne wersje opraw

Postprzez Pablo » 5 sierpnia 2017, 11:39

Whites86 napisał(a):
Pablo napisał(a):
JeD napisał(a):W tym wątku dajemy oprawy które są dostępne na terenach po za naszymi domostwami i nie są w naszym posiadaniu. Tak było, tak jest i tak będzie.

Aha...
Dziękuję,kol. Jędrzeju za wyczerpującą odpowiedź.....
To pokaż mi zapisek o tym informujący ;)

kolego pragne Ci przypomnieć że to ty masz się dostosować do zasad tu panujących a nie się rzucać kiedy ktoś zwróci Ci uwage

Ale ja grzecznie poprosiłem o pokazanie zapisku o tym informującym, bo ja jakoś go nie znalazłem....
Pablo
 

Re: [Mesko] ORZ 7 i ORZ 6 Rózne wersje opraw

Postprzez JeD » 5 sierpnia 2017, 11:54

Każdy sobie wystawia świadectwo po swoim zachowaniu, kiedyś to zrozumiesz. Oby nie za późno. Taka dygresja od kol. Jędrzeja ;)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Mesko] ORZ 7 i ORZ 6 Rózne wersje opraw

Postprzez Utilizer » 5 sierpnia 2017, 12:35

Rewelka ta pomarańczowa łyżka :D Ciekawe kto się tak postarał, może jakiś uczeń :?: Bo widać sporo pracy - fajny kolor, nowe wkręty i zaczep, nowa oprawka, nowy odbłyśnik i ta szyba :D Szkoda tylko że nie ma MH :roll:

Pablo napisał(a):Ale ja grzecznie poprosiłem o pokazanie zapisku o tym informującym, bo ja jakoś go nie znalazłem....

Nie ma zapisku, wystarczy zobaczyć że temat jest w dziale " Profesjonalne oprawy oświetleniowe ‹ Klasyczne oprawy oświetleniowe zewnętrzne", a nie w dziale "Wasze kolekcje", siedzisz tu wystarczająco długo i na pewno to zauważyłeś więc nie udawaj głupka :D
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6575
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: [Mesko] ORZ 7 i ORZ 6 Rózne wersje opraw

Postprzez Pablo » 5 sierpnia 2017, 12:48

Utilizer napisał(a):Rewelka ta pomarańczowa łyżka :D Ciekawe kto się tak postarał, może jakiś uczeń :?: Bo widać sporo pracy - fajny kolor, nowe wkręty i zaczep, nowa oprawka, nowy odbłyśnik i ta szyba :D Szkoda tylko że nie ma MH :roll:

Pablo napisał(a):Ale ja grzecznie poprosiłem o pokazanie zapisku o tym informującym, bo ja jakoś go nie znalazłem....

Nie ma zapisku, wystarczy zobaczyć że temat jest w dziale " Profesjonalne oprawy oświetleniowe ‹ Klasyczne oprawy oświetleniowe zewnętrzne", a nie w dziale "Wasze kolekcje", siedzisz tu wystarczająco długo i na pewno to zauważyłeś więc nie udawaj głupka :D

@1
Pewnie Farel :P
@2
Łyżka była zawieszona na zewnątrz. Więc pasuje - "Klasyczne oprawy oświetleniowe zewnętrzne" :D
Pablo
 

Re: [Mesko] ORZ 7 i ORZ 6 Rózne wersje opraw

Postprzez Whites86 » 5 sierpnia 2017, 13:52

Nie pasuje. I wstawianie tych samych fot w różnych miejscach tylko zasmieca forum
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Mesko] ORZ 7 i ORZ 6 Rózne wersje opraw

Postprzez Pablo » 5 sierpnia 2017, 14:07

Whites86 napisał(a):Nie pasuje. I wstawianie tych samych fot w różnych miejscach tylko zasmieca forum

Skoro tak mówisz, to tak jest. Na przyszłość zapamiętam.
Pablo
 

Postprzez Farel03 » 5 sierpnia 2017, 15:27

@Utilizer

Konserwator i zarazem profesor sam ją odrestaurował i przerobił. O ile dobrze pamiętam, to wcześniej wisiała w kotłowni
Lepsze jest wrogiem dobrego. Najprostsze rozwiązania są najlepsze
Avatar użytkownika
Farel03
 
Posty: 2297
Dołączył(a): 10 sierpnia 2015, 21:19
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zewnętrzne oprawy żarowe i wyładowcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron