Mój Starter MAZDA S1

Szeroko pojęte lampy fluorescencyjne

Mój Starter MAZDA S1

Postprzez Alex » 26 marca 2017, 09:24

cześć
Mam wiele rozrusznik MAZD S1 ale dwa nie pasuje do obrazu. Wszystko Mazda S1 nie są budowane przez firmę Philips zrobiony na 2 ponieważ Philips ma coś w kierunku.
Podejrzewam, że zostały one zbudowane rozruszniki od polskich producentów i sprzedawane we Francji pod Mazdy: teraz ja mam powody czysto umieścić tu przychodzi. Niezwykłe, że się wszystko w czasie zimnej wojny.
Oto kilka zdjęć:
Model wykonany z aluminium:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W tym modelu, zauważyłem, że izolacja pomiędzy ścianą zewnętrzną i elektrycznego, który jest taki sam jak w Polam
Model wykonany z białego tworzywa sztucznego:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeśli są one naprawdę POLAM byłoby mieć tynkowanie ale również dać w kolorze jak w Polsce, prawda?
Czy ktoś kolorowe POLAM rozrusznik dla mnie? Wygląd super, ale też trudno znaleźć :/

Pozdrowienia z Francji Alex
Nie mogę mówić po polsku, więc użyć überstzungs programu dlatego może być tak, że mi się nie uda w moich sum mnie. Proszę zrozumieć
Avatar użytkownika
Alex
 
Posty: 108
Dołączył(a): 20 sierpnia 2016, 08:19
Lokalizacja: Kunheim France

Re: Mój Starter MAZDA S1

Postprzez Elektroservice » 26 marca 2017, 10:49

Kolorowych zapłonników nie spotkałem nigdy na żywo ale wiem, że istniały.
Co do Twoich zapłonników, to wyglądają bardzo podobnie do POLAMPów, pytanie czy to faktycznie eksportowy POLAMP czy jednak zupełnie inny produkt :roll:
Precz z przewodami YDYt, oraz podobnymi w instalacjach elektrycznych !
Avatar użytkownika
Elektroservice
 
Posty: 6333
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 6 stycznia 2013, 20:40
Lokalizacja: Stęszew

Re: Mój Starter MAZDA S1

Postprzez Alex » 26 marca 2017, 11:55

Tak, ale mam około 70 różnych przystawek, a ponieważ żaden z SIT który pasuje do ACEC (Ponieważ plastikowa powłoka zewnętrzna pasuje) jest jednak na innenkostrunktion ACEC zupełnie inaczej.
Dla mnie, po prostu jedyną możliwością jest to, że pochodzą z Polski, a także wiele informacji są takie same jak moje rozrusznika Polam
Nie mogę mówić po polsku, więc użyć überstzungs programu dlatego może być tak, że mi się nie uda w moich sum mnie. Proszę zrozumieć
Avatar użytkownika
Alex
 
Posty: 108
Dołączył(a): 20 sierpnia 2016, 08:19
Lokalizacja: Kunheim France


Powrót do Świetlówki liniowe i kompaktowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości