[Mateusz] Moja kolekcja opraw

Wasze oprawy oświetleniowe

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez mateusz » 13 lutego 2009, 15:46

Witam ,wykorzystując to ,że starych słupów z mojego osiedla jeszcze nie usuneli ,przywłaszczyłem sobie takie coś. Co prawda liczyłem ,że jest tam oprawka E40 ,której poszukuje od jakiegoś czasu ale nic z tego bo to układ do WLSa70W..


Obrazek
Dodam ,że cały słup wraz z dwiema kulami przywłaszczył już sobie ktoś inny :D
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5026
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez lampawls » 13 lutego 2009, 16:21

Hehe kawałek kuli wziąłeś :lol: :D tylko klosz dokup i masz następną oprawę w kolekcji :D
Powróciłem na lighting-gallery.pl
Avatar użytkownika
lampawls
 
Posty: 1172
Zdjęcia: 591
Dołączył(a): 5 czerwca 2007, 16:20
Lokalizacja: Lublin

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez Paweł » 13 lutego 2009, 16:38

Super :D No to jeszcze klosz dokupić i będziesz miał oprawę której chyba nikt nie ma w kolekcji :mrgreen:
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez KaszeL » 13 lutego 2009, 22:05

Super!? No bez przesady panowie. Teraz będziemy kradli kawałki opraw? Powinieneś się wstydzić Mateusz :\ PS. Oprawek E40 nie trzeba specjalnie poszukiwać. Wystarczy iść do dowolnej hurtowni elektrycznej i ją po prostu kupić. Kosztuje poniżej 10zł.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8671
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez CDM » 13 lutego 2009, 22:41

Rozumiem KaszeLa, ale powiedzmy sobie szczerze: panowie pozostawili resztki opraw i słupów w środku osiedla, wnioskuję więc,że nie przedstawiało to dla nich jakiejkolwiek wartości, przeciwnie dla Mateusza, myślę, że kazdy z nas wziąłby pod pachę leżącą na ulicy, niepotrzebną nikomu oprawę...Co innego, gdyby wszedł na słup i odrąbał siekierą całe ramię z oprawą..
Brak czasu....
Avatar użytkownika
CDM
 
Posty: 4670
Zdjęcia: 226
Dołączył(a): 12 czerwca 2007, 14:07
Lokalizacja: Poznań

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez swietlik » 13 lutego 2009, 23:16

Lepiej niech takie szczątki opraw weźmie pasjonat oświetlenia niż złomiarz żeby kupic sobie brynde :P
Pretensję można miec tylko do pracowników, którzy nie posprzątali po sobie :!:
Mateusz teraz tylko załatw kosz i będziesz sobie mógł na ścianie zamontowac oprawę :D
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez cieszyn » 13 lutego 2009, 23:21

świetlik, CDM Zgadzam się z Wami, ale KaszeL też ma częściowo rację, choć weźmy poprawkę: nikt z nas nie był tam na miejscu i nie wie, jakie były wszelkie szczegóły tej sprawy - ja zaś kradzieży absolutnie nie popieram

Każdy z Was musi wyczuć, czy bezpańskie części czy oprawy są bezpańskie przypadkiem, czy ktoś tylko na chwilę ich nie zostawił - ale co tam, przecież zawsze należy najpierw próbować dogadać się z takimi osobami, monterami i po prostu poprosić, może akurat dla nich to zbędny balast i wyręczycie ich w posprzątaniu ?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez swietlik » 13 lutego 2009, 23:28

Jak ściągali OUR 700 w Poznaniu i zakładali malagi to zostawiali demontowane OURy pod słupem żeby na końcu je wszystkie zabrac koszem. Przecież 700tka do małych opraw nie należy ;) Nagle gośc się zatrzymuje samochodem kilka słupów dalej. Otwiera drzwi i ładuje oprawę do środka po czym jedzie dalej :lol:
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez cieszyn » 13 lutego 2009, 23:31

swietlik napisał(a):Jak ściągali OUR 700 w Poznaniu i zakładali malagi to zostawiali demontowane OURy pod słupem żeby na końcu je wszystkie zabrac koszem. Przecież 700tka do małych opraw nie należy ;) Nagle gośc się zatrzymuje samochodem kilka słupów dalej. Otwiera drzwi i ładuje oprawę do środka po czym jedzie dalej :lol:


No - i to jest dowód na to, ze monterzy nie zostawiali tych opraw samopas, tylko mieli zamiar je potem hurtowo pozbierać. W takim przypadku jak ktoś sobie zabierze jedną , to to jest chyba kradzież :roll:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Mateusz] Moja kolekcja opraw

Postprzez Whites86 » 13 lutego 2009, 23:33

ja równiez uwazam ze jesli po skonczonej robocie zostawili te oprawy i lezaly tam jakis czas porzucone to niejest niczym zlym ze Mateusz jedną wziął , gorzej gdyby podprowadzil ja zaraz po demontarzu bez wiedzy i zgody monterów ;) chodz napewno byla to 1 wersja ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości