Trumna wersja mini

Wasze oprawy oświetleniowe

Re: Trumna wersja mini

Postprzez MercuryFenix » 24 listopada 2014, 13:22

Whites86 napisał(a):żeby wyszlo jeszcze fajniej dorób na dole słupa taką ala małą rozdzielnie z której będzie wychodzila mala rurka aż do samego wysięgnika trumny (wewnątrz której będzie szedł kabel)i do tej rozdzielni dopiero podepnij kabel z wtyczką ;)

Ale ta rurka musiałaby być wyskalowana do rozmiarów słupa i by chyba nawet nie mógł zastosować przewodów 2x0,5mm2 bo by wtedy nie weszły a 2x0,5mm2 to i tak bardzo mało i nie puszczałbym wtedy na to 230V tylko jakiś driverek w skrzynce a power LED w oprawie :)
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Re: Trumna wersja mini

Postprzez Whites86 » 24 listopada 2014, 13:25

MercuryFenix napisał(a):
Whites86 napisał(a):żeby wyszlo jeszcze fajniej dorób na dole słupa taką ala małą rozdzielnie z której będzie wychodzila mala rurka aż do samego wysięgnika trumny (wewnątrz której będzie szedł kabel)i do tej rozdzielni dopiero podepnij kabel z wtyczką ;)

Ale ta rurka musiałaby być wyskalowana do rozmiarów słupa i by chyba nawet nie mógł zastosować przewodów 2x0,5mm2 bo by wtedy nie weszły a 2x0,5mm2 to i tak bardzo mało i nie puszczałbym wtedy na to 230V tylko jakiś driverek w skrzynce a power LED w oprawie :)

nawet nie zdajesz sobie sprawy ile masz w domu sprzętów które mają przewód z wtyczką 2x0,5mm2 ;)
2 sprawa odpowiednio dobrany przewód tez może imitować rurkę, np. wyżej wspomniany przewód w okrągłej czarnej zewnętrznej izolacji 2x0,5mm2
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Trumna wersja mini

Postprzez MercuryFenix » 24 listopada 2014, 13:49

W sumie nie pomyślałem o tym przewodzie jako rurka... rzeczywiście, dobry pomysł :D
Staram się nie kupować przedmiotów z przewodem o przekroju 0,5mm2. W domu mam conajmniej 0,75mm2 ale to już i tak do urządzeń małej mocy
Co do przewodów 2x0,5mm2 nie mam w domu takich przekrojów, chyba że takie wyjściowe od ładowarek, ale to co innego. :>
Chociaż niedługo będzie taki przedmiot...
Lampki choinkowe.
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Re: Trumna wersja mini

Postprzez Mercurylamp » 25 listopada 2014, 20:01

Cudo Trumienka. Miałam do nich zawsze sentyment. Jacekk, świetna robota, a ile nastroju w domu :)
In Decay
Avatar użytkownika
Mercurylamp
 
Posty: 194
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 13 kwietnia 2014, 21:07
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Wasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron