[Lampa] ORZ 6 oo

Wasze oprawy oświetleniowe

[Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Utilizer » 18 czerwca 2018, 13:39

Zgoda, ja bym wsadził nowego cieplutkiego LRFa do tej lychy a najlepiej zamiennik MH :)
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6573
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Lampa » 18 czerwca 2018, 14:11

Nie było tak źle 8 browarów weszło na lajcie :lol:
Zobaczymy co będzie jak zamontuję ORZ9 tam będzie można robić różne mieszanki ze źródeł i zaopatrzyć się w kilka rodzajów piwa, np przy sodzie zmieszanej z rtęcią dobry by był ogrodnik z browaru Profesja :)
Lampa
 

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Whites86 » 18 czerwca 2018, 15:54

Utilizer napisał(a):Zgoda, ja bym wsadził nowego cieplutkiego LRFa do tej lychy a najlepiej zamiennik MH :)

i to takiego najlepiej z Razno ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Elektroservice » 18 czerwca 2018, 16:17

Dobra robota, sam bym chętnie wypił piwo lub dobrego whiskacza w świetle LRa :)
Precz z przewodami YDYt, oraz podobnymi w instalacjach elektrycznych !
Avatar użytkownika
Elektroservice
 
Posty: 6333
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 6 stycznia 2013, 20:40
Lokalizacja: Stęszew

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Lampa » 18 czerwca 2018, 20:10

W Piątek jest plan żeby przywrócić w Ugoszczy koło Bytowa sprawność trzech opraw na drewnianych słupach (dwa wiadra i stalowa łyżka), warunkiem jest to żeby był dostępny podnośnik i skuteczna wymiana uszczelki pod głowicą w moim samochodzie, a tego się boję bo gościu nie chciał słyszeć o metalowej uszczelce (innych nie było) i nawet nie chce podać ile materiału zebrali z głowicy, twierdząc przez tel że tyle co było trzeba...
Jak uda się uruchomić oprawy w Ugoszczy to w niedalekiej przyszłości zaplanujemy odpalenie pod wieczór żeby sobie można było popatrzeć, piwo wypić, a nawet skrzynkę łyskacza, więc jak ktoś będzie chętny to zapraszam :)
Lampa
 

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Whites86 » 18 czerwca 2018, 20:13

Lampa napisał(a):W Piątek jest plan żeby przywrócić w Ugoszczy koło Bytowa sprawność trzech opraw na drewnianych słupach (dwa wiadra i stalowa łyżka), warunkiem jest to żeby był dostępny podnośnik i skuteczna wymiana uszczelki pod głowicą w moim samochodzie, a tego się boję bo gościu nie chciał słyszeć o metalowej uszczelce (innych nie było) i nawet nie chce podać ile materiału zebrali z głowicy, twierdząc przez tel że tyle co było trzeba...
Jak uda się uruchomić oprawy w Ugoszczy to w niedalekiej przyszłości zaplanujemy odpalenie pod wieczór żeby sobie można było popatrzeć, piwo wypić, a nawet skrzynkę łyskacza, więc jak ktoś będzie chętny to zapraszam :)

o której ta operacja ?
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Lampa » 18 czerwca 2018, 20:17

Whites86 napisał(a):o której ta operacja ?

Jeszcze nie wiem bo to zależy od gościa z podnośnikiem i od tego jak bardzo zawalony będę miał piątek, ale chcieli byśmy tak między 16 a 19
Lampa
 

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Whites86 » 19 czerwca 2018, 12:52

E to lipa. W dzień nie ma sensu odpalac nie będzie zadnego efektu
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Lampa » 30 września 2018, 20:36

Po wczorajszej akcji moja ORZ6oo Mesko z emerytury przeszła na jakiś czas do czynnej służby oświetleniowej. Kiedyś oświetlała teren przy budynku dawnej gorzelni a teraz każdego wieczoru rozjaśniać będzie teren kolejowy. Została poddana w ciągu godziny generalnej odnowie zgodnie z wytycznymi producenta co do technologii odnawiania.
Źródłem jest nowa lampa produkcji Narva i powiem że wieczorem nie można oderwać oczu od tego miejsca, światło z Narvy jest naprawdę przyjemne jeśli chodzi o barwę, w połączeniu z odświeżonym odbłyśnikiem daje to naprawdę rade, słup mógł by być jeszcze z 1,5metra wyższy....
Z oddali patrząc od boków i od tyłu widać bardzo wyraźnie rozświetlony na pomarańczowo-żółto pierścień, jest naprawdę klimatycznie.
Ta wersja łyżki jak się taką zobaczy na słupie robi wrażenie i jest to jak dla mnie razem z ORZ9 najładniejsza z opraw
Na pierwszym zdjęciu oprawa w dniu kiedy przywiozłem ją do domu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Lampa
 

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Whites86 » 30 września 2018, 21:12

Dawaj foty nocne ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości