[Lampa] ORZ 6 oo

Wasze oprawy oświetleniowe

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Lampa » 30 września 2018, 22:07

Whites86 napisał(a):Dawaj foty nocne ;)

Niestety nie posiadam takich, nie mam sprzętu i wiedzy jak takie robić.
Jak Trójmiejski wpadnie do Bytowa (być może 13.10.1018) to zrobi nocne fotki....
Lampa
 

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez KaszeL » 30 września 2018, 22:14

Po prostu wyciągasz aparat w nocy i robisz zdjęcia :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8656
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez DarekG » 30 września 2018, 23:17

Super. Fajnie ze wróciła do służby ;)
Miłośnik świetlówek liniówek i opraw ulicznych ;)
Avatar użytkownika
DarekG
 
Posty: 1189
Zdjęcia: 162
Dołączył(a): 22 lutego 2011, 10:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Whites86 » 1 października 2018, 09:49

zastanawia mnie jakim cudem udało ci się ją przywrócić do służby
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Lampa » 1 października 2018, 10:46

Whites86 napisał(a):zastanawia mnie jakim cudem udało ci się ją przywrócić do służby

Na tym słupie była do tej pory zainstalowana aluminiowa ORZ6 która oświetlała co noc torowisko gdzie są drezyny, podmieniliśmy ją na wersję stalową żeby był klimat ;)
Pierwotny plan na początku roku był nieco inny ale z braku czasu nie wypalił, chcieliśmy tam zainstalować odnowiona ORZ3 pomalowaną na pastelowy żółty tak jak ta w kolekcji Michała...
Lampa
 

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez trojmiejski » 1 października 2018, 11:01

Ja wstępnie piszę się na akcję 13.10 więc foty w akcji będą.
Avatar użytkownika
trojmiejski
 
Posty: 10943
Zdjęcia: 3344
Dołączył(a): 23 października 2011, 23:33

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Whites86 » 1 października 2018, 11:49

Lampa napisał(a):
Whites86 napisał(a):zastanawia mnie jakim cudem udało ci się ją przywrócić do służby

Na tym słupie była do tej pory zainstalowana aluminiowa ORZ6 która oświetlała co noc torowisko gdzie są drezyny, podmieniliśmy ją na wersję stalową żeby był klimat ;)
Pierwotny plan na początku roku był nieco inny ale z braku czasu nie wypalił, chcieliśmy tam zainstalować odnowiona ORZ3 pomalowaną na pastelowy żółty tak jak ta w kolekcji Michała...

szczerze ? dobrze ze daliście łyche 400W :)

trojmiejski napisał(a):Ja wstępnie piszę się na akcję 13.10 więc foty w akcji będą.

też bym się pisał ale na chwile obecną mam problemy transportowe, czasu mnóstwo ale nie ma się jak przemieszczać :roll:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Alexander » 1 października 2018, 12:01

Jak odnawiałeś łyżkę? Bo wygląda całkiem fajnie :) .
Konto użytkownika zablokowane przez administrację.
Avatar użytkownika
Alexander
 
Posty: 741
Dołączył(a): 2 stycznia 2018, 13:16
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Lampa » 1 października 2018, 12:23

Whites86 napisał(a):też bym się pisał ale na chwile obecną mam problemy transportowe, czasu mnóstwo ale nie ma się jak przemieszczać

Na zachętę dodam że tego dnia główną atrakcją będzie wypad na teren dworcowy do pobliskiej wioski gdzie ekipa drezyniarzy będzie karczować tory, będzie można pośmigać drezyną i co najważniejsze jest tam sporo opraw do odpalania, stalowe łyżki, OURW, Ożb, tylko że przydały by się jakieś słupołazy bo łychy na słupach albo mają źródła wydojone albo gdzieś jest przerwa, OURW są 400W i trzeba w nich wymienić źródła bo wkręcone były 250W i nie świecą...
W miniony piątek zrobiliśmy tam mały rekonesans i udało się odpalić jedną łyche i ożb, czekam aż Marcin wstawi fotki :)

Tomasz napisał(a):Jak odnawiałeś łyżkę? Bo wygląda całkiem fajnie .

Lampa napisał(a):Została poddana w ciągu godziny generalnej odnowie zgodnie z wytycznymi producenta co do technologii odnawiania.

Co jak co ale Ty powinieneś najlepiej wiedzieć jakich sztuczek używałem :lol:
Lampa
 

Re: [Lampa] ORZ 6 oo

Postprzez Whites86 » 1 października 2018, 12:45

Lampa napisał(a):
Whites86 napisał(a):też bym się pisał ale na chwile obecną mam problemy transportowe, czasu mnóstwo ale nie ma się jak przemieszczać

Na zachętę dodam że tego dnia główną atrakcją będzie wypad na teren dworcowy do pobliskiej wioski gdzie ekipa drezyniarzy będzie karczować tory, będzie można pośmigać drezyną i co najważniejsze jest tam sporo opraw do odpalania, stalowe łyżki, OURW, Ożb, tylko że przydały by się jakieś słupołazy bo łychy na słupach albo mają źródła wydojone albo gdzieś jest przerwa, OURW są 400W i trzeba w nich wymienić źródła bo wkręcone były 250W i nie świecą...
W miniony piątek zrobiliśmy tam mały rekonesans i udało się odpalić jedną łyche i ożb, czekam aż Marcin wstawi fotki :)

Tomasz napisał(a):Jak odnawiałeś łyżkę? Bo wygląda całkiem fajnie .

Lampa napisał(a):Została poddana w ciągu godziny generalnej odnowie zgodnie z wytycznymi producenta co do technologii odnawiania.

Co jak co ale Ty powinieneś najlepiej wiedzieć jakich sztuczek używałem :lol:

a ja dodam żeu mnie jest cały niezbędny sprzet do wchodzenia na słupy, w tym szelki słupołazy itp. ;) w tym 2 agregaty, tylko samochodu brak
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości