[Phillips]Malaga 1 70W

Wasze oprawy oświetleniowe

Re: [Phillips]Malaga 1 70W

Postprzez Lampa » 23 czerwca 2017, 12:47

Pablo napisał(a):Jak Adam/KaszeL/inni używają słowa "kij" na świetlówki T8 to rozumiecie.

Mylisz się Kolego, bez względu na to kto to napisał nie zrozumiał bym tego określenia (chociaż domyślałem się mniej więcej o co chodzi...)
Jestem raczej zwolennikiem stosowania nazewnictwa technicznego, w szczególności na forach technicznych takich jak np. to :) ale przyznaję się że mi też zdarza się używanie żargonu, z czym staram się walczyć.
Ale nic nie przebije nazwy "dławiki transformatorowe" :lol: :lol: :evil:
Lampa
 

Re: [Phillips]Malaga 1 70W

Postprzez Pablo » 23 czerwca 2017, 13:10

Lampa napisał(a):
Pablo napisał(a):Jak Adam/KaszeL/inni używają słowa "kij" na świetlówki T8 to rozumiecie.

Mylisz się Kolego, bez względu na to kto to napisał nie zrozumiał bym tego określenia (chociaż domyślałem się mniej więcej o co chodzi...)
Jestem raczej zwolennikiem stosowania nazewnictwa technicznego, w szczególności na forach technicznych takich jak np. to :) ale przyznaję się że mi też zdarza się używanie żargonu, z czym staram się walczyć.
Ale nic nie przebije nazwy "dławiki transformatorowe" :lol: :lol: :evil:

No może Ty, Paweł, niekoniecznie, ale mam na myśli pozostałych.
Postaram się nazywać to "technicznie" :D

:arrow: Ta, ta nazwa jest świetna XD

:arrow: JeD, a czy to jest miłe, jak ktoś się Ciebie czepia, a innych nie, pomimo, że robią to samo? :?

Mogę prosić o sprzątnięcie postów, i zostawienie tych, co określają temat wątku?
Pablo
 

Re: [Phillips]Malaga 1 70W

Postprzez Michal » 24 czerwca 2017, 12:23

Filip napisał(a):
Pablo napisał(a):Oprawa ma ładny wygląd, dobrą optykę. Dla mnie oprawa ma świecić, a nie wyglądać (no, nie liczę np. BN czy OUSFa z kijami :mrgreen: )

Ona nie ma ani wyglądu, ani nie wiadomo jak dobrej optyki. O wiele lepsze są np. Schreder Onyx lub Schreder Furyo ;).

Filip , przecież Onyx i Furyo to inna klasa opraw i przedział cenowy. A Malaga SGS 101/102 to oprawa z niższej półki. Ja osobiście uważam,że to są dobre oprawy , łatwe w konserwacji i w miarę trwałe. Wersje 103/104 mają również przyzwoitą optykę.Jedyne co to klosze żółkną, ale dopiero po dobrych kilkunastu latach eksploatacji. Używane Malagi 70W wykorzystujemy na podmianki w miejsce np. uszkodzonych trumienek 125W na bieżąco. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Poprzednia strona

Powrót do Wasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości