[A23]OŻk-1 (było: Zagadka)

Wasze oprawy oświetleniowe

Re: [A23]OŻk-1 (było: Zagadka)

Postprzez oskard » 20 września 2017, 21:59

Klosz ożetki został sklejony. Zdjęcia zamieszczam w imieniu naszego kolegi:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Re: [A23]OŻk-1 (było: Zagadka)

Postprzez JeD » 20 września 2017, 22:07

Trochę to nie fair, że wyleciał za grube przewinienia, a nadal ktoś mu fotki wrzucasz drogi Oskarze :roll: Inni nie mieli takiej szansy...
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [A23]OŻk-1 (było: Zagadka)

Postprzez oskard » 20 września 2017, 22:38

Z tego co wiem to nie wyleciał na stałe, tylko na tzw. przymusowy urlop. Czyli kiedyś tu wróci. Nie wnikałem w sprawę głębiej, ale tak przynajmniej wynika i z tego, co mi napisał, i z tego, co Kaszel odpisał mu w wątku o stronie oprawy24, tu cytuję: "w takim razie żegnamy się do odwołania". Poza tym wątek nie jest zamknięty, jego kolekcję dalej można oglądać i komentować, a sam Pablo avatar ma dalej widoczny, jego login nie jest czarny. Ja się nie znam na tych forumach od strony informatycznej, ale to tak wygląda, jakby był nadal, tylko co najwyżej zawieszony czasowo.
A tak w ogóle to nie rozumiem - co jest nie fair w pomaganiu kolegom? Może i są to trochę nierówne szanse (bo nie każdy zdążył pozyskać jakiś kontakt z czynnym userem oprócz priva), ale każdemu innemu też bym pomógł, gdyby mnie o to poprosił, jeśli akurat byłbym jedynym (lub jednym nielicznych), z którymi dalej ma kontakt. Myślę że wielu z nas też by tak zrobiło, pasjonaci powinni sobie pomagać :). Poza tym z tego co wiem nie odebrano mu dostępu do forum dlatego, że kogoś obrażał, wyzywał, czy złamał umyślnie jakieś ogólnie przyjęte zasady (np. prawa autorskie), a tylko poróżnił się w tej niedawno głośnej kwestii tzw. technologii producentów i może trochę nadaktywny był, może niektórych to wytrąciło z równowagi. Ja osobiście nie mam powodów by się skarżyć, więc nie będę takich zarzutów powielać, bo byłoby to nieobiektywne i tendencyjne z mojej strony.
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Re: [A23]OŻk-1 (było: Zagadka)

Postprzez Whites86 » 21 września 2017, 18:02

niedługo wróci
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia strona

Powrót do Wasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości