[Lampa] OUR-400

Wasze oprawy oświetleniowe

Re: [Lampa] OUR-400

Postprzez KaszeL » 24 kwietnia 2022, 22:35

Lampa napisał(a):Demontażu na słupie dokonywał mój kolega (...) być może w niedalekiej przyszłości zamówił bym tam podnośnik chociaż to też wątpliwe (...) dodatkowo samemu właścicielowi musiałem sypnąć 2 stówki.


No niestety. W pełni zgadzam się z Michałem. To był skrajny przejaw głupoty, żeby nie użyć innego mocniejszego słowa. Zaoszczędziłeś kilka stówek kosztem _ogromnego_ ryzyka dla kolegi. Zastanowiłeś się, co by się stało, jak by kolega spadł i skończył na wózku? Kto by mu płacił rentę do końca życia? Ty? Zdrowia się wrócić nie da niestety. Na dodatek całą akcją chwalisz się tutaj publicznie na forum. No brak słów po prostu.

Niestety takie akcje skłaniają mnie do tego, żeby powoli to forum zamknąć. Nie mam zamiaru w żaden sposób przyczynić się do takich akcji - nawet jeśli to miało by być tylko poprzez pasywne udostępnienie platformy do pochwalenie się całym procederem. Jeszcze nie wiem chłopie co z tobą zrobię, ale poważnie zastanawiam się nad permanentnym banem. Z bezpieczeństwem i zdrowiem, szczególnie innych się zwyczajnie nie ryzykuje. Wbij sobie to do głowy.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8656
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: [Lampa] OUR-400

Postprzez Lampa » 25 kwietnia 2022, 09:23

KaszeL napisał(a):Jeszcze nie wiem chłopie co z tobą zrobię, ale poważnie zastanawiam się nad permanentnym banem.

Róbta co chceta...
Lampa
 

Re: [Lampa] OUR-400

Postprzez KaszeL » 25 kwietnia 2022, 09:26

Jeśli tylko tyle masz do powiedzenia, to żegnamy się chłopie. Nie wracaj. Pa.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8656
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Wasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości