[DarekG] Moja mała kolekcja źródełek ;]

Wasze źródła światła

Re: [DarekG] Moja mała kolekcja źródełek ;]

Postprzez DarekG » 23 września 2011, 08:56

A ja jakoś żadnej PIŁY made in France nie znalazłem jak narazie :) . Oglądałem świetlówki liniowe w kilku sklepach u mnie i świetlówki PIŁA oraz PHILIPS są made in Poland! Widziałem jeszcze liniówki marek OSRAM oraz NARVA made in Germany. Natomiast kompakty już głównie że są made in P.R.C :evil:

Umieszczenie tak rtęciówki to nie jest dobry pomysł. Wystarczy jakaś ulewa czy coś i może być nieciekawie. Lampa jest niczym nie osłonięta. Jest to typowa prowizorka ale naszczęście ma niedługo być usunięta. LRF co prawda na rogu bydynku ładnie oświetla teren ale myślę że jak zostanie tam zamontowana Strada 250W będzie lepiej. Czy tam będzie LRF czy WLS to zależy jaką oprawę uda się kupić :)
Miłośnik świetlówek liniówek i opraw ulicznych ;)
Avatar użytkownika
DarekG
 
Posty: 1189
Zdjęcia: 162
Dołączył(a): 22 lutego 2011, 10:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: [DarekG] Moja mała kolekcja źródełek ;]

Postprzez Whites86 » 23 września 2011, 16:19

soda na podwórku to raczej średni pomysl ;) LRF w sumie tez, najlepiej obsadzic tam sobie jakiegos MH 250W :) wtedy jest baja
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [DarekG] Moja mała kolekcja źródełek ;]

Postprzez DarekG » 26 września 2011, 10:25

Whites86 napisał(a):soda na podwórku to raczej średni pomysl ;) LRF w sumie tez, najlepiej obsadzic tam sobie jakiegos MH 250W :) wtedy jest baja


He he no MH 250W faktycznie była by baja :D tylko że to zależy od funduszy i to nie moich :D
Miłośnik świetlówek liniówek i opraw ulicznych ;)
Avatar użytkownika
DarekG
 
Posty: 1189
Zdjęcia: 162
Dołączył(a): 22 lutego 2011, 10:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: [DarekG] Moja mała kolekcja źródełek ;]

Postprzez Whites86 » 26 września 2011, 16:06

DarekG napisał(a):
Whites86 napisał(a):soda na podwórku to raczej średni pomysl ;) LRF w sumie tez, najlepiej obsadzic tam sobie jakiegos MH 250W :) wtedy jest baja


He he no MH 250W faktycznie była by baja :D tylko że to zależy od funduszy i to nie moich :D

na alledrogo mozna czesto wypatrzyc okazyjnie tanie dobre MH ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia strona

Powrót do Wasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości