[Kospan] malutka kolekcja

Wasze źródła światła

[Kospan] malutka kolekcja

Postprzez kospan » 8 lipca 2011, 23:26

Witam będę tutaj przedstawiał moje źródełka światła nie mam ich za wiele ale zawsze jest jakiś początek

Na początek wstawię moja rtęciówkę 125w helios odpalana na przetwornicy dla świetlówki
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 29 lipca 2011, 23:25 przez kospan, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
kospan
 
Posty: 57
Zdjęcia: 20
Dołączył(a): 12 stycznia 2011, 22:25

Re: [Kospan] malutka kolekcja

Postprzez KaszeL » 9 lipca 2011, 14:11

No i teraz wszystko widać.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8656
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: [Kospan] malutka kolekcja

Postprzez kospan » 29 lipca 2011, 22:09

To dodaje kolejne zdjęcia mojej rtęciówki

Oto tym chińskim cudem techniki ją zasilam :
Obrazek

I sama rtęciówka :
Obrazek

Obrazek

Obrazek



PS sorki za słabe zdjęcia
Ostatnio edytowano 29 lipca 2011, 23:25 przez kospan, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
kospan
 
Posty: 57
Zdjęcia: 20
Dołączył(a): 12 stycznia 2011, 22:25

Re: [Kospan] malutka kolekcja

Postprzez cieszyn » 29 lipca 2011, 22:42

Układ zmontowany na pająka, trzeba uważać, bo druty niezaizolowane tylko skręcone, to trochę niebezpieczne jednak ;)


PS - Widzę kospan, że założyłeś Forum oświetleniowe -> http://www.izoelek.ugu.pl właściwie od paru dni dopiero.

Ciekawe, jak się rozwinie?

Z tego co wiem, to na konkurencyjnym forum DocBrowna jest niewielka aktywność, to jest była na początku, ale teraz chyba znacznie osłabła. Ciekawe, jak będzie u Ciebie :roll: :?:

Oczywiście życzę powodzenia 8-)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Kospan] malutka kolekcja

Postprzez kospan » 29 lipca 2011, 23:14

Witam na tych kolejnych zdjęciach to jest zasilane z 230v i przez dławik pokazany na zdjęciu wszystko skręcone kostkami elektrycznymi :) . Na pierwszych zdjęciach to był test przetwornicy więc było na szybko zrobione .

PS. Zapraszam na forum jeszcze się buduje ale powolutku już ruszam z forum
Avatar użytkownika
kospan
 
Posty: 57
Zdjęcia: 20
Dołączył(a): 12 stycznia 2011, 22:25

Re: [Kospan] malutka kolekcja

Postprzez Jorgus » 30 lipca 2011, 10:15

cieszyn napisał(a):Z tego co wiem, to na konkurencyjnym forum DocBrowna jest niewielka aktywność, to jest była na początku, ale teraz chyba znacznie osłabła.

chyba nie istnieje już strona galeria elektrotechniki ;) chyba że kolega założył jeszcze jedną stronkę o której nie wiem :?
Avatar użytkownika
Jorgus
 
Posty: 1487
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 4 sierpnia 2009, 10:59

Re: [Kospan] malutka kolekcja

Postprzez Whites86 » 30 lipca 2011, 10:56

cieszyn napisał(a):Układ zmontowany na pająka, trzeba uważać, bo druty niezaizolowane tylko skręcone, to trochę niebezpieczne jednak ;)


PS - Widzę kospan, że założyłeś Forum oświetleniowe -> http://www.izoelek.ugu.pl właściwie od paru dni dopiero.

Ciekawe, jak się rozwinie?

Z tego co wiem, to na konkurencyjnym forum DocBrowna jest niewielka aktywność, to jest była na początku, ale teraz chyba znacznie osłabła. Ciekawe, jak będzie u Ciebie :roll: :?:

Oczywiście życzę powodzenia 8-)

nie widzę totalnie zadnego sensu ciąglego zakladania nowych fór zwiazanych z oświetleniem :roll: mi osobiscie nie chcialo by się co chwila rejestrowac na nowym i znow dawac tych samych tematow i zdjęc ktore zamiescilem tutaj :roll:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Kospan] malutka kolekcja

Postprzez cieszyn » 30 lipca 2011, 12:57

Ale na szczęście mamy wolność i każdy może sobie założyć takie forum, jakie chce. :D
Ta sama wolność powoduje, że nikt nikogo nie zmusza do rejestrowania się na każdym nowym forum. ;)

Tego zjawiska nie rozpatruje się pod kątem sensu lub bezsensu, bo takie jest życie, że każdy, kto zakłada nowe forum, z pewnością uważa, że to ma sens i trudno mu odmawiać prawa do takiego myślenia. Nasze forum nie jest jedynym i najlepszym, bo zawsze może pojawić się lepsze.
To zaś, czy na kolejnym forum zjawią się nowi userzy i aktywność forum będzie utrzymana na długo, jest zjawiskiem nie do przewidzenia.
Wolelibyśmy, żeby kospan był na naszym forum, ale wolność tego świata daje mu prawo do własnych decyzji w tym zakresie.


Zgadzam się z Whitesem, bo mnie też -
nie chcialo by się co chwila rejestrowac na nowym i znow dawac tych samych tematow i zdjęc ktore zamiescilem tutaj



A może by nam kospan napisał, z jakiego powodu zdecydował się na utworzenie nowego forum, podobnego do naszego :?: :roll: ;) hę ?

Może warto wziąć pod uwagę uwagi Whitesa oraz moje, zanim założy się kolejne forum oświetleniowe :roll: :?: :?: Kospan, co Ty na to? Masz pewność, że to Ci wypali?
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Kospan] malutka kolekcja

Postprzez kospan » 30 lipca 2011, 15:42

Hmm na forum znów mam inne plany więc niedługo pewnie będzie co innego tam . Z tego forum nie odejdę bo są tu bardzo pomocni użytkownicy . Z dużą wiedzą i tą samą pasją :)
A wracając do tematu dołączyły 3 żaróweczki :
25w 40w 60w
Obrazek

Obrazek

25W
Obrazek

25W
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
kospan
 
Posty: 57
Zdjęcia: 20
Dołączył(a): 12 stycznia 2011, 22:25

Re: [Kospan] malutka kolekcja

Postprzez Whites86 » 30 lipca 2011, 16:43

podejrzewam ze gdyby unia niewycofywala zarowek chyba nikt by nie bral do kolekcji tych standardowych ktore byly dostepne wszedzie jeszcze nie tak dawno temu ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Następna strona

Powrót do Wasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron