Kolekcja Michała

Wasze źródła światła

Re: Kolekcja Michała

Postprzez Michal » 3 listopada 2008, 21:43

:shock: Zapomniałem o tym wątku.CDM założył go gdy mnie na forum jeszcze nie było.Jak bedę miał trochę czasu to wyślę zdjecia z zawartością tych kartonów,Są tam wszystkie rodzaje żródeł światła kolekcjonowane przeze mnie stosowane kiedyś i obecnie w oświetleniu drogowym,min.pierwsze polskie lampy WLSP,także czeskie peningi Tesli,enerdowskie Narvy,nowe sodówki z 1980 roku ,LRFy z lat siedemdziesiątych,i wiele innych. ;)
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Kolekcja Michała

Postprzez Whites86 » 3 listopada 2008, 22:25

Michal napisał(a)::shock: Zapomniałem o tym wątku.CDM założył go gdy mnie na forum jeszcze nie było.Jak bedę miał trochę czasu to wyślę zdjecia z zawartością tych kartonów,Są tam wszystkie rodzaje żródeł światła kolekcjonowane przeze mnie stosowane kiedyś i obecnie w oświetleniu drogowym,min.pierwsze polskie lampy WLSP,także czeskie peningi Tesli,enerdowskie Narvy,nowe sodówki z 1980 roku ,LRFy z lat siedemdziesiątych,i wiele innych. ;)

czekamy na fotki :mrgreen:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Kolekcja Michała

Postprzez Whites86 » 11 kwietnia 2009, 18:29

hmm wątek troche przygasł ;) mam nadzieje ze Michal ma jeszcze te lampy w kartoniku i nam je pokarze gdy bedzie mial czas :mrgreen:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Kolekcja Michała

Postprzez andrzejlisek » 12 kwietnia 2009, 20:19

Whites86 napisał(a):hmm wątek troche przygasł ;) mam nadzieje ze Michal ma jeszcze te lampy w kartoniku i nam je pokarze gdy bedzie mial czas :mrgreen:


Pewnie robi teraz coś ciekawego w terenie (oczywiście poza Świętami) i robi również fotki z tej roboty :D
Avatar użytkownika
andrzejlisek
 
Posty: 1865
Zdjęcia: 96
Dołączył(a): 7 czerwca 2007, 20:48

Poprzednia strona

Powrót do Wasze kolekcje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości