Osram SE600

Stateczniki, układy zapłonowe, kondensatory, zapłonniki i inne

Osram SE600

Postprzez Alex » 3 maja 2017, 19:32

cześć
26 Lumix pytał, czy mogę sobie wyobrazić Osram SE600. Zrobię tutaj. Jest to naprawdę tylko łączność radiowa z Siemensa. Mój model tutaj jest starszy, a więc nieco rzadsze. Wkrótce otrzymasz nowszy model i zapalnik prawo. Kolejny kolektor napisał:
Mamy zainstalowany losowo w naszych You * urządzeń ENS-kontrolnych w komunikacji za pośrednictwem kabla telefonicznego. Są przepięciami wypełniony gazem. Z nami robią swoje obowiązki podczas burzy i obciążeń statycznych występujących w kablu komunikacyjnym. Wspinaczka wartości napięcia na przewodach telefonicznych do ponad 100V, one spowodować zwarcie i krótko wyprowadzić przypływ na mieliznę taśmy urządzenia.

Zasada pulsującego zwarcia jest po prostu stosować tutaj, aby rozpocząć LS. Jest to czysty wyładowcza bez bimetalu.

Obrazy pochodzą prawo
Nie mogę mówić po polsku, więc użyć überstzungs programu dlatego może być tak, że mi się nie uda w moich sum mnie. Proszę zrozumieć
Avatar użytkownika
Alex
 
Posty: 108
Dołączył(a): 20 sierpnia 2016, 08:19
Lokalizacja: Kunheim France

Re: Osram SE600

Postprzez Alex » 3 maja 2017, 19:40

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie mogę mówić po polsku, więc użyć überstzungs programu dlatego może być tak, że mi się nie uda w moich sum mnie. Proszę zrozumieć
Avatar użytkownika
Alex
 
Posty: 108
Dołączył(a): 20 sierpnia 2016, 08:19
Lokalizacja: Kunheim France


Powrót do Osprzęt elektryczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości