Dyskusja - offtop, wydzielony z "Pokażcie się"

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Pokażcie się :)

Postprzez Utilizer » 17 września 2010, 13:29

Siema :)

A twoja oprawa to nie OCP, tylko OZPR
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6577
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: Pokażcie się :)

Postprzez oszczedniak » 17 września 2010, 14:27

Wspomniana prze zemnie firma nie jest b.dużą firmą jest to prywatna firma głównie sprzedająca sprzęt rolniczy. Wcześniej tam była firma sprzedająca węgiel ale że firma upadła to jakiś Pan (no bo to prywatna firma) wykupił obszar firmy łącznie z budynkami no a że na tych budynkach wisiały zaniedbane łyżki to zamiast inwestować w malagi to odnowili klasyki mimo iż nie wiedzą że lampy sodowe potrafią pobierać znacznie mniej energii elektrycznej no i luksomierz pokarze nie marne wyniki :) (chociaż te lampy jak na moje oko spisują się świetnie :D ). Dzisiaj piątek jutro nie idę do szkoły więc morze pojadę sobie na rowerku z aparacikiem zfocić te oprawy. ;) A na koniec jeszcze ciekawostka kiedyś poszedłem do sklepu budowlanego oczywiście na dział oświetlenie no i pytam czy maja lampy rtęciowe sprzedawca oczywiście chciał mi wcisnąć świetlówkę ale ja mu że to ta bańka mleczna no to on o jakiej mocy ja 250 i jeszcze się zapytałem czy mają stateczniki do rtęciówek oczywiście nie nie mamy ale potem powiedział coś takiego: Przez tel lampy rtęciowe to nam bardzo szybko padają świetlówki i startery do nich. I tu moje pytanie czy to jest prawda czy lampy rtęciowe podłączone na jednej fazie mogą niszczyć świetlówki ?. :shock:
oszczedniak
 
Posty: 86
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 15 września 2010, 21:29
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Pokażcie się :)

Postprzez KaszeL » 17 września 2010, 14:45

oszczedniak napisał(a):I tu moje pytanie czy to jest prawda czy lampy rtęciowe podłączone na jednej fazie mogą niszczyć świetlówki ?. :shock:


To jest jakaś totalna bzdura. Nie wierz w takie opowieści.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Pokażcie się :)

Postprzez oszczedniak » 17 września 2010, 16:22

Też tak myślałem że to bzdura no ale cóż taki sprzedawca. (Ja nie chcę go obrazić w żadnym wypadku !!!)
oszczedniak
 
Posty: 86
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 15 września 2010, 21:29
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Pokażcie się :)

Postprzez Misiumac » 18 września 2010, 00:26

Witam Cie na forum oszczedniak :!: :)
Misiumac
 

Re: Pokażcie się :)

Postprzez famabud » 18 września 2010, 07:50

Cześć :!: W końcu przybył ktoś z mojego rocznika. :mrgreen:
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9300
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Pokażcie się :)

Postprzez oszczedniak » 18 września 2010, 09:23

Dziękuje za przyjemne powitanie wczoraj jakimś cudem zrobiłem zdjęcia tych odnowionych opraw . Cudem bo jeden z pracowników zapytał mi się czy robię zdjęcia rolnikom. ;)
Jak znajdę czas to wrzucę na galerię niestety zdjęcia są z pewnej odległości :cry:
oszczedniak
 
Posty: 86
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 15 września 2010, 21:29
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Pokażcie się :)

Postprzez Whites86 » 18 września 2010, 11:24

oszczedniak napisał(a):Dziękuje za przyjemne powitanie wczoraj jakimś cudem zrobiłem zdjęcia tych odnowionych opraw . Cudem bo jeden z pracowników zapytał mi się czy robię zdjęcia rolnikom. ;)
Jak znajdę czas to wrzucę na galerię niestety zdjęcia są z pewnej odległości :cry:

trzeba bylo powiedziec co focisz, mi jak ludzie niewierzą to sam podchodze i mowie ze wszystko moge pokazać, nieraz mialem takie niemile sytuacje ktore szybko da sie w ten sposob rozwiazac ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Pokażcie się :)

Postprzez oszczedniak » 18 września 2010, 12:22

Kolego Whrites ty jesteś dorosły i wiesz jak rozmawiać z dorosłymi ludźmi ale ja nie jestem dorosły poza tym co by sobie o mnie pomyślał stały klient sklepu budowlanego fotografuje jakieś stare rupiecie. Na pewno większość z was miało podobne przypadki ja rozmawiałem z samym właścicielem firmy więc :oops:
oszczedniak
 
Posty: 86
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 15 września 2010, 21:29
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Pokażcie się :)

Postprzez Whites86 » 18 września 2010, 13:52

oszczedniak napisał(a):Kolego Whrites ty jesteś dorosły i wiesz jak rozmawiać z dorosłymi ludźmi ale ja nie jestem dorosły poza tym co by sobie o mnie pomyślał stały klient sklepu budowlanego fotografuje jakieś stare rupiecie. Na pewno większość z was miało podobne przypadki ja rozmawiałem z samym właścicielem firmy więc :oops:

prosty tekst... co focisz ? stare lampy.. a po co ?? zeby wstawić zdjęcia na forum oświetleniowe bo to juz zabytki.. krutka pilka ale skuteczna ;) i nikt zazwyczaj juz niezadaje wiecej pytan ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość