Godzina dla Ziemi

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Godzina dla Ziemi

Postprzez cieszyn » 2 kwietnia 2012, 21:03

Bardzo przepraszam, ale moje posty w niczym nerwowe nie były, więcej, starałem się uspokoić dyskusję i namówić na interlokutorów na spojrzenie na sprawę z wysoka, a nie z perspektywy doraźnych działań obu stron, o których tu było nieco za wiele.
Dalej podtrzymuję tezę o nieprzydatności całego tego "tematu" i usunięciu go do kosza.
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Godzina dla Ziemi

Postprzez Whites86 » 2 kwietnia 2012, 21:28

cieszyn napisał(a):Bardzo przepraszam, ale moje posty w niczym nerwowe nie były, więcej, starałem się uspokoić dyskusję i namówić na interlokutorów na spojrzenie na sprawę z wysoka, a nie z perspektywy doraźnych działań obu stron, o których tu było nieco za wiele.
Dalej podtrzymuję tezę o nieprzydatności całego tego "tematu" i usunięciu go do kosza.

Twoje posty stanowily kontynulacje nerwowej dyskusji wiec polecialy razem z nia(mimo ze jak twierdzisz nerwowe nie byly) , nierozumiem dlaczego mialy by zostac ? gdyby zostaly stracily by sens, mowiac krotko zasmiecaly by watek

2 sprawa watek zostaje i nie bedzie przeniesiony do kosza, wszelkie dyskusje nie na temat beda usuwane
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Godzina dla Ziemi

Postprzez Michal » 2 kwietnia 2012, 21:33

Jeżeli te posty dotyczyły tematu i nie łamały regulaminu chętnie bym sobie je poczytał,po co je usuwać .... :roll:
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 4402
Zdjęcia: 323
Dołączył(a): 24 stycznia 2008, 23:44

Re: Godzina dla Ziemi

Postprzez Whites86 » 2 kwietnia 2012, 21:37

Michal napisał(a):Jeżeli te posty dotyczyły tematu i nie łamały regulaminu chętnie bym sobie je poczytał,po co je usuwać .... :roll:

sa przeniesione tutaj -> viewtopic.php?p=124761#p124761 ;) wiec mozna je przeczytac, tu na forum zadko kiedy posty usuwane sa w calosci
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Godzina dla Ziemi

Postprzez zawistak » 2 kwietnia 2012, 21:46

Witam,
Nerwowa dyskusja to nie była, ja przynajmniej nikogo obrazić nie chciałem, mam nadzieję że nikogo nie uraziłem, po prostu normalnie dyskutowałem, każdy może mieć inne zdanie.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
zawistak
 
Posty: 516
Zdjęcia: 797
Dołączył(a): 25 grudnia 2010, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Godzina dla Ziemi

Postprzez arw » 2 kwietnia 2012, 22:24

Ja rowniez obrazic nie chcialem, po prostu bylem osobnikiem o odmiennym poglądzie.
Dla wlasnej wygody skasowaliscie posty, co rownie znaczy, że zakneblowaliście nam usta. Tak sie nie robi, to cios ponizej pasa, zważywszy, ze dyskusja cały czas trzymała poziom.
Szanowałem was za pasje, wiedze, kolekcje, ale cóż... Chcecie zbierać minusy u wspołużytkowników, wasza sprawa:)

Pozdrowienia:)
arw
 
Posty: 373
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 3 lutego 2010, 20:45

Re: Godzina dla Ziemi

Postprzez KaszeL » 2 kwietnia 2012, 22:41

cieszyn napisał(a):Bardzo przepraszam, ale moje posty w niczym nerwowe nie były, więcej, starałem się uspokoić dyskusję i namówić na interlokutorów na spojrzenie na sprawę z wysoka, a nie z perspektywy doraźnych działań obu stron, o których tu było nieco za wiele. Dalej podtrzymuję tezę o nieprzydatności całego tego "tematu" i usunięciu go do kosza.


Ja rozumiem, że każda wizja, która przez przypadek nie jest Twoją wizją - jest wizją automatycznie błędną. Niemniej gdybyśmy chcieli poznać Twoją opinię w tej sprawie zapytalibyśmy - tymczasem pozwól jednak, żebyśmy sami decydowali co zostawić a co wyrzucić do kosza, ok? :)

arw napisał(a):Dla wlasnej wygody skasowaliscie posty, co rownie znaczy, że zakneblowaliście nam usta. Tak sie nie robi, to cios ponizej pasa, zważywszy, ze dyskusja cały czas trzymała poziom.
Szanowałem was za pasje, wiedze, kolekcje, ale cóż... Chcecie zbierać minusy u wspołużytkowników, wasza sprawa:)


Arw jesteś z nami nie od wczoraj. Na prawdę uważasz, że chcemy kneblować komuś usta? Na prawdę uważasz, że gdybyśmy chcieli, bylibyśmy w tym tak nieskuteczni? Było kilku, którzy tak uważali - z różnych powodów nie ma ich wśród nas. A kto zbiera minusy, ten zbiera :D
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Godzina dla Ziemi

Postprzez zawistak » 3 kwietnia 2012, 08:51

Witam,
KaszeL napisał(a):Ja rozumiem, że każda wizja, która przez przypadek nie jest Twoją wizją - jest wizją automatycznie błędną. Niemniej gdybyśmy chcieli poznać Twoją opinię w tej sprawie zapytalibyśmy - tymczasem pozwól jednak, żebyśmy sami decydowali co zostawić a co wyrzucić do kosza, ok?

Cieszyn nic takiego nie powiedział, a poza tym wiele osób tak uważa, że jego wizja jest prawidłowa( np. Ja) i jakoś się nie kłócę, Cieszyn też się nie kłócił....
KaszeL napisał(a):Arw jesteś z nami nie od wczoraj. Na prawdę uważasz, że chcemy kneblować komuś usta? Na prawdę uważasz, że gdybyśmy chcieli, bylibyśmy w tym tak nieskuteczni? Było kilku, którzy tak uważali - z różnych powodów nie ma ich wśród nas. A kto zbiera minusy, ten zbiera

Jeśli chodzi o mnie to was czasem nie rozumiem, to był wątek o godzinie dla ziemi, więc mamy prawo dyskutować o ekologach.
Ja jeszcze zamieszczę link do tej dyskusji, każdy może poczytać:
http://www.lighting-gallery.pl/viewtopic.php?f=58&t=936&start=640
Tu się kończy:
http://www.lighting-gallery.pl/viewtopic.php?f=58&t=936&start=670
A i tak w ogóle nie żebym był w jakimś konflikcie z adminami, nic z tych rzeczy, ale uważam że koledzy( Cieszyn i arw) mieli rację z tym, że źle zrobiliście, też tak uważam.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
zawistak
 
Posty: 516
Zdjęcia: 797
Dołączył(a): 25 grudnia 2010, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Godzina dla Ziemi

Postprzez KaszeL » 3 kwietnia 2012, 11:10

zawistak napisał(a):A i tak w ogóle nie żebym był w jakimś konflikcie z adminami, nic z tych rzeczy, ale uważam że koledzy( Cieszyn i arw) mieli rację z tym, że źle zrobiliście, też tak uważam.

Nasz regulamin dość jasno precyzuje to co należy zrobić jeśli ktoś ma wątpliwości odnośnie działalności adminów. Przypominam punkt 4.3 i 4.4 regulaminu forum. Póki co żaden z Was nie skorzystał z tej możliwości. Nie widzę zatem żadnej potrzeby tłumaczenia się z naszych poczynań tutaj, w tym oto wątku. Po pierwsze robimy znowu gigantycznego offtopa, a po drugie taka dyskusja jakkolwiek kulturalna prowadzi w prostej linii do zadymy. Tego też zabrania regulamin forum, patrz punt 3.10. Jeśli tego nie rozumiesz, to trudno.

Jako, że na większość z Was dyskretne sugestie Adama i Marciana będące kulturalnymi prośbami o przerwanie tej dyskusji ma delikatnie rzecz ujmując w pupie - ja już nie mam zamiaru się patyczkować.
Od teraz każdy, któremu przyjdzie ochota na kontynuowanie rozmowy poza tematem w temacie godzina dla ziemi zostanie przeze mnie odpowiednio nagrodzony, a jego wypowiedź znajdzie się tam gdzie powinna od początku.
Mam nadzieję, że to jest jasne jak HQI-BT 400W/D. Chcecie się bawić, proszę bardzo, który pierwszy? :D
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8669
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Godzina dla Ziemi

Postprzez Utilizer » 21 marca 2013, 22:46

Godzina dla Ziemi, edycja 2013 odbędzie się 23 marca w sobotę o 20:30 ;) Co planujecie ;) :?:
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6577
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości