Media o oświetleniu

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Beton » 1 kwietnia 2016, 15:10

Brawo, rozbij jeszcze z dziesięć.
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Luk » 1 kwietnia 2016, 17:48

Jaaej2005 napisał(a):Sami są trucicielami :twisted:
Bo trują nas cały czas ledami


Czyli według Ciebie LEDy są bardziej szkodliwe od świetlówek?
Ciekawe rzeczy mi tutaj opowiadasz.
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Media o oświetleniu

Postprzez MercuryFenix » 1 kwietnia 2016, 18:13

Jaaej2005 napisał(a):Specjalnie przeciwko im stłukłem 2 świetlówki :twisted:

Dostaniesz specjalnie odemnie taki o to order, order uśmiechu bo szkoda mi tego inaczej komentować.
Obrazek
Niech się ci ekolodzy nie czepiają świetlówek bo to według mnie najlepsze źródło światła :D

Dokładnie, wg. Ciebie, i takiego naszego byłego użytkownika. Reszta myśli rzetelnie a nie na siłę próbuje sobie wmówić, że lampa naftowa jest dalej lepsza od żarówki.
Bo trują nas cały czas ledami

Tego nawet nie wiem jak skomentować, lecz widać tu mentalność podobną do w/w kolegi który twierdził że kompakty są zdrowe, a LED trują środowisko.
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Jaaej2005 » 1 kwietnia 2016, 18:53

Nie chodzi mi o to że ledy trują środowisko tylko o to że trują nam głowę ciągłymi reklamami . :P
Ja bardzo lubię ledy i nie mam co do nich nic przeciwko. ;)
Nie lubię ledów które się reklamują co chwilę że są bardzo dobre a jak się kupi to po miesiącu czasu zaczynają dymić,kopcić i palić się. :D
Lubię ledy wysokiej jakości (epistar, samsung ) które nie są przeciążone ;)
Jaaej2005
 

Re: Media o oświetleniu

Postprzez MercuryFenix » 1 kwietnia 2016, 18:56

Rzadko napotykam reklamy LED w mediach (Nawet w internecie).
zaczynają dymić,kopcić i palić się

Miałeś kiedyś takie przeżycie ? Coś mi się nie zdaje.
Pasja czyni nas wyjątkowymi
Avatar użytkownika
MercuryFenix
 
Posty: 2214
Zdjęcia: 16
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, 20:25
Lokalizacja: Mikołów/WLKP

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Jaaej2005 » 1 kwietnia 2016, 19:04

MercuryFenix napisał(a):Rzadko napotykam reklamy LED w mediach (Nawet w internecie).
zaczynają dymić,kopcić i palić się

Miałeś kiedyś takie przeżycie ? Coś mi się nie zdaje.

Miałem u mojej babci w kuchni była kupiona bardzo droga żarówka led za 50zł nagle żarówka zaczęła mrugać a po chwili zaczęła kopcić na czarno :P zgasła i koniec jej żywotu :roll:
Ale na szczęście ledy się nie spaliły 8-)
Jaaej2005
 

Re: Media o oświetleniu

Postprzez JeD » 1 kwietnia 2016, 19:51

Watt, jeżeli to Ty proszę odejdź, miej trochę godności i nie wracaj ze swoimi teoriami. Chłopie, Arek powiedział już wiele, ale nie mogę się powstrzymać od komentarza. Od wielu miesięcy posiadam tanie lampy LED i powiem Ci szczerze, spaliła się tylko 1, w tym oddana na gwarancję. Powiedz proszę, jakiej firmy, powiedz proszę, w jaki sposób była użytkowana... ''Nie lubię ledów które się reklamują co chwilę że są bardzo dobre a jak się kupi to po miesiącu czasu zaczynają dymić,kopcić i palić się...(blabla)''. Wymień chociaż jednego producenta, który się reklamuje i którego lampy się dymią, palą się etc. Zdarzają się pojedyncze przypadki, ale to nie potwierdza reguły. Och, uwielbiasz ledy i świetlówki, to w końcu co Twoim zdaniem lepsze? Ja się pogubiłem... :P
Ostatnio edytowano 1 kwietnia 2016, 22:14 przez JeD, łącznie edytowano 4 razy
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Jaaej2005 » 1 kwietnia 2016, 20:07

Kto to jest watt ? O co mnie posądzacie ja dopiero od miesiąca jestem na forum a robicie ze mnie spamera.Co ja takiego złego zrobiłem :cry: :( Pierwszy raz jestem na jakim kolwiek forum :(
Watt jest od iluś tam lat zbanowany za spamowanie .
Ta firma do której się zraziłem w kwestii ledów to luminova.
Ale kupiłem żarówki led 12v na allegro od 3 zł do 7zł ;)
A mówię że działają już z rok i mają się dobrze.
Polecam występują od 3 wat polecamhttp://allegro.pl/zarowka-led-super-smd-e27-5w-zimna-24m-gwarancji-i6068898160.html
POLECAM WSZYSTKIM !!!
Jaaej2005
 

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Lampka » 1 kwietnia 2016, 22:31

Tłuczenie świetlówek nie ma tu żadnego sensu - po co niszczyć?

Natomiast jeżeli nie miałeś wcześniej styczności z forami oświetleniowymi, to poczytaj sobie regulamin ;) Tego typu zdarzenia, o których piszą koledzy w poprzednich postach to efekt wielu dziwnych akcji, które miały miejsce w ciągu ostatnich miesięcy i które trochę wyczuliły wszystkich na różne sposoby komentowania. Nie zrażaj się, każdy kiedyś zaczynał i z czasem pewnie nabędziesz trochę ogłady w tym, jak pisać na forum ;)
Kolekcjoner i poszukiwacz starych opraw i źródeł światła
Avatar użytkownika
Lampka
 
Posty: 6560
Zdjęcia: 14
Dołączył(a): 16 sierpnia 2011, 21:59
Lokalizacja: Gliwice

Re: Media o oświetleniu

Postprzez Jaaej2005 » 2 kwietnia 2016, 06:32

Lampka napisał(a):Tłuczenie świetlówek nie ma tu żadnego sensu - po co niszczyć?


Jedną stłukłem przez przypadek a drugą ze złości bo mi spaliła nowiutki układ elektroniczny za 30zł :evil:
Jaaej2005
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości