Polskie prototypy samochodów

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Polskie prototypy samochodów

Postprzez leon0785 » 7 listopada 2009, 21:04

Starsze samochody miały grubsze blachy ale gorszą powłokę lakierniczą i brak ocynku liche zabezbieczenia antykorozyjne Polonezy dość szybko gniły a Maluchy to dopiero żarło po dwóch trzech latach jazdy potrafiła się zrobić dziura na wylot w natkolu wiem to z własnego doświadczenia :mrgreen:
leon0785
 

Re: Polskie prototypy samochodów

Postprzez DocBrown » 7 listopada 2009, 21:27

Pod względem zabezpieczenia antykorozyjnego najgorzej wypadał Opel, nawet Ople z pierwszej połowy lat 90 miały problem z korozją, Ford niestety też, a szkoda bo przynajmniej Fordy jakoś wyglądały, a z Opli to podoba mi się niewiele modeli. Troche mnie to dziwi, że Audi miało w serii (!) obustronny ocynk, zaś Opel wpadł na to dopiero pod koniec lat 90 :lol:
Jeszcze a propos Opla, to chyba największą porażką tej firmy jest Calibra, dla mnie to auto to jest po prostu ikona wiejskiego tuningu :twisted:
DocBrown
 

Re: Polskie prototypy samochodów

Postprzez wojtek0423 » 7 listopada 2009, 21:40

DocBrown napisał(a):Jeszcze a propos Opla, to chyba największą porażką tej firmy jest Calibra, dla mnie to auto to jest po prostu ikona wiejskiego tuningu :twisted:

To zdanie najlepiej oddaje ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=gdpMuO66EP8
Avatar użytkownika
wojtek0423
 
Posty: 148
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 26 czerwca 2009, 06:42
Lokalizacja: TSK/KR

Re: Polskie prototypy samochodów

Postprzez leon0785 » 7 listopada 2009, 21:43

Tak jest jest diody diody diody :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mnie ocynk w Audi nie dziwi po prostu Audi to już inna bajka nie można go porównywać z Fordem Oplem czy Fiatem konkurencją dla Audi jest BMW czy Mercedes :)
Ostatnio edytowano 7 listopada 2009, 21:47 przez leon0785, łącznie edytowano 1 raz
leon0785
 

Re: Polskie prototypy samochodów

Postprzez DocBrown » 7 listopada 2009, 21:47

Hahaha znam ten filmik :lol:
Calibra Team remix :mrgreen:
I love opel, I love diody, I love wieś .....
DocBrown
 

Re: Polskie prototypy samochodów

Postprzez leon0785 » 7 listopada 2009, 21:48

Dobrze Doc że nie kończyłeś po wieś... :lol: :mrgreen:
leon0785
 

Re: Polskie prototypy samochodów

Postprzez DocBrown » 7 listopada 2009, 21:59

Wiem :twisted: Nie chce przecież znowu wyjechać z forum :twisted:
Opel ist scheisse, opel ist dreck, eine kleine bombe, und opel ist weg :lol:
DocBrown
 

Re: Polskie prototypy samochodów

Postprzez Edziu » 7 listopada 2009, 22:04

To możliwe, gdyż teraz auta robi się na tzw. odpiernicz, tzn. mają one jakąś tam trwałość, ale blachy już dużo cieńsze, powłoki antykorozyjne nie zawsze dobre, no i kwestia tzw "aut jednorazówek" 0 już nie robi sie aut na długie lata,

Z maluchami było dokładnie tak samo te z pierwszych serii miały grubsze blachy, w stosunku do tych z l 90
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: Polskie prototypy samochodów

Postprzez leon0785 » 7 listopada 2009, 22:05

Hehe widze Doc że jesteś miłośnikiem Opli jak wszyscy właściciele aut z grupy Volkswagena 8-)
leon0785
 

Re: Polskie prototypy samochodów

Postprzez DocBrown » 7 listopada 2009, 22:07

leon0785 napisał(a):Hehe widze Doc że jesteś miłośnikiem Opli jak wszyscy właściciele aut z grupy Volkswagena 8-)


Wiesz, nie lubie tej marki, ale jest pare modeli które mi się podobają :)

P.S. Panowie to może założymy temat "czym jeździcie" :mrgreen: :?:
DocBrown
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości