Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Whites86 » 25 czerwca 2014, 18:19

Luk napisał(a):Kurde zapomniałem... nie Stream Communications, tylko Multimedia :roll: Stream to była dawna nazwa Multimediów.

http://www.multimedia.pl/

Ale z chęcią bym z tego dziadostwa zrezygnował. Ne dość, że są częste awarie, to jeszcze Internet nie jest zbyt szybki. Oprócz tego z Multimedii mam też oczywiście Telewizję i telefon stacjonarny.

A z Plusa mama ma telefon komórkowy no i teraz zamówiliśmy ten Internet LTE. W dodatku jest możliwość zamówienia TV za złotówkę! Tylko niestety u nas tego się nie da zrobić, bo raz, że trzeba mieć talerz Cyfrowego Polsatu, dwa - trzeba mieć zgodę administracji na zamontowanie talerza, a trzy trzeba ten talerz skierować idealnie na południe, a u mnie tego nie dałoby się zrobić (mam okna na wschód) więc i tak TV by nie odbierała.

zgode administracji na antene ? no bez jaj :) u mnie tez nic niby niemozna montowac, a polowa ludzi ma satelity, anteny siatkowe itp rzeczy , administracja sobie moze co najwyzej pismo wyslac z "prośbą" o zdjęcie i nic pozatym :)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Luk » 26 czerwca 2014, 07:18

Dziś rano wynik mojego połączenia sieci LTE jeszcze bardziej się polepszył :twisted:

Obrazek
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez robert03 » 28 września 2014, 08:06

Whites86 napisał(a):zgode administracji na antene ? no bez jaj :) u mnie tez nic niby niemozna montowac, a polowa ludzi ma satelity, anteny siatkowe itp rzeczy , administracja sobie moze co najwyzej pismo wyslac z "prośbą" o zdjęcie i nic pozatym :)

Dokładnie tak. Administracja nie ma prawa zabraniać montowania anten do TV jeśli nie zapewnia Tobie odpowiedniej instalacji do tego ( a zapewne nie zapewnia :-)). Oczywiście Ty nie możesz uszkodzić dachu czy elewacji bo wtedy mogą Ciebie obciążyć kosztami naprawy.
U mnie w mieście administratorzy budynków zamontowali na dachach specjalne konstrukcje do mocowania anten a na starszych blokach prócz konstrukcji udostępniono niewykorzystywane już maszty AZART.
https://imageshack.com/i/06p1180582j
https://imageshack.com/i/b8p1070270001j
robert03
 
Posty: 442
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 22 sierpnia 2010, 12:33
Lokalizacja: Świecie

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez famabud » 28 września 2014, 10:18

Mój blok jest z przełomu lat '90 i 2000 i na dachu jest antena zbiorcza AZART. :)
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Watt » 28 września 2014, 10:34

A ja mam swoją własną antenę na balkonie domu :D
Watt
 

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez robert03 » 1 października 2014, 20:31

famabud napisał(a):Mój blok jest z przełomu lat '90 i 2000 i na dachu jest antena zbiorcza AZART. :)


Jeśli działa i odbiera co potrzeba to brawo dla administratora :-).
Ja mam swój "azart" na dachu :-).
robert03
 
Posty: 442
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 22 sierpnia 2010, 12:33
Lokalizacja: Świecie

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Watt » 1 października 2014, 21:18

Wracając do tematu, moim rodzicom niedługo kończy mi się umowa z Orange, na Neostradę, i nie wiem, czy znów się pchać do Orange (net po kablu), czy może Cyfrowy Polsat z telewizją i LTE :?: Nie wiem tylko jak z zasięgiem tego LTE u mnie, ale chyba nie powinno być problemów :roll:
Watt
 

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez famabud » 4 października 2014, 13:54

Orange odradzam stanowczo, ja sam gdy skończy się umowa przechodzę do innego operatora. Dośc tego chamstwa telemarketerów i zaników sygnału na pół województwa. :evil: :evil:
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez toomm40 » 4 października 2014, 14:49

Orange( a to przecież dawna TPSA) chyba jeszcze nie spostrzegł,że era monopolu na usługi już sie skończyła i trzeba zacząć żyć po nowemu i wyjść do klienta.
ale bajzel jest wszędzie , w T-mobile także. mi kiedyś padł internet , zgłaszałem 4 krotnie na infolinię(bo trwało to aż 10 dni :!: ) i dopiero jak mi się woda w dupie zagotowała to pojechałem osobiście do salonu T-Mobile i.. za 2 godziny miałem czynny internet. można? można.
ale najlepsza była rekompensata zaproponowana za te 10 dni przerwy w dostawie -uwaga- 20 zł zniżki przy kolejnej fakturze... bez komentarza.
TELAM - i wszystko jasne :D
Avatar użytkownika
toomm40
 
Posty: 5023
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 listopada 2011, 23:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Jaką macie prędkość łącza internetowego?

Postprzez Watt » 4 października 2014, 16:50

W T-Mobile mam komórkę i nie jest tak źle, chociaż cały czas napastują mnie jakieś SMSowe wróżki :evil: A co myślicie o Cyfrowym Polsacie (telewizja SAT+LTE) :?:
Watt
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości

cron