Aktualna pogoda w waszym regionie oraz jej skutki

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Aktualna pogoda w waszym regionie oraz jej skutki

Postprzez Whites86 » 7 sierpnia 2018, 22:41

ten rok to jakiś pieprzony obłęd... od końca kwietnia jest taki dramat...
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Aktualna pogoda w waszym regionie oraz jej skutki

Postprzez Utilizer » 7 sierpnia 2018, 23:09

W przyszłym tygodniu się ochłodzi, jest lato to musi być ciepło
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6573
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: Aktualna pogoda w waszym regionie oraz jej skutki

Postprzez mosfetkiler » 10 sierpnia 2018, 08:25

Wszędzie ta dyskryminacja zwolenników niższych temperatur. Nawet w pogodzie mówią, że jak jest bezchmurnie i gorąco to dobra pogoda, a jak rześko i pochmurno to brzydka.
Programowanie neurolingwistyczne, jak nic. I nie mówię tego tylko ironicznie.
Jak jest zimno to przecież można się ubrać, a jak jest gorąco to już powyżej pewnych granic rozebrać się nie można, człowiek się poci, klei, śmierdzi i ciężko mu funkcjonować.
mosfetkiler
 
Posty: 266
Zdjęcia: 3
Dołączył(a): 1 lipca 2010, 07:45

Re: Aktualna pogoda w waszym regionie oraz jej skutki

Postprzez Luk » 10 sierpnia 2018, 12:28

Poniekąd masz rację.
Lubię ciepło, ale bez przesady.
Najlepsze temperatury w okresie letnim to przedział 25-30 stopni. Zdecydowanie ponad 30 kresek nie jest pożądane, u mnie wczoraj były 34 stopnie i było ciut za gorąco.
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Aktualna pogoda w waszym regionie oraz jej skutki

Postprzez Whites86 » 10 sierpnia 2018, 13:14

mosfetkiler napisał(a):Wszędzie ta dyskryminacja zwolenników niższych temperatur. Nawet w pogodzie mówią, że jak jest bezchmurnie i gorąco to dobra pogoda, a jak rześko i pochmurno to brzydka.
Programowanie neurolingwistyczne, jak nic. I nie mówię tego tylko ironicznie.
Jak jest zimno to przecież można się ubrać, a jak jest gorąco to już powyżej pewnych granic rozebrać się nie można, człowiek się poci, klei, śmierdzi i ciężko mu funkcjonować.

postawił bym Ci flaszke, w pełni się z tym zgadzam, dla mnie niepojęte jest to jak wszędzie gadaja piekna upalna pogoda , ta super..., tak jak wspomniales szczególnie jak wszyscy dookoła i ty sam smierdzisz i się kleisz a pralka nie nadąrza z praniem bo wszystko co się ubierze po godzinie jest przepocone totalnie , tego roku te temperatury to jakiś dramat jeszcze rozumiem w lecie gdzies na 2-3 tygodnie podejdzie do 28-30 jakos idzie wytrzymać, ale teraz to już kilka miesięcy tak jest... cholernie tęsknie za 16-20 stopni mam nadzieje ze jak najszybciej się to wreszcie skończy, bo klima u mnie to praktycznie chodzi 24/h nawet wyjść nigdzie nie idzie
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Aktualna pogoda w waszym regionie oraz jej skutki

Postprzez Luk » 10 sierpnia 2018, 13:51

Ciekawe o ile więcej płacisz za energię elektryczną dzięki tej klimatyzacji ;)
Bo ja teraz za prąd płacę ok. 130zł miesięcznie. Jeśli bym sobie kupił klimę to do ilu rachunki by wzrosły? Do 200zł? 300? Czy nawet 500 miesięcznie?
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Aktualna pogoda w waszym regionie oraz jej skutki

Postprzez Utilizer » 10 sierpnia 2018, 13:56

On nie płaci bo ma deputat :D więc samba bongo Ameryka klima chłodzi klima styka xd
Avatar użytkownika
Utilizer
 
Posty: 6573
Zdjęcia: 2797
Dołączył(a): 27 czerwca 2009, 19:39

Re: Aktualna pogoda w waszym regionie oraz jej skutki

Postprzez Whites86 » 10 sierpnia 2018, 15:52

Luk napisał(a):Ciekawe o ile więcej płacisz za energię elektryczną dzięki tej klimatyzacji ;)
Bo ja teraz za prąd płacę ok. 130zł miesięcznie. Jeśli bym sobie kupił klimę to do ilu rachunki by wzrosły? Do 200zł? 300? Czy nawet 500 miesięcznie?

130zł to ja place za caly rok ;)

jak już chcemy się bawic w obliczenia, klimy używam średnio od 8 rano do około 2 w nocy , pobór to 860W
reszte zostawiam Tobie :)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Aktualna pogoda w waszym regionie oraz jej skutki

Postprzez kubaxxx » 10 sierpnia 2018, 22:09

U mnie z kolei w upalne dni klimatyzacja działa od 17-ej do 7-ej rano, pobór podobnie jak u @Whites86.Rachunek mam prognozowany na pół roku do przodu i z tego co pamiętam z zeszłego roku to używanie klimy było praktycznie nie odczuwalne finansowo.To raptem kilkanaście dni w roku kiedy włączam klimę na chłodzenie,częściej używam opcji grzania w okresach wiosenno-jesiennym :)
P.S.Whites86,zazdroszczę Ci takiej taryfy za energię el. ;)
Avatar użytkownika
kubaxxx
 
Posty: 719
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 26 kwietnia 2013, 10:20
Lokalizacja: Czechowice-Dz

Re: Aktualna pogoda w waszym regionie oraz jej skutki

Postprzez Whites86 » 10 sierpnia 2018, 22:15

kubaxxx napisał(a):U mnie z kolei w upalne dni klimatyzacja działa od 17-ej do 7-ej rano, pobór podobnie jak u @Whites86.Rachunek mam prognozowany na pół roku do przodu i z tego co pamiętam z zeszłego roku to używanie klimy było praktycznie nie odczuwalne finansowo.To raptem kilkanaście dni w roku kiedy włączam klimę na chłodzenie,częściej używam opcji grzania w okresach wiosenno-jesiennym :)
P.S.Whites86,zazdroszczę Ci takiej taryfy za energię el. ;)

moja klima nie ma funkcji grzania bo jest mi to zbędne, za ta funkcje musial bym doplacic 300zł , mnie ogrzewają sąsiedzi, ja bardzo rzadko odkręcam grzejnik w zimie
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości