Czy jest jakas granica szajsu w tym kraju?

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Czy jest jakas granica szajsu w tym kraju?

Postprzez OUSF » 9 marca 2017, 16:22

DarekG napisał(a):Mi wczoraj już 5 raz zdechła lampa ledowa Spectruma 1,7W na GU10!!! Już kilka razy je reklamowałem i wymieniane na nowe w ramach gwarancji bo średnio padają co pół roku, a mam takie 4 sztuki ale tym razem pora zmienić firmę bo szajs i nic więcej :twisted:

Kretes z Reksia napisał(a):A czego się spodziewałes? Hiszpańskiej inkwizycji?

To jest dziadostwo i tyle. Ich świetlówka T8 ~~865 świeci słabiej niż wyjarana Razno 40W 765. :evil:
Spectrum padł po 2 miesiącach, Razno trzyma się 2 rok ;)
OUSF
 

Re: Czy jest jakas granica szajsu w tym kraju?

Postprzez JeD » 9 marca 2017, 16:31

OUSF napisał(a):
DarekG napisał(a):Mi wczoraj już 5 raz zdechła lampa ledowa Spectruma 1,7W na GU10!!! Już kilka razy je reklamowałem i wymieniane na nowe w ramach gwarancji bo średnio padają co pół roku, a mam takie 4 sztuki ale tym razem pora zmienić firmę bo szajs i nic więcej :twisted:

Kretes z Reksia napisał(a):A czego się spodziewałes? Hiszpańskiej inkwizycji?

To jest dziadostwo i tyle. Ich świetlówka T8 ~~865 świeci słabiej niż wyjarana Razno 40W 765. :evil:
Spectrum padł po 2 miesiącach, Razno trzyma się 2 rok ;)


Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i ..... prawda. To jest ta wykropkowana prawda. Co Ty za głupoty gadasz... Widzę 840 i 865 jak pracują od kilku lat, nawet jedną mam u siebie w pokoju i nic takiego nie ma... i świecą kilka lat, a są świecone codziennie od 8 do 19.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Czy jest jakas granica szajsu w tym kraju?

Postprzez OUSF » 9 marca 2017, 16:34

To mi wytłumacz, czemu na magnetycznym układzie w Famorze Razno świeci lepiej niż Spectrum? Chyba, że to feralna seria albo ja mam popsuty wzrok :shock: :?
OUSF
 

Re: Czy jest jakas granica szajsu w tym kraju?

Postprzez JeD » 9 marca 2017, 16:39

Ty mi wytłumacz hiperbolizację twoich wypowiedzi. Jakim niby cudem ma Ci świecić to ruskie truchło lepiej. Zrób porównanie, bo ja moge powiedzieć, ze mam LRF2kW w domu. Przedstaw na początku fakty, zrób porównaniu kilku takich świetlówek i dopiero potem dyskutuj, bo tak wykazujesz się brakiem profesjonalizmu, tak bardzo potrzebnym w życiu codziennym na tym forum.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Czy jest jakas granica szajsu w tym kraju?

Postprzez OUSF » 9 marca 2017, 16:43

To widocznie ja mam powalony wzrok, piszę, jakie mam wrażenie. Tylko nie wiem, czy Tata nie wyrzucił tego kijaszka, bo mnie w domu nie ma.
OUSF
 

Re: Czy jest jakas granica szajsu w tym kraju?

Postprzez JeD » 9 marca 2017, 16:51

No tak, teza postawiona, dowodów brak. Nagle wszystko ginie, wyrzucone jest itp. typowe ;)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Czy jest jakas granica szajsu w tym kraju?

Postprzez wyolon » 9 marca 2017, 17:37

/
Ostatnio edytowano 20 grudnia 2017, 22:17 przez wyolon, łącznie edytowano 2 razy
wyolon
 

Re: Czy jest jakas granica szajsu w tym kraju?

Postprzez OUSF » 9 marca 2017, 17:40

Zacznę Wam też to wypominać, gdy Was nie będzie w domu, a coś powiecie :evil:
OUSF
 

Re: Czy jest jakas granica szajsu w tym kraju?

Postprzez JeD » 9 marca 2017, 17:46

OUSF napisał(a):Zacznę Wam też to wypominać, gdy Was nie będzie w domu, a coś powiecie :evil:


To sie wstrzymaj od takich komentarzy dopóki nie będziesz miał dowodów :)
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Czy jest jakas granica szajsu w tym kraju?

Postprzez Elektroservice » 9 marca 2017, 21:58

Wracając do tematu to ja przytoczyłem części samochodowe będące od nowości uszkodzonymi/popsutymi. Ostatnim hitem był włącznik świateł marki TOPRAN - pokrętła w ogóle nie szło obrócić, nie wspomnę już o tym, że jakiekolwiek części elektryczne tej firmy to zagrożenie pożarowe. Znajomy mechanik kiedyś na wyraźne życzenie klienta zainstalował włącznik świateł tej firmy w Golfie IV i już na etapie prób włącznik się spalił :twisted:
Obudowa tak się przytopiła, że wymontowanie go zajęło ponad godzinę :roll:
Precz z przewodami YDYt, oraz podobnymi w instalacjach elektrycznych !
Avatar użytkownika
Elektroservice
 
Posty: 6333
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 6 stycznia 2013, 20:40
Lokalizacja: Stęszew

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości