Dyskusje o postach

Dyskusja na tematy dowolne

Re: Dyskusje o postach

Postprzez KaszeL » 31 maja 2016, 19:47

Beton napisał(a):Spróbuję z opcją ignorowania.


Można? Można... Powinieneś od tego zacząć :)
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8651
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Dyskusje o postach

Postprzez Beton » 31 maja 2016, 20:49

KaszeL napisał(a):
Beton napisał(a):Spróbuję z opcją ignorowania.


Można? Można... Powinieneś od tego zacząć :)


Tak, tylko jak pisałem - wtedy się robią dziury w postach, i podczas cytowania widać troll wypowiedzi - posty mimo ignorowania.
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: Dyskusje o postach

Postprzez KaszeL » 1 czerwca 2016, 09:11

Dziury? Serio? Przecież i tak Cię wypowiedzi Sławka nie interesują, więc o jakich dziurach mówisz. Naucz się trochę tolerancji dla innych, bo dla takich którzy nie tolerują odmienności nie ma tutaj miejsca.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8651
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Dyskusje o postach

Postprzez toomm40 » 1 czerwca 2016, 10:04

:arrow: Beton, nie ma się co przejmować i denerwować . nie zwracaj uwagi na bezsensowne posty lub inne "opowieści dziwnej treści" i już .
TELAM - i wszystko jasne :D
Avatar użytkownika
toomm40
 
Posty: 5021
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 listopada 2011, 23:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Dyskusje o postach

Postprzez Beton » 1 czerwca 2016, 10:27

KaszeL napisał(a):Dziury? Serio? Przecież i tak Cię wypowiedzi Sławka nie interesują, więc o jakich dziurach mówisz. Naucz się trochę tolerancji dla innych, bo dla takich którzy nie tolerują odmienności nie ma tutaj miejsca.


Mówię o takich dziurach, że ktoś skomentuje "nieistniejący" dla mnie post i wtedy będzie dziura. To jeszcze raz - gdzie się podziali watt, jaeej, arturled, i biedny Kamillo z Zawiercia? Czemu nie otrzymali tolerancji? Ten ostatni był opóźniony w rozwoju, czyż nie należało mu się jeszcze więcej tolerancji?

Włączyłem opcję ignorowania, kończę temat. Szkoda mi sobie nerwów strzępić po raz kolejny.

Utilizer napisał(a):Przypomnę że w imię tej tolerancji z forum odszedł kolega Leon który robił świetne fotorelacje :roll:


W sumie nie dziwię się teraz jego decyzji, ja jak widać też dostałem sugestię wypadu z forum, w imię tolerancji dla Sławka :roll:
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: Dyskusje o postach

Postprzez KaszeL » 1 czerwca 2016, 13:48

Beton napisał(a):Mówię o takich dziurach, że ktoś skomentuje "nieistniejący" dla mnie post i wtedy będzie dziura. To jeszcze raz - gdzie się podziali watt, jaeej, arturled, i biedny Kamillo z Zawiercia? Czemu nie otrzymali tolerancji? Ten ostatni był opóźniony w rozwoju, czyż nie należało mu się jeszcze więcej tolerancji? (...) kończę temat. Szkoda mi sobie nerwów strzępić po raz kolejny.


Jeśli zachowanie tych trzech dzieciaków było dla Ciebie na poziomie zachowania Sławka, to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać.

Beton napisał(a):W sumie nie dziwię się teraz jego decyzji, ja jak widać też dostałem sugestię wypadu z forum, w imię tolerancji dla Sławka :roll:


Nikogo na siłę tutaj trzymać nie możemy. Forum jest dla wszystkich i należy to uszanować. Oczywiście wszelkiego rodzaju chamstwa, czy ogólnej dziecinady tolerować nie będziemy. Mam nadzieję, że Ciebie w życiu nie spotka jakaś tragedia, przez którą będziesz przez resztę społeczeństwa traktowany jak drugiego sortu. Nikomu tego nie życzę.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8651
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Dyskusje o postach

Postprzez Beton » 1 czerwca 2016, 15:02

KaszeL napisał(a):Jeśli zachowanie tych trzech dzieciaków było dla Ciebie na poziomie zachowania Sławka, to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać.


Sorry, kolejny bezsensowny post w stylu "skąd pochodzi to cudo", "zdjęcie jest nie takie, jak trzeba" , czy podobne idiotyzmy jak w pierwszy poście tego wątku nie są na żadnym poziomie.

Nikogo na siłę tutaj trzymać nie możemy. Forum jest dla wszystkich i należy to uszanować. Oczywiście wszelkiego rodzaju chamstwa, czy ogólnej dziecinady tolerować nie będziemy. Mam nadzieję, że Ciebie w życiu nie spotka jakaś tragedia, przez którą będziesz przez resztę społeczeństwa traktowany jak drugiego sortu. Nikomu tego nie życzę.


Przepraszam, skąd wiesz, że osobnika pod nickiem "Kamillo" nie spotkała jakaś życiowa tragedia? Przecież gołym okiem widać, że nie jest zdrowy umysłowo? Dla niego już w takim razie nie ma tolerancji, a dla Sławka jest? A wklejanie przez Sławka po raz setny tego samego pytania nie jest dziecinadą? Jest całkowicie normalne? Domyślam się, że dostał już dziesiątki upomnień i wam się nie chce po prostu po raz kolejny mu pisać, że jeśli nie ma nic sensownego do powiedzenia, to niech nic nie mówi. Można by moderować jego posty, wyrzucając z automatu te kretyńskie.

Nie wiem, dlaczego ma fory, nie interesuje mnie to i nie musimy o tym dyskutować. Ja chciałem tylko z poziomu użytkownika zaznaczyć, że zaniża poziom forum i nie tylko mnie te bzdury po raz setny irytują. Skoro nie zamierzasz z tym nic robić, to włączam ignorowanie i tyle, niech temat zostanie zamknięty.
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: Dyskusje o postach

Postprzez JeD » 1 czerwca 2016, 15:27

Co jak co, ale Beton na forum wnosi bardzo wiele. Piszę merytorycznie, ciekawie daje ciekawe fotki, fotorelacje. Jego zdjęcia mają bardzo fajną jakość. Osoba która merytorycznie piszę, wskazuje to co robi źle osoba która od dawna dodaje fotki o mizernej jakości, i mizernej jakości posty, która obecnie ma 2 ostrzeżenia na koncie. Mam nadzieję, że taka tolerancja nie prowadzi do ukazywania, że ktoś może więcej. Sam regulamin o tym mówi, punkt 2.7. Wielu użytkowników się stara, by forum było jak najciekawsze, pisze merytorycznie, dodaje fotorelacje, ale uwierzcie, że czasem takie posty miernej jakości demotywują.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Dyskusje o postach

Postprzez KaszeL » 1 czerwca 2016, 23:22

Beton napisał(a):Sorry, kolejny bezsensowny post w stylu "skąd pochodzi to cudo", "zdjęcie jest nie takie, jak trzeba" , czy podobne idiotyzmy jak w pierwszy poście tego wątku nie są na żadnym poziomie.


Może i nie są, ale ludzie są różni przez co i ich wypowiedzi są bardzo różne. Ja nauczyłem się z czasem, że te różnice należy szanować. Ty, czy Twój kolega Daylight macie odmienne zadnie ode mnie w wielu sprawach - ale to przecież z góry nie oznacza, że nie ma tu dla was miejsca. Dopóki jesteśmy w stanie dyskutować kulturalnie, to nie ma problemu. Podobnie jest ze Sławkiem. Dopóki będzie kulturalny, nie będzie się wdawał w zaczepki z innymi, to będzie miał swobodę wypowiedzi na tym forum. Niezależnie od tego, co sobie pomyślisz o jego postach. Być może są infantylne - ale czy na prawdę uważasz, że należy kogoś za to karać? Jest w historii tego forum paru użytkowników, którzy byli równie znienawidzeni co Sławek a nieźle się ogarnęli z czasem. Może kiedyś Sławek się też ogarnie? A może nie :)

Beton napisał(a):Przepraszam, skąd wiesz, że osobnika pod nickiem "Kamillo" nie spotkała jakaś życiowa tragedia? Przecież gołym okiem widać, że nie jest zdrowy umysłowo? Dla niego już w takim razie nie ma tolerancji, a dla Sławka jest?


Nie wiem. I prawdę mówiąc nie mnie to oceniać. Taka już niewdzięczna rola admina, że często jest wrogiem wszystkich na około w imię ideii. Ktoś niestety musi bronić tych osobników pokroju Sławka, bo oni sami się obronić nie potrafią. Jak kiedyś założysz własne forum, włożysz w nie serce, czas i pieniądze, to może zrozumiesz. Ja w utrzymanie tego interesu włożyłem kupę czasu, sporo serca i jeszcze więcej gotówki - taka proza życia. To pozwala mi podejmować pewne niepopularne decyzje, które często prowadzą do dyskusji takich ja ta teraz. Nie pierwsza ona i pewnie nie ostatnia. Być może decyzje, które podejmuje są błędne, nie twierdzę że jestem idealny - ale na całe szczęście podejmuję to ryzyko za własne pieniądze. I jeśli ktoś będzie musiał to zapłacić, to właśnie ja.

Beton napisał(a):Nie wiem, dlaczego ma fory, nie interesuje mnie to i nie musimy o tym dyskutować.


No właśnie widzę, że tego nie rozumiesz. Sławek nie ma żadnych fory. Nie jest tutaj bardzie uprzywilejowany niż inny użytkownik. Nie wiem czy byłeś z nami za czasów starego forum lighting, ale wtedy miałem do Sławka podejście podobnie do Ciebie. To było jednak sporo czasu temu - niedługo będzie 10 lat. Tak swoją drogą, to jest to jeden z powodów dla których to forum powstało. Ówczesny administrator forum lighting nie bardzo reagował na sugestie użytkowników. Gdyby nie to, lighting-gallery pewnie by nie powstało. Dziś, te parę ładnych lat później stoję już na nieco innej pozycji i nieco bardziej rozumiem tamtą postawę. Wielu myśli, że adminowanie to taka fajna zabawa - ale niestety. Nie jest to takie przyjemne, jak by się wydawało - właśnie dlatego, że trzeba podejmować często mocno niepopularne decyzje.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8651
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Dyskusje o postach

Postprzez daylight » 2 czerwca 2016, 04:55

KaszeL napisał(a):Ty, czy Twój kolega Daylight macie odmienne zadnie ode mnie w wielu sprawach - ale to przecież z góry nie oznacza, że nie ma tu dla was miejsca.

Och, czekałem aż padnie tu mój nick! A owa sprawa ani mnie ziębi, ani mnie grzeje. Wielokrotnie już zresztą wspominałem, że mnie też nie wszyscy muszą uwielbiać i nic na to nie poradzę. Co nie zmienia faktu, że niektóre wiecznie powtarzające się hasła (jak np legendarny już wykaz źródeł pochodzenia wszelakich dóbr użytkowników) są nieco irytujące...
daylight
 

Poprzednia strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości