Jakie lubimy sporty?

Dyskusja na tematy dowolne

Jakie lubimy sporty?

Postprzez OUSF » 21 lutego 2017, 23:45

Witam.
Nie znalazłem takiego watku, więc go zakładam.
Ja najbardziej lubię pływać (zawsze lubię patrzeć przez szybę z basenu na łyżkę obok budynku). Nie lubię natomiast piłki noznej :twisted:
OUSF
 

Re: Jakie lubimy sporty?

Postprzez DarekG » 23 lutego 2017, 14:48

Jak można nie lubić piłki nożnej!!! :twisted: Nie rozumiem tego he he. Co do tematu to również lubię pływanie, pograć w piłkę i jeździć na rowerze w lato. Ze sportów których nie uprawiam to lubię też rajdy samochodowe.
Miłośnik świetlówek liniówek i opraw ulicznych ;)
Avatar użytkownika
DarekG
 
Posty: 1189
Zdjęcia: 162
Dołączył(a): 22 lutego 2011, 10:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Postprzez Farel03 » 23 lutego 2017, 15:07

Pograć w piłkę to ja lubię , ale pływać kompletnie nie. Tzn. Posiedzieć sobie w basenie , ponurkować itp. to ok , ale tak np. pływać 4 baseny kraulem czy w innym stylu , to nie moja bajka.
Lepsze jest wrogiem dobrego. Najprostsze rozwiązania są najlepsze
Avatar użytkownika
Farel03
 
Posty: 2297
Dołączył(a): 10 sierpnia 2015, 21:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie lubimy sporty?

Postprzez OUSF » 23 lutego 2017, 15:16

Jakbyś na co 2 meczu dostawał piłką w brzuch, w plecy albo głowy też byś nie lubił. :twisted:
Jateż lubię jeździć na rowerze, a piłkę lubię jedynie oglądać ;)
OUSF
 

Re: Jakie lubimy sporty?

Postprzez toomm40 » 23 lutego 2017, 15:19

DarekG napisał(a):Jak można nie lubić piłki nożnej!!! :twisted: Nie rozumiem tego he he. Co do tematu to również lubię pływanie, pograć w piłkę i jeździć na rowerze w lato. Ze sportów których nie uprawiam to lubię też rajdy samochodowe.


no można , ja nie lubię piłki, nigdy nie grałem i to dla mnie pozbawione sensu.a już w ogóle nie rozumiem płacenia komuś za uprawianie sportu i utrzymywanie jakiś drużyn piłkarskich-to dla mnie absurd i wyrzucone pieniądze. sport powinien być uprawiany dla krzewienia kultury fizycznej.rajdy samochodowe to dla desperatów, którym życie niemiłe , ogólnie to niebezpieczne i nikomu do niczego niepotrzebne.
a rower lubię , kiedyś jeździłem bardzo dużo na rowerze.
TELAM - i wszystko jasne :D
Avatar użytkownika
toomm40
 
Posty: 5021
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 listopada 2011, 23:38
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Farel03 » 23 lutego 2017, 15:29

@OUSF

A myślisz , że nigdy nie dostałem :P ?
Lepsze jest wrogiem dobrego. Najprostsze rozwiązania są najlepsze
Avatar użytkownika
Farel03
 
Posty: 2297
Dołączył(a): 10 sierpnia 2015, 21:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie lubimy sporty?

Postprzez OUSF » 23 lutego 2017, 15:48

Hmm....na każdym meczu? :p
OUSF
 

Re: Jakie lubimy sporty?

Postprzez litak1 » 23 lutego 2017, 16:18

Całkowicie zgadzam się z Tomkiem (toomm40).
Tyle kasy idzie na tą piłkę że masakra jakaś. A gra faktycznie dla mnie jest całkowicie bez sensu... wielkie pieniądze nabijane przez portfele zapaleńców a także przez Państwo. Niestety przez to inne dyscypliny sportowe, to tylko malutki margines, na który nie ma już hajsu. Smiechu warte, zwłaszcza że na każdym portalu informacyjnym piszą o bogach piłkarskich o ich życiu, niedługo zaczną pisać o ich wypróżnianiu. Rzygać się chce
Oczywiście to moje prywatne zdanie i szanuję jak najbardziej odmienne ;)
Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego. Na tym forum łączymy teorię z praktyką. Nic nie działa i nikt nie wie dlaczego. ;)
Avatar użytkownika
litak1
 
Posty: 2058
Zdjęcia: 259
Dołączył(a): 25 września 2011, 22:52
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez Farel03 » 23 lutego 2017, 17:41

Pograć w piłkę z kolegami na WFie czy gdzieś się spotkać lubię , natomiast nie mam najmniejszej ochoty jej oglądać. Jak mam słyszeć o kolejnym transferze za kilka milionów dolarów , albo że wyszła na jaw kolejna korupcja kogoś tam to ... mi się odechciewa.
Lepsze jest wrogiem dobrego. Najprostsze rozwiązania są najlepsze
Avatar użytkownika
Farel03
 
Posty: 2297
Dołączył(a): 10 sierpnia 2015, 21:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie lubimy sporty?

Postprzez galad » 23 lutego 2017, 22:41

Ja lubię jeździć na rowerze, z sportów które lubię oglądać to lekkoatletyka i ogólnie dyscypliny olompijskie
Hokej też od czasu do czasu zobaczę. Natomiast piłka nożna dla mnie nie istnieje nawet mistrzostw nie oglądałem.
Światło żarowe, to jest to!!
Avatar użytkownika
galad
 
Posty: 598
Dołączył(a): 30 października 2015, 16:08
Lokalizacja: Katowice

Następna strona

Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości