Latające oprawy;]

O fotografowaniu i filmowaniu lamp i wszystkiego co ma związek z oswietleniem

Re: Latające oprawy;]

Postprzez slaweklampy » 2 grudnia 2009, 10:33

Czy rtęciówki z tych opraw były chociaż sprawne?
Spieszmy się zbierać stare lampy i radia, tak szybko odchodzą.
Avatar użytkownika
slaweklampy
 
Posty: 6044
Zdjęcia: 1766
Dołączył(a): 2 września 2009, 06:43
Lokalizacja: Pęplin

Re: Latające oprawy;]

Postprzez Whites86 » 2 grudnia 2009, 10:45

slaweklampy napisał(a):Czy rtęciówki z tych opraw były chociaż sprawne?

nie
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Latające oprawy;]

Postprzez Robbert90 » 19 grudnia 2009, 14:18

Szkoda mi tych klasycznych opraw! Fakt że były brudne, stare, lecz pare sztuk, tak z dwie, trzy można było uchować! Ktoś wypowiadał się, że komu chciałoby się trzymać w pokoju złom. Ja osobiście mieszkam w niskim, 4-piętrowym budynku razem z dziadkami, w pokoju trzymam ourw250, orz7, ozpr-a125, no i cztery daszki do niego. W życiu mi to nie przeszkadza! Lecz patrząc z drugiej strony to te działania były uzasadnione, niektórzy się mocno zdenerwowali, lecz niebyło to potrzebne, trzeba też zrozumieć osoby wykonujące swój zawód, przecież nie zrobili tego po to, aby zdenerwować forumowiczów!
Lubie łyżki, a szczególnie te z pierścieniem :-)
Avatar użytkownika
Robbert90
 
Posty: 231
Zdjęcia: 89
Dołączył(a): 21 kwietnia 2009, 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Latające oprawy;]

Postprzez Whites86 » 19 grudnia 2009, 19:18

Robbert90 napisał(a):Szkoda mi tych klasycznych opraw! Fakt że były brudne, stare, lecz pare sztuk, tak z dwie, trzy można było uchować! Ktoś wypowiadał się, że komu chciałoby się trzymać w pokoju złom. Ja osobiście mieszkam w niskim, 4-piętrowym budynku razem z dziadkami, w pokoju trzymam ourw250, orz7, ozpr-a125, no i cztery daszki do niego. W życiu mi to nie przeszkadza! Lecz patrząc z drugiej strony to te działania były uzasadnione, niektórzy się mocno zdenerwowali, lecz niebyło to potrzebne, trzeba też zrozumieć osoby wykonujące swój zawód, przecież nie zrobili tego po to, aby zdenerwować forumowiczów!

ten temat zostal juz wyjasniony ;) wiadomo ze z tym nikt niebedzie obchodzil sie jak z jajkiem, w koncu to zwykly zlom, stare wyeksploatowane oprawy
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia strona

Powrót do Foto i video

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości