[Opatów] oświetlenie uliczne

Historia oświetlenia polskich miast i realizowane inwestycje oświetleniowe

Re: [Opatów] oświetlenie uliczne

Postprzez neon44 » 25 sierpnia 2013, 19:36

Przegladając GSV zobaczyłem, że klasyki zniknęły z miasta. Tymczasem kilka moich fot z czerwca 2008

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11128
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Opatów] oświetlenie uliczne

Postprzez elektryk » 29 września 2013, 11:29

Północ i nastaje ciemność w tym mieście powiatowym gdzie krzyżują się drogi krajowe 9 ruchliwa międzynarodówka i 74, na której o tej porze mniej samochodów ale ważna droga :| Pierwszy raz spotykam się z całkowitym wygaszaniem oświetlenia w mieście i to w centrum i po modernizacji
Elektromonter PE
Avatar użytkownika
elektryk
 
Posty: 3985
Zdjęcia: 1295
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:57
Lokalizacja: lubelskie

Re: [Opatów] oświetlenie uliczne

Postprzez JeD » 29 września 2013, 12:29

elektryk napisał(a):Północ i nastaje ciemność w tym mieście powiatowym gdzie krzyżują się drogi krajowe 9 ruchliwa międzynarodówka i 74, na której o tej porze mniej samochodów ale ważna droga :| Pierwszy raz spotykam się z całkowitym wygaszaniem oświetlenia w mieście i to w centrum i po modernizacji


Normalka.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7291
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Opatów] oświetlenie uliczne

Postprzez neon44 » 29 września 2013, 16:14

Ja to bym normalnym nie nazwał. W końcu to miasto a nie jakaś mała wieś. Owszem jeśli już wyłączają oświetlenie to niech to robią na mniej ważnych ulicach, ale ulice stanowiące część dróg krajowych winny być oswietlone całą noc.
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11128
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Opatów] oświetlenie uliczne

Postprzez elektryk » 30 września 2013, 12:13

neon44 napisał(a):Ja to bym normalnym nie nazwał. W końcu to miasto a nie jakaś mała wieś. Owszem jeśli już wyłączają oświetlenie to niech to robią na mniej ważnych ulicach, ale ulice stanowiące część dróg krajowych winny być oswietlone całą noc.


W wielu miejscach jest oświetleniowa linia trójfazowa a tam gdzie kablowa to w zasadzie wszędzie więc można dołożyć w szafce dodatkowy stycznik i wygaszać np. 1 fazę bo ruch od północy do 4 jest znikomy. Oczywiście ciąg opraw musiał by być symetrycznie połączony do odpowiednich faz i tu trzeba by przepinać oprawy
Elektromonter PE
Avatar użytkownika
elektryk
 
Posty: 3985
Zdjęcia: 1295
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:57
Lokalizacja: lubelskie

Poprzednia strona

Powrót do Miasta polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość