Włodawa

Historia oświetlenia polskich miast i realizowane inwestycje oświetleniowe

Re: Włodawa

Postprzez set » 2 sierpnia 2009, 14:53

elektryk napisał(a):Jeżeli jesteś we Włodawie to wybierz się do pobliskiej Okuninki i sfoć jeśli możesz tamtejsze trumienki z "obramówką". Witam kolegę z regionu :D


W którym dokładnie miejscu są (były ?) te trumienki. Dzisiaj powoli objechałem obwodnicę i żadnej nie zauważyłem.
Avatar użytkownika
set
 
Posty: 88
Zdjęcia: 101
Dołączył(a): 28 lipca 2009, 15:41
Lokalizacja: Włodawa

Re: Włodawa

Postprzez elektryk » 2 sierpnia 2009, 18:31

W Okunince na bocznej DW812 w kierunku jeziora Białego, ale może je zmienili :roll:
Elektromonter PE
Avatar użytkownika
elektryk
 
Posty: 3985
Zdjęcia: 1295
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:57
Lokalizacja: lubelskie

Re: Włodawa

Postprzez set » 2 sierpnia 2009, 19:23

Gdzie Okuninka jest to ja wiem ;) Objechałem dzisiaj w tempie patrolowym całą obwodnicę wokół Jeziora Białego i takich trumienek nie stwierdziłem. W którym konkretnie miejscu są (były) te trumienki ? Jeżeli chodzi o te przy wjeździe na obwodnicę od strony Włodawy (w samej wsi Okuninka) to niedawno zmodernizowali ten odcinek. Teraz nowe oświetlenie jest od początku obwodnicy do tzw. "Rusałki" (lub też drogi bocznej na Tarasiuki), natomiast mniej więcej od tego miejsca, aż do wlotu obwodnicy do wojewódzkiej 812-ki (w stronę Chełma) są klasyczne oprawy (a nawet miejscami bardzo klasyczne), ale takich trumienek tam nie ma. No chyba, że chodzi Ci o jakieś jeszcze inne miejsce.
Ostatnio edytowano 2 sierpnia 2009, 21:32 przez set, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
set
 
Posty: 88
Zdjęcia: 101
Dołączył(a): 28 lipca 2009, 15:41
Lokalizacja: Włodawa

Re: Włodawa

Postprzez neon44 » 2 sierpnia 2009, 21:29

Piękne stare zdjęcia. Aż miło na to popatrzeć.
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11128
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Włodawa

Postprzez elektryk » 3 sierpnia 2009, 08:36

set napisał(a):Gdzie Okuninka jest to ja wiem ;) Objechałem dzisiaj w tempie patrolowym całą obwodnicę wokół Jeziora Białego i takich trumienek nie stwierdziłem. W którym konkretnie miejscu są (były) te trumienki ? Jeżeli chodzi o te przy wjeździe na obwodnicę od strony Włodawy (w samej wsi Okuninka) to niedawno zmodernizowali ten odcinek. Teraz nowe oświetlenie jest od początku obwodnicy do tzw. "Rusałki" (lub też drogi bocznej na Tarasiuki), natomiast mniej więcej od tego miejsca, aż do wlotu obwodnicy do wojewódzkiej 812-ki (w stronę Chełma) są klasyczne oprawy (a nawet miejscami bardzo klasyczne), ale takich trumienek tam nie ma. No chyba, że chodzi Ci o jakieś jeszcze inne miejsce.


Cholera... To tam były trumienki :x Co tam założyli. O ile pamiętam to przy samym jeziorze są betonowe słupy ze stradami takie jak na Słowackiego w Kraśniku. Na DW812 w stronę Chełma pamiętam że w lasku były łyżki.
Elektromonter PE
Avatar użytkownika
elektryk
 
Posty: 3985
Zdjęcia: 1295
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:57
Lokalizacja: lubelskie

Re: Włodawa

Postprzez set » 4 sierpnia 2009, 17:27

Pierwsza seria fotek z Włodawy. Dzisiaj, żeby Was nie zanudzić, tylko 38 zdjęć :)

Obrazek
Ul. Kopernika. Ostatnie dni tych klasyków, niebawem zostaną zastąpione przez...

Obrazek
...coś takiego. Ul. Kotlarska.

Obrazek
Ul. Furmańska. Również ta linia stanie się niebawem ofiarą nowego stylu retro.

Obrazek
Boisko przed Szkołą Podstawową nr 2.

Obrazek
Obrazek
jak wyżej

Obrazek
Osiedle garbarskie.

Obrazek
jak wyżej

Obrazek
Ul. Przechodnia

Obrazek
Ul. Mielczarskiego

Obrazek
Ul. Wiejska
Ostatnio edytowano 4 sierpnia 2009, 18:25 przez set, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
set
 
Posty: 88
Zdjęcia: 101
Dołączył(a): 28 lipca 2009, 15:41
Lokalizacja: Włodawa

Re: Włodawa

Postprzez elektryk » 4 sierpnia 2009, 18:17

Świetne oświetlenie. Niby we Włodawie byłem, ale kompletnie z oświetlenia nic nie pamiętam :roll: :x :cry:
Ostatnio edytowano 4 sierpnia 2009, 18:32 przez elektryk, łącznie edytowano 1 raz
Elektromonter PE
Avatar użytkownika
elektryk
 
Posty: 3985
Zdjęcia: 1295
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:57
Lokalizacja: lubelskie

Re: Włodawa

Postprzez set » 4 sierpnia 2009, 18:25

Obrazek
Zapomniany przez czas, historię i władze miejskie trzeci (i ostatni) odcinek ul. Lubelskiej prowadzący do granicy państwa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
jak wyżej

Obrazek
No i koniec ul. Lubelskiej. W tym miejscu przed wojną zaczynał się most drogowy na Bugu.

Obrazek
Ciągnąca się wzdłuż Bugu ul. Podzamcze.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tutaj musiałem się wycofać gdyż zaczęły mnie atakować stada psów :D Następnym razem wrócę samochodem.
Avatar użytkownika
set
 
Posty: 88
Zdjęcia: 101
Dołączył(a): 28 lipca 2009, 15:41
Lokalizacja: Włodawa

Re: Włodawa

Postprzez set » 4 sierpnia 2009, 18:26

Obrazek
Osiedle wojskowe.

Obrazek
Obrazek
jak wyżej

Obrazek
Ul. Wojska Polskiego

Obrazek
Obrazek
jak wyżej

Obrazek
Parking przed centrum handlowym TIK. Była baza PKS.

Obrazek
Północna część ul. Piłsudskiego.

Obrazek
jak wyżej

Obrazek
Osiedle Chełmska I.

Obrazek
Park miejski przy al. Jana Pawła II. W parku trwa generalny remont, także ten kwiatek również czeka niebyt.

Obrazek
Ul. Żeromskiego.

Obrazek
Ul. Kraszewskiego.

Obrazek
Skrzyżowanie ul. 1000- lecia P.P. i al. Jana Pawła II.

Jest to niewielki procent tego co udało mi się dzisiaj sfocić. Wielu miejsc jeszcze nie odwiedziłem. Także możecie przygotować się na rychły ciąg dalszy :)
Ostatnio edytowano 4 sierpnia 2009, 18:33 przez set, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
set
 
Posty: 88
Zdjęcia: 101
Dołączył(a): 28 lipca 2009, 15:41
Lokalizacja: Włodawa

Re: Włodawa

Postprzez elektryk » 4 sierpnia 2009, 18:30

Podziel fotorelację na 4 posty - mogą być w jednym poście 10 fot w pełnym wymiarze. Naprawdę raj na ziemii Wschód to jeszcze zagłębie klasyków, na terenie PGE Dystrybucja LUBZEL może mniej, ale w PGE Dystrybucja Zamość jest jeszcze co focić Czy we Włodawie są jakieś nowsze oprawy Swoją drogą to mają wybudować przejście graniczne z mostem na Bugu. Ale za Bugiem jest dość dziwnie, bo w jest jedna wieś w Białorusi i zaraz (5 km od granicy PL) znów jest granica Białorusko-Ukraińska. Set jeśli możesz to jak będziesz wracał do Lublina to zrób fotki z miejscowości przy DK82 i w Łęcznej. Te pomarańczowo-żółte bloki przypominają mi jakby to był Kraśnik Fabryczny. Identyczne :lol:
Elektromonter PE
Avatar użytkownika
elektryk
 
Posty: 3985
Zdjęcia: 1295
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:57
Lokalizacja: lubelskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Miasta polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron