[Suchedniów] oświetlenie miasta

Historia oświetlenia polskich miast i realizowane inwestycje oświetleniowe

Re: [Świętokrzyskie] Suchedniów

Postprzez oskard » 16 lutego 2010, 17:09

No ja np. taką sobie zabawę znalazłem, i na mapach google wyszukuje z różnych regionów Polski zdjęcia, gdzie załapały sie oprawy :) Zrobiliśmy z Docem na próbe jeden wątek - Hajnówka, właśnie z takimi fotkami, ale jakoś nikogo to nie obeszło :| A trafiło sie kilka fajnych zdjęć, nawet takie romantyczne, na tle zachodzącego słońca... trumna :mrgreen: Ale nie wiem, nie spodobały sie, czy cuś... :| :(
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Re: [Świętokrzyskie] Suchedniów

Postprzez amisiek » 16 lutego 2010, 17:41

Oskard, jest to chwalebne, ale może bardziej chodzi o to, że ktoś ma radochę, bo fotkę zrobił sam? Też się nad tym zastanawiałem, bo trochę fotek już wstawiłem na forum, mimo to, że krótko z Wami jestem.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: [Świętokrzyskie] Suchedniów

Postprzez cieszyn » 16 lutego 2010, 22:49

oskard napisał(a):No ja np. taką sobie zabawę znalazłem, i na mapach google wyszukuje z różnych regionów Polski zdjęcia, gdzie załapały sie oprawy :) Zrobiliśmy z Docem na próbe jeden wątek - Hajnówka, właśnie z takimi fotkami, ale jakoś nikogo to nie obeszło :| :| :(


Oskard - spoko!

Ileż ja tu nazakłądałem wątków o różnych miejscowościach, już nie zliczę :lol: :lol:

Ale aktywności niczym nie wymusisz, powiem Ci - rób swoje, jeśli uważasz to za dobre, a z czasem znajdą się i zainteresowani, więcej cierpliwości :shock: :) ;)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Świętokrzyskie] Suchedniów

Postprzez oskard » 17 lutego 2010, 22:27

Oczywiście, to w końcu swego rodzaju misja lightingowa :) Będę to robił nadal, tylko nie bardzo wiem jak to rozstrzygnąć, bo często trafi sie z danej miejscowości tylko kilka fotek z oświetleniem, albo nawet jedna, ale taka że grzech jej tu nie pokazać :| . Tylko że dla jednej, dwóch fotek nie wiem czy sie opłaca wątek robić nowy :? Jak sądzisz? Bo jak mała miejscowość, to możliwe że nic więcej sie z niej nie trafi, i nikt z niej nigdy nic nie doda, i będzie taki jednofotkowy wątek:/ Poza tym, jak by sie solidnie przyłożyć, to można przeczesać całą mapę Polski na google maps i założyć tyle nowych wątków, ile miejscowości gdzie przynajmniej jedna fotka sie trafiła, np. z trumną... Nie wiem czy to ma sens :? :|
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Re: [Świętokrzyskie] Suchedniów

Postprzez cieszyn » 19 lutego 2010, 02:27

oskard napisał(a):Oczywiście, to w końcu swego rodzaju misja lightingowa :) Będę to robił nadal, tylko nie bardzo wiem jak to rozstrzygnąć, bo często trafi sie z danej miejscowości tylko kilka fotek z oświetleniem, albo nawet jedna, ale taka że grzech jej tu nie pokazać :| . Tylko że dla jednej, dwóch fotek nie wiem czy sie opłaca wątek robić nowy :? Jak sądzisz? Bo jak mała miejscowość, to możliwe że nic więcej sie z niej nie trafi, i nikt z niej nigdy nic nie doda, i będzie taki jednofotkowy wątek:/ Poza tym, jak by sie solidnie przyłożyć, to można przeczesać całą mapę Polski na google maps i założyć tyle nowych wątków, ile miejscowości gdzie przynajmniej jedna fotka sie trafiła, np. z trumną... Nie wiem czy to ma sens :? :|


TRzeba znaleźć złoty środek, nie można przeginać w żadną stronę

Ale jeśli masz 1 fotkę ekstra klasyka i ta miejscowość nie ma tu wątku, to zakładaj nowy wątek! :D

Nigdy nie wiesz, czy ktoś nie trafi tu przypadkiem tylko dlatego, że nazwę jego miejscowości "wypluło" GOOGLE w kontekście naszego forum
To może być nawet nowy forumowicz, który w samotności pasjonuje się oświetleniem i nawet nie wie, że to nie wstyd, ale że jest takie forum (nasze oczywiście), które takich jak on skupia :mrgreen:

PS - radzę szukać inaczej, wpisując do przeglądarki hasła typu

czasy PRL

Lampy uliczne, lata 60-te

latarnie uliczne

itp.
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Świętokrzyskie] Suchedniów

Postprzez Paweł » 2 marca 2010, 20:08

Fantastyczne zdjęcia i oświetlenie z duszą :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Suchedniów] oświetlenie miasta

Postprzez neon44 » 26 sierpnia 2013, 12:19

krótki filmik od neona. Tak świecą OUR125


Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Suchedniów] oświetlenie miasta

Postprzez Whites86 » 26 sierpnia 2013, 16:21

czyli jak by wyłączyli to "oświetlenie" to nawet nikt by się nie zorientował :roll: :lol:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Suchedniów] oświetlenie miasta

Postprzez lumix26 » 26 sierpnia 2013, 17:49

Takie oprawy to tylko do kolekcji
Bardzo sympatycznie nocą tam jest :mrgreen:
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9283
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [Suchedniów] oświetlenie miasta

Postprzez Whites86 » 27 sierpnia 2013, 16:07

lumix26 napisał(a):Takie oprawy to tylko do kolekcji
Bardzo sympatycznie nocą tam jest :mrgreen:

nawet w kolekcji bym nie chciał :P
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Miasta polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości

cron