[Suchedniów] oświetlenie miasta

Historia oświetlenia polskich miast i realizowane inwestycje oświetleniowe

Re: [Suchedniów] oświetlenie miasta

Postprzez amisiek » 12 grudnia 2014, 22:45

Akurat na Stokowcu jest mała moc, wzdłuż ulicy Bugaj powiesili mocniejsze i tam jest lepiej. Jedno mogę powiedzieć z całą pewnością - jest o klasę lepiej niż było przedtem na OUR125 i ORZ3kł ze starymi LRFami.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: [Suchedniów] oświetlenie miasta

Postprzez amisiek » 1 stycznia 2015, 21:16

Oto obiecane dawniej fotki nocne. Tak świecą latarnie z oprawami diodowymi w Suchedniowie. Ulica Bugaj
Obrazek
Przejazd kolejowy oświetlony sodą 250W (oprawy na przejeździe są własnością PKP i nie podlegają modernizacji, oprawy diodowe nie mają homologacji na PKP)
Obrazek
Początek ulicy Bugaj
Obrazek

Obrazek
Na tych słupach wisiały OUR125, niestety są rozmieszczone bardzo rzadko i powstają łatki. Szkoda, bo na dojeździe do "starej siódemki" słupy stoją gęściej i są wyższe - wtedy ulica jest bardzo ładnie oświetlona. Zdjęcia nie zrobiłem, bo już się spieszyłem.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: [Suchedniów] oświetlenie miasta

Postprzez neon44 » 4 stycznia 2015, 11:19

Super foty nocne Amiśku

dołożę ze swej strony foty dzienne. W tych LEDowych deskach niestety nie ma żadnej oświetleniowej duszy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: [Suchedniów] oświetlenie miasta

Postprzez amisiek » 4 stycznia 2015, 12:00

Nie ma, a odkąd wyleciały OURW ze starej siódemki, to miasto nie ma już prawie klasyków w normalnym oświetleniu. Pozostały tylko na terenach kolejowych i kilku prywatnych. Różnica jednak jest - gdy jedziesz dawną siódemką od obwodnicy (trzeba wcześniej zjechać) to widać kolosalną różnicę w jakości oświetlenia na korzyść ledów. Tyle, że to już nie to samo.
W Suchedniowie przy starej siódemce były przecież takie oprawy jak ta (fotka z Ostojowa, ale takie też tam były)
Obrazek
Obrazek
Oprócz tego wyzłomowano całe zagłębie OURW i OUR125, na złom poszło sporo trumienek i innych klasycznych opraw. W sumie ORZ6/7 było tam niewiele, najbardziej widoczne były te stare z pierścieniem na ulicy przy kościele oraz przy cmentarzu.
Lubię dobre światło.
Avatar użytkownika
amisiek
Site Admin
 
Posty: 8991
Zdjęcia: 1887
Dołączył(a): 12 stycznia 2010, 23:01

Re: [Suchedniów] oświetlenie miasta

Postprzez stefik » 6 kwietnia 2016, 07:46

Zamieszczam kilka fotek przed modernizacją i po. Według mnie efekty modernizacji bardzo dobre jeśli chodzi o jakość oświetlenia: http://www.eltast.pl/pl/modernizacjaosw ... e,960.html
stefik
 

Poprzednia strona

Powrót do Miasta polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron