[Miechów] Oświetlenie

Historia oświetlenia polskich miast i realizowane inwestycje oświetleniowe

Re: [Miechów] Oświetlenie

Postprzez oskard » 30 kwietnia 2015, 15:57

Ale w sumie... telefonicznie też pewnie można ten zakład namierzyć, a zatrzymać się tam w drodze na działkę tylko raz, po odbiór ustalony wcześniej w rozmowie. Nie jest źle, jest jakaś alternatywa :)
Dobrze że te łyżki jeszcze wiszą, bo niektóre z nich (szczególnie te pierścieniowe) są w stanie idealnym, jak z fabryki.
Ciekawe jakie te diodowe oprawy powiesili... Pojawiały się już na forum, albo jakieś bardzo do nich podobne?
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Re: [Miechów] Oświetlenie

Postprzez Lampka » 2 maja 2015, 11:30

Telefonicznie można sprôbować i chyba zadzwonię tam po weekendzie. Oby tylko bylo z kim rozmawiać. Co do opraw diodowych to moze gdzies sie przewinęły, ale nie przeglądałem wszystkich wątkòw jakie są ;-) Postaram sie je sfocić przy okazji.
Kolekcjoner i poszukiwacz starych opraw i źródeł światła
Avatar użytkownika
Lampka
 
Posty: 6560
Zdjęcia: 14
Dołączył(a): 16 sierpnia 2011, 21:59
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Miechów] Oświetlenie

Postprzez Lampka » 24 września 2016, 22:33

Niestety muszę przekazać te smutne wieści - łychy na drodze w stronę Wolbromia, zarówno te z otokiem, jak i te późniejsze - zostały zastapione przez LEDy.

Tu natomiast kilka fot opraw w innej części miasta. Z kloszem i bez klosza - z lampami sodowymi.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kolekcjoner i poszukiwacz starych opraw i źródeł światła
Avatar użytkownika
Lampka
 
Posty: 6560
Zdjęcia: 14
Dołączył(a): 16 sierpnia 2011, 21:59
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Miechów] Oświetlenie

Postprzez oskard » 25 września 2016, 17:48

A o którą drogę dokładnie chodzi? Bo do powyższego opisu (droga na Wolbrom) pasuje ulica Sienkiewicza, ale tam jak sprawdziłem na GSV wiszą/wisiały OZS-y :?... Nie chodzi przypadkiem o Racławicką, czyli drogę w kierunku przeciwnym? Tam kojarzę całą masę łyżek, w tym większość pierścieniowych.
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Re: [Miechów] Oświetlenie

Postprzez Lampka » 25 września 2016, 20:27

Aa tak, pomyliłem się - miałem na myśli Skalbmierz ;) Tych łych niestety już brak...
Kolekcjoner i poszukiwacz starych opraw i źródeł światła
Avatar użytkownika
Lampka
 
Posty: 6560
Zdjęcia: 14
Dołączył(a): 16 sierpnia 2011, 21:59
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Miechów] Oświetlenie

Postprzez oskard » 25 września 2016, 21:06

Ech, szkoda :|. A jesteś w stanie ustalić, kiedy wyleciały, pamiętasz kiedy ostatnio je widziałeś? Może jeszcze nie zezłomowali - podzwonić i popytać zawsze można...
Avatar użytkownika
oskard
 
Posty: 2550
Zdjęcia: 29
Dołączył(a): 16 stycznia 2009, 21:02
Lokalizacja: Warszawa (Praga Pn.)

Re: [Miechów] Oświetlenie

Postprzez Lampka » 26 września 2016, 20:34

Całkiem niedawno jeszcze były - bodajże w ostatnich tygodniach sierpnia. Może jeszcze je mają. Jakbyś znalazł numer do tamtejszego ZE, to możesz podzwonić, ja ewentualnie jestem w stanie po nie podjechać jak znów będę w tamtych okolicach.
Kolekcjoner i poszukiwacz starych opraw i źródeł światła
Avatar użytkownika
Lampka
 
Posty: 6560
Zdjęcia: 14
Dołączył(a): 16 sierpnia 2011, 21:59
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia strona

Powrót do Miasta polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości