[Wrocław] infrastruktura oświetleniowa

Historia oświetlenia polskich miast i realizowane inwestycje oświetleniowe

Re: Wrocław

Postprzez cieszyn » 6 grudnia 2007, 23:13

Zgłoś ten postOdpowiedz z cytatem Re: Wrocław
przez rtęciówka 6 grudnia 2007, 23:24

Kolejne zdjęcie ze strony http.wroclaw_hydral_ com_pl


ALE JAZDA! :o
Dzięki rtęciówko za tą fotkę
Taki Wrocław jakoś przez mgłę pamiętam.
mamy tu stare auta (Warszawy) i bodaj tył Wołgi albo Moskwicza.

Może ktoś jakąś fotkę jeszcze tu dołoży?

OGŁOSZENIE:
Pilnie poszukiwane aktualne - dzienne i nocne - zdjęcie tego neonu (póki jeszcze wisi :!: )
8-) 8-) 8-)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wrocław

Postprzez qba » 23 grudnia 2007, 19:20

Akurat jestem teraz we Wrocławiu i po zmierzchu wybrałem się na spacer po Biskupinie, w Poszukiwaniu WLSP, których kiedyś było tam pełno. Doliczyłem się tylko 9, a Leda 150w świeci tak samo jasno, jak łyżka z WLSP330. Oprawy na nowe zmieniono tylko na ważniejszych ciągach. Na osiedlowych alejkacj są ciągle rtęciówki. Na sępolnie na małych uliczkach przeważają OUR125, czasem zmienione na Strady OUR125. Kiedyś w tych starych 125tkach były Penningi to wtedy było tam w miarę jasno. Dziś są same rtęciówki i OUr 125 wymiękały przy księżycu. na ulicach jest ciemno jak w d... u Murzyna.
RACJONALNE OŚWIETLENIE MIESZKAŃ SPRZĘTEM OŚWIETLENIOWYM "POLAM"
- ułatwia prace wykonywane w domu
- nie powoduje olśnienia i zmęczenia wzroku
- stwarza nastrój i warunki miłego wypoczynku
Avatar użytkownika
qba
 
Posty: 8338
Zdjęcia: 1020
Dołączył(a): 10 czerwca 2007, 19:15
Lokalizacja: WLKP

Re: Wrocław

Postprzez neon44 » 23 grudnia 2007, 19:25

qba napisał(a):na ulicach jest ciemno jak w d... u Murzyna.


o północy po czarnej kawie
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Wrocław

Postprzez Paweł » 23 grudnia 2007, 20:09

Wygląda na to że zrezygnowali z WLSP i ja te nieliczne zakończą swoją żywotność to w ich miejsce pojawią się LRF-y...

Co ciekawe przy okazji prawie wszystkich inwestycji drogowych we Wrocławiu (oprócz ronda Reagana) na nowych lub przebudowanych słupach wieszane są oprawy SGS203, a np. na ul. Borowskiej zastąpiły nawet Luny a na wysięgnikach w stronę chodnika powieszono Malagi.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wrocław

Postprzez cieszyn » 24 grudnia 2007, 21:38

qba napisał(a):Akurat jestem teraz we Wrocławiu i po zmierzchu wybrałem się na spacer po Biskupinie, w Poszukiwaniu WLSP, których kiedyś było tam pełno. Doliczyłem się tylko 9, a Leda 150w świeci tak samo jasno, jak łyżka z WLSP330. Oprawy na nowe zmieniono tylko na ważniejszych ciągach. Na osiedlowych alejkacj są ciągle rtęciówki. Na sępolnie na małych uliczkach przeważają OUR125, czasem zmienione na Strady OUR125. Kiedyś w tych starych 125tkach były Penningi to wtedy było tam w miarę jasno. Dziś są same rtęciówki i OUr 125 wymiękały przy księżycu. na ulicach jest ciemno jak w d... u Murzyna.



Zdaje się, że to był spacer without - bez aparatu :( :( :( :P
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wrocław

Postprzez neon44 » 30 grudnia 2007, 16:36

OURW250 w uliczkach koło rynku

Autor zdjęcia: kaliszanin177 z FORUM SCC

Obrazek
Fanatyk opraw ulicznych

Zrobiłem już 5564 zdjęcia opraw oświetleniowych
Avatar użytkownika
neon44
Site Admin
 
Posty: 11126
Zdjęcia: 62
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Wrocław

Postprzez mateusz » 30 grudnia 2007, 16:55

Widziałem te oprawy , jeszcze w lipcu były
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5011
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wrocław

Postprzez cieszyn » 30 grudnia 2007, 17:44

qba napisał(a):Akurat jestem teraz we Wrocławiu i po zmierzchu wybrałem się na spacer po Biskupinie, w Poszukiwaniu WLSP, których kiedyś było tam pełno. Doliczyłem się tylko 9, a Leda 150w świeci tak samo jasno, jak łyżka z WLSP330. Oprawy na nowe zmieniono tylko na ważniejszych ciągach. Na osiedlowych alejkacj są ciągle rtęciówki. Na sępolnie na małych uliczkach przeważają OUR125, czasem zmienione na Strady OUR125. Kiedyś w tych starych 125tkach były Penningi to wtedy było tam w miarę jasno. Dziś są same rtęciówki i OUr 125 wymiękały przy księżycu. na ulicach jest ciemno jak w d... u Murzyna.


Akurat jestem teraz we Wrocławiu
- ale Ci zazdroszczę :evil:

Nie wiem, Kuba, czy jeszcze jesteś we Wrocku, wiesz, tak nieśmiało zapytam - nie będziesz czasem przechodził koło dworca głównego PKP?
Jest tam taki stary neon, taki wiesz, dość znany, coś tam pisze na nim o Wrocławiu czy jakoś tak .................... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wrocław

Postprzez rtęciówka » 30 grudnia 2007, 18:30

cieszyn napisał(a):
qba napisał(a):Akurat jestem teraz we Wrocławiu i po zmierzchu wybrałem się na spacer po Biskupinie, w Poszukiwaniu WLSP, których kiedyś było tam pełno. Doliczyłem się tylko 9, a Leda 150w świeci tak samo jasno, jak łyżka z WLSP330. Oprawy na nowe zmieniono tylko na ważniejszych ciągach. Na osiedlowych alejkacj są ciągle rtęciówki. Na sępolnie na małych uliczkach przeważają OUR125, czasem zmienione na Strady OUR125. Kiedyś w tych starych 125tkach były Penningi to wtedy było tam w miarę jasno. Dziś są same rtęciówki i OUr 125 wymiękały przy księżycu. na ulicach jest ciemno jak w d... u Murzyna.


Akurat jestem teraz we Wrocławiu
- ale Ci zazdroszczę :evil:

Nie wiem, Kuba, czy jeszcze jesteś we Wrocku, wiesz, tak nieśmiało zapytam - nie będziesz czasem przechodził koło dworca głównego PKP?
Jest tam taki stary neon, taki wiesz, dość znany, coś tam pisze na nim o Wrocławiu czy jakoś tak .................... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Konkretnie: Neon "Dobry wieczór we Wrocławiu" (na budynku na przeciwko dworca) -POSZUKIWANE FOTKI :D :D :D
Pozdrawiam,
Kuba
Avatar użytkownika
rtęciówka
 
Posty: 3154
Zdjęcia: 498
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 22:36
Lokalizacja: Myszków

Re: Wrocław

Postprzez Paweł » 30 grudnia 2007, 18:45

Neon obecnie wygląda jak na tej fotce i od dawna nie świeci... :(

Co ciekawe ten neon to była reklama nieistniejącej dziś gazety Wieczór Wrocławia.
Załączniki
neon.jpg
neon.jpg (47.4 KiB) Przeglądane 4081 razy
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Miasta polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości