[Kwidzyn] oświetlenie w mieście

Historia oświetlenia polskich miast i realizowane inwestycje oświetleniowe

Re: [Kwidzyn] oświetlenie w mieście

Postprzez mirror » 2 czerwca 2009, 12:09

Po prostu mam w aparacie 2mpx i nie mogę powiększać. Jak powiększyłam po zrobieniu foty to niestety tak wyszło.
Wielbicielka rtęci.
Avatar użytkownika
mirror
 
Posty: 1169
Zdjęcia: 134
Dołączył(a): 17 sierpnia 2007, 13:03
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: [Kwidzyn] oświetlenie w mieście

Postprzez swietlik » 2 czerwca 2009, 13:56

To lepiej nie powiększaj tych zdjęć ;)
Poza tym fajnie jak na zdjęciu widać coś jeszcze a nie tylko samą oprawę.
Zakład Energetyczny Poznań
Rejon Najwyższych Napięć
Avatar użytkownika
swietlik
 
Posty: 3012
Zdjęcia: 83
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 14:04
Lokalizacja: Poznań

Re: [Kwidzyn] oświetlenie w mieście

Postprzez cieszyn » 2 czerwca 2009, 23:00

mirror napisał(a):Po prostu mam w aparacie 2mpx i nie mogę powiększać. Jak powiększyłam po zrobieniu foty to niestety tak wyszło.


Mirror, już kiedyś o tym rozmawialiśmy, pozwół, że do tego wrócę. Martwi mnie niska jakość tych zdjęć, a skoro piszesz, że to aparat, a nie komórka, to mnie to tak dziwi, że to tak nieostro wychodzi - co to za aparat ???
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Kwidzyn] oświetlenie w mieście

Postprzez DocBrown » 2 czerwca 2009, 23:16

Cieszyn, przecież to widać, że to telefon, a nie cyfrówka :lol:
Nawet archaiczny Premier (dokładnie modelu nie podam, bo nie pamiętam) co miał 2mpix nie robił tak marnych fot :|
Mirror miała na myśli aparat w telefonie, nie rozumiem tylko czemu mając cyfrówkę robi zdjęcia telefonem :?
DocBrown
 

Re: [Kwidzyn] oświetlenie w mieście

Postprzez cieszyn » 2 czerwca 2009, 23:21

DocBrown napisał(a):Cieszyn, przecież to widać, że to telefon, a nie cyfrówka :lol:
Nawet archaiczny Premier (dokładnie modelu nie podam, bo nie pamiętam) co miał 2mpix nie robił tak marnych fot :|
Mirror miała na myśli aparat w telefonie, nie rozumiem tylko czemu mając cyfrówkę robi zdjęcia telefonem :?


Niby widać, choć można mieć aparat z 2Mpix i zrobić też takie same zdjęcie, bywa różnie :D

No to jak na telefon, to kiepska ta matryca tam jest

Zobacz na moje foty serii krótkiej, niedawno wstawiałem, są dużo dużo lepsze, a też robione telefonem z 2Mpix. Może mirror ustawiła w aparacie najmniejszą rozdzielczość ? To by tłumaczyło tak niską jakość fotek :roll:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12647
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Kwidzyn] oświetlenie w mieście

Postprzez DocBrown » 2 czerwca 2009, 23:37

Telefony nigdy rewelacyjnych matryc nie miały, jedynie Nokie pod tym względem jakoś wypadają, sam mam Nokie 6280 i troche fot nią zrobiłem i tu zapodawałem.
DocBrown
 

Re: [Kwidzyn] oświetlenie w mieście

Postprzez mirror » 3 czerwca 2009, 13:48

Po prostu szłam do sklepu i nie miłam przy sobie cyfrówki. A wracając postanowiłam pofocić.
Wielbicielka rtęci.
Avatar użytkownika
mirror
 
Posty: 1169
Zdjęcia: 134
Dołączył(a): 17 sierpnia 2007, 13:03
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: [Kwidzyn] oświetlenie w mieście

Postprzez Edziu » 4 czerwca 2009, 12:22

przez mirror » 3 czerwca 2009, 14:48

Po prostu szłam do sklepu i nie miłam przy sobie cyfrówki. A wracając postanowiłam pofocić.
Ostatnio edytowano 4 czerwca 2009, 12:25 przez Edziu, łącznie edytowano 1 raz
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3148
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: [Kwidzyn] oświetlenie w mieście

Postprzez Edziu » 4 czerwca 2009, 12:24

przez mirror » 3 czerwca 2009, 14:48

Po prostu szłam do sklepu i nie miłam przy sobie cyfrówki. A wracając postanowiłam pofocić.

zawsze dobrze mieć przy sobie coś do focenia, mimo iż jakością szału zdjęcia nie robią to zawsze coś. A ten pkwiat y SL 100 nie jest przypadkiem na bocznicy przy dworcu PKP, kiedyś pamiętam tam półkwiaty z kwadratówkami

ps. miałem pewien problem z łączem, i nie mogę usunąć postu wyżej dlatego są dwa pod sobą
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3148
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: [Kwidzyn] oświetlenie w mieście

Postprzez mateusz » 4 czerwca 2009, 18:37

No właśnie ,ja też kojRZE TE KWIATY ,przy czym na części z nich ,na trzech nieobciętych wsięgnikach są chyba kwadratówki ,a na części wysięgników ,na których opraw nie było wcale założono niedawno SHZ100 ......
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5015
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Miasta polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości