Linie średniego napięcia

Dyskusje na temat linii przesyłowych i dystrybucyjnych oraz stacji transformatorowych

Re: Linie średniego napięcia

Postprzez zbich70 » 3 listopada 2017, 23:09

Whites86 napisał(a):jeśli u Ciebie jest inaczej to w dziwnych realiach dane Ci pracować

No cóż. Ja miałem tak dogadanych rolników, że gdy T-czwórka zagrzebałem się w błocie albo śniegu po same szyby to dwa albo trzy traktory gotowe były żeby mnie wyszarpać. Nawet w środku nocy...:)
zbich70
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 grudnia 2015, 12:23
Lokalizacja: CBR, CG

Re: Linie średniego napięcia

Postprzez Whites86 » 3 listopada 2017, 23:15

zbich70 napisał(a):
Whites86 napisał(a):jeśli u Ciebie jest inaczej to w dziwnych realiach dane Ci pracować

No cóż. Ja miałem tak dogadanych rolników, że gdy T-czwórka zagrzebałem się w błocie albo śniegu po same szyby to dwa albo trzy traktory gotowe były żeby mnie wyszarpać. Nawet w środku nocy...:)

no ale rozmawiamy o wyciąganiu się z czyjegoś bagna czy o uzgadnianiu prac ? bo to lekka różnica
jestem ciekaw jak duży jest twój teren, u mnie niekiedy są to odległości 70 kilometrów od winkla do winkla, powodzenia w zapoznaniu się z wszystkimi rolnikami na takim obszarze

jeśli chodzi o wyciąganie się to mamy do tego odpowiedni sprzet ,nie musze chodzić do bambra i się dopraszać
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Linie średniego napięcia

Postprzez zbich70 » 3 listopada 2017, 23:20

Koniec dyskusji z mojej strony.
KaszeL napisał(a):Chłopaki, wydzielcie sobie tą dyskusję bo robicie tutaj jakiś totalny off-top. Nie wiem czemu to ma służyć...

Ja jako zwykły user nie mogę nic wydzielać. Niech mod/admin zrobi porządek.
Zdaje się, że Kolega Whites86 jest tu adminem...

A to świadczy o poziomie forum, gdy admin wdaje się w pyskówki, albo wręcz sam je prowokuje.
zbich70
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 grudnia 2015, 12:23
Lokalizacja: CBR, CG

Re: Linie średniego napięcia

Postprzez KaszeL » 3 listopada 2017, 23:41

zbich70 napisał(a):A to świadczy o poziomie forum, gdy admin wdaje się w pyskówki, albo wręcz sam je prowokuje.


Cóż mogę Ci powiedzieć. Jeśli nasz poziom Ci urąga, to nie czuj się przymuszany do udzielana się. Droga wolna kolego.
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8647
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Linie średniego napięcia

Postprzez Whites86 » 3 listopada 2017, 23:46

zbich70 napisał(a):
A to świadczy o poziomie forum, gdy admin wdaje się w pyskówki, albo wręcz sam je prowokuje.

bardziej świadczy o Twoim braku umiejętności czytania ze zrozumieniem, od początku próbowałem nawiązać merytoryczną rozmowę i uzyskać merytoryczne argumenty co skończyło się jedynie długim offtopem w tym wątku, a kto zaczął pyskówke ? chyba nie musze wskazywać palcem ;)
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: Linie średniego napięcia

Postprzez zbich70 » 3 listopada 2017, 23:59

W internecie jest pełno informacji o standardach usług świadczonych przez OSD. Niechlubny prym wiedzie PGE Dystrybucja.
Zawsze myślałem, że Energa jest na przeciwległym końcu tego "rankingu".
No cóż, pomyliłem się, skoro jej pracownik jasno i wyraźnie deklaruje:
cenie sobie moją pracę bo za dość dobry kawał grosza nie urywam sobie rękawa a tych którzy zazdroszczą mam głęboko w dupie :)

Nic dodać, nic ująć, wszystko w temacie.
Może Energa powinna dać to jako motto, nagłówek, logo na wszystkich fakturach za energię i dystrybucję.
zbich70
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 grudnia 2015, 12:23
Lokalizacja: CBR, CG

Re: Linie średniego napięcia

Postprzez KaszeL » 4 listopada 2017, 10:14

zbich70 napisał(a):W internecie jest pełno informacji o standardach usług świadczonych przez OSD. Niechlubny prym wiedzie PGE Dystrybucja.
Zawsze myślałem, że Energa jest na przeciwległym końcu tego "rankingu".


Ale masz jakieś merytoryczne zastrzeżenia? Jakieś argumenty? Bo na razie to więcej widzę tutaj dyskusji ad personam niż ad meritum. Póki co, to Ty kolego próbujesz zdyskredytować tutaj wszystkich dookoła - czemu to ma służyć?
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8647
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Linie średniego napięcia

Postprzez zbich70 » 4 listopada 2017, 13:28

KaszeL napisał(a):Ale masz jakieś merytoryczne zastrzeżenia? Jakieś argumenty? Bo na razie to więcej widzę tutaj dyskusji ad personam niż ad meritum. Póki co, to Ty kolego próbujesz zdyskredytować tutaj wszystkich dookoła - czemu to ma służyć?

OK, pax,, wpakowałem się z butami w zaprzyjaźnione grono. Posypuję głowę popiołem.
Rozumiem, że zakłóciłem sielankę.
Przyczepiłem się do jednego postu, po czym dyskusja "popłynęła". Za moim sprawstwem (nie zaprzeczam), ale także adwersarzy.
Koniec, kropka.

PS. Jest na tym forum opcja "usuń konto"?
zbich70
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 grudnia 2015, 12:23
Lokalizacja: CBR, CG

Re: Linie średniego napięcia

Postprzez KaszeL » 4 listopada 2017, 14:16

Nic nie zakłóciłeś, każdy tutaj ma prawo do dyskusji. Tylko nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz ze swoją teorią. Jak skończyły się argumenty merytoryczne to zaczynasz wjazd personalny.... Tak się po prostu nie robi. Co najmniej dwóch tutaj chłopaków, którzy znają się na rzeczy uważa że jesteś w błędzie - a ty idziesz w zaparte. Jak się zrobiło cieplej, to od razu leci argument o zaprzyjaźnionym gronie i sielance. Serio? Tylko na tyle Cię stać?
Uwaga zły, zły admin. W razie problemów szukaj pomocy u dobrego -> neon44
Avatar użytkownika
KaszeL
Site Admin
 
Posty: 8647
Zdjęcia: 534
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 14:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Linie średniego napięcia

Postprzez zbich70 » 4 listopada 2017, 14:42

KaszeL napisał(a):Tylko nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz ze swoją teorią.

Jaką teorią? Nie teoretyzuję tylko wynoszę z własnej praktyki. Koledzy uważają, że wymiana izolatorów to bułka z masłem, ogólnie sama frajda.
Ja twierdzę, że nie zawsze tak jest i zależy to od
WIELU CZYNNIKÓW
,
na które nie zawsze masz wpływ, a raczej jako zwykły robol nie masz wpływu w ogóle.
Po drugie nie we wszystkich oddziałach operatora, czy u innych operatorów, nie wspominając o firmach podwykonawczych świadczących usługi dla OSD jest tak kolorowo, jak opisują to Koledzy, z którymi miałem czelność się nie zgodzić.

Jeszcze jakeś pytania?
zbich70
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 grudnia 2015, 12:23
Lokalizacja: CBR, CG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Linie napowietrzne i kablowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości