[Bytom] Supersam

oświetlenie obiektów handlowych jak sklepy, stragany, supermarkety i hipermarkety

Re: [Bytom] Supersam

Postprzez Beton » 23 lutego 2016, 22:39

galad napisał(a):Cudo, dawno nie widziałem tylu klasycznych opraw razem i to działających. Szkoda że ten klimat jest pogardzany w dzisiejszych czasach.


Szkoda to będzie, jak wszystkie tego typu budynki zostaną już wyburzone i zostaniemy z developerskim guanem w każdym mieście Polski. Dlatego je dokumentuję, na pamiątkę, żebym nie musiał zbyt często jeździć do Niemiec, żeby sobie przypomnieć w przyszłości "te" klimaty ;).
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Re: [Bytom] Supersam

Postprzez bmisilo » 23 lutego 2016, 22:56

Wspaniały klimat niczym w domu towarowym w Jarosławiu.
Kupię wirnik typ 300.1200 do odkurzacza Predom-Zelmer.
Avatar użytkownika
bmisilo
 
Posty: 219
Zdjęcia: 45
Dołączył(a): 5 maja 2011, 22:28
Lokalizacja: Jarosław

Re: [Bytom] Supersam

Postprzez toomm40 » 24 lutego 2016, 21:08

jak byłem mały , to wchodziłem do takich dużych supersamów i tym podobnych obiektów tylko po to ,żeby obserwować te długie rzędy belek z rurami. wtedy oczywiście były to tylko i wyłącznie grubasy T12 ,mieszanka Polampu, Razno,Tungsramu, konserwacja tego wyglądała jak wszystko w PRL-u, więc można sobie było tuczyć wzrok wieloma migającymi rurami, trafiały się także zróżowiałe, lub ze zwartym zapłonnikiem.to były czasy 8-)
TELAM - i wszystko jasne :D
Avatar użytkownika
toomm40
 
Posty: 5021
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 18 listopada 2011, 23:38
Lokalizacja: Poznań

Re: [Bytom] Supersam

Postprzez Whites86 » 24 lutego 2016, 21:15

toomm40 napisał(a):jak byłem mały , to wchodziłem do takich dużych supersamów i tym podobnych obiektów tylko po to ,żeby obserwować te długie rzędy belek z rurami. wtedy oczywiście były to tylko i wyłącznie grubasy T12 ,mieszanka Polampu, Razno,Tungsramu, konserwacja tego wyglądała jak wszystko w PRL-u, więc można sobie było tuczyć wzrok wieloma migającymi rurami, trafiały się także zróżowiałe, lub ze zwartym zapłonnikiem.to były czasy 8-)

ja już sobie nie popatrze ;)

w moim mieście pare dni temu się spalił
Obrazek
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Bytom] Supersam

Postprzez Beton » 24 lutego 2016, 21:38

Czyżby ktoś miał plany coś innego budować w tym miejscu? Kupił go jakiś developer? :D
Avatar użytkownika
Beton
 
Posty: 2103
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): 12 kwietnia 2008, 12:15
Lokalizacja: Katowice/Puławy

Poprzednia strona

Powrót do Obiekty handlowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości