Oświetlenie waszych pokoi/mieszkań

oświetlenie wnętrz mieszkalnych

Re: Oświetlenie waszych pokoi/mieszkań

Postprzez Edziu » 3 sierpnia 2017, 19:04

ładnie się prezentuje w pokoju, chociaż przy dwóch lampach jest chyba nawet za jasno oraz i prądu to bierze, więc do takiego codziennego użytkowania raczej słabo się nadaje, sam myślę nad regeneracją trumienki która leży już u mnie kilka lat i zrobieniu z niej lampy stojącej, ale tu myślę nad kompletną przeróbką, tzn. żródło światła LED albo zwykła żarówka oraz obudowę jakoś przyozdobić ładnie pomalować, myślałem o obłożeniu zamszem ale wtedy musiałbym uważać z żarówką żeby nie przygrzać jego.
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Edziu

Zdjęcia: 497

Postprzez toomm40 » 4 sierpnia 2017, 09:39

jakoś nie mogę sobie wyobrazić takiej oprawy obłożonej zamszem :) to chyba by dziwnie wyglądało , nie lepiej zostawić w oryginale, tylko ładnie odnowioną ?
TELAM - i wszystko jasne :D
toomm40

Zdjęcia: 0

Postprzez Gismot » 5 sierpnia 2017, 00:41

Edziu napisał(a): myślałem o obłożeniu zamszem ale wtedy musiałbym uważać z żarówką żeby nie przygrzać jego.

oj kiepski pomysł

Z chęcią bym sobie postawił w pokoju oprawę ORO z daszkiem od OZPR :) Tyko mam zbyt mały pokój... :D
Gismot

Zdjęcia: 0

Poprzednia strona

Powrót do Mieszkania i domy