[Mazowsze] Gm. Michałowice

Ciekawe przykłady oswietlenia w poszczególnych województwach oraz ich miasteczkach i wsiach

Re: [Mazowsze] Gm. Michałowice

Postprzez Luk » 29 czerwca 2012, 21:28

Whites86 napisał(a):no starych fotek tez niestety niema :|


Jak się wrzuca zdjęcia jako gość na Fotosiku to nic dziwnego. Inaczej jest jak się zarejestruje na Fotosiku, wtedy zdjęcia są na stałe.
Ja na początku, jak jeszcze nie było forumowej galerii, też wrzucałem zdjęcia na Fotosik i większość zdjęć jest do tej pory.
Pozdrawiam, Łukasz
Avatar użytkownika
Luk
 
Posty: 5942
Zdjęcia: 765
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 14:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Mazowsze] Gm. Michałowice

Postprzez Whites86 » 29 czerwca 2012, 21:49

Luk napisał(a):
Whites86 napisał(a):no starych fotek tez niestety niema :|


Jak się wrzuca zdjęcia jako gość na Fotosiku to nic dziwnego. Inaczej jest jak się zarejestruje na Fotosiku, wtedy zdjęcia są na stałe.
Ja na początku, jak jeszcze nie było forumowej galerii, też wrzucałem zdjęcia na Fotosik i większość zdjęć jest do tej pory.

mylisz sie ;) zarejestruj sie na fotosiku wrzuc jakies foty ktore beda czesto przegladane i nieoplac im abonamentu za te ich pseudotransfery, odrazu ci je pousuwają ;) wiem bo mialem tam konto ale przestalem go uzywac jak wprowadzili oplaty, fotosik to naprawde beznadziejny serwis, niewazne czy jestes jako gosc czy zarejestrowany uzytkownik, jesli zdjecia tam zaladowane beda zbyt czesto ogladane przez uzytkownikow zostanie usuniete bo przekroczy limit transferu, wystarczy sie rozejrzec po forum, na posty uzytkownikow ktorzy kozystaja z tego badziewia, kazdy stary post jest ogolocony z fotek :roll:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: [Mazowsze] Gm. Michałowice

Postprzez Paweł » 29 czerwca 2012, 23:32

Luk, nie hostowałeś tak dużo zdjć jak niektorzy na forum i te w granicach limitu nie zostały usunięte. Zresztą tamte zdjęcia 4 lata temu zamieściłem... EOT.
__________________________

W samych Michałowicach do wymiany lub uzupełnienia było dużo mniej punktów ponieważ te stare oprawy są energooszczędne ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Mazowsze] Gm. Michałowice

Postprzez mateusz » 30 czerwca 2012, 12:30

Dobrze, że chociaż SGP widzę, bo już myślałem, że zmodernizowali na same oprawy z dolnej półki (LEDY, MALAGI) Niektóre gminy właśnie robią cząstkowe modernizacje, zamiast globalnych... u mnie też znam takowe.
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5011
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Mazowsze] Gm. Michałowice

Postprzez lumix26 » 30 czerwca 2012, 14:44

Fajna fotorelacja - widać że w niektórych miejscach rządzą trumienki a niektóre mają nowe słupy :)
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Avatar użytkownika
lumix26
 
Posty: 9283
Zdjęcia: 3827
Dołączył(a): 23 stycznia 2012, 20:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [Mazowsze] Gm. Michałowice

Postprzez JeD » 30 czerwca 2012, 15:19

Czy te Trumny mają nowe wysięgniki ?
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym... ;)
#lubie_sode
Avatar użytkownika
JeD
 
Posty: 7289
Zdjęcia: 776
Dołączył(a): 22 marca 2012, 19:28
Lokalizacja: Lubelskie

Re: [Mazowsze] Gm. Michałowice

Postprzez Edziu » 30 czerwca 2012, 15:35

Czy te Trumny mają nowe wysięgniki ?

już z takim czymś spotkałem się w mojej okolicy jest taka miejscowosć, gdzie pozakładano nowe wysięgniki oraz słupy, a trumienki zamontowano stare:)


Fajna modernizacja, na dobre oprawy, co do ledy, one są trochę lepsze od malag zauwazyłem jesli chodzi o klosze, malagi bardzo szybko sie ogólnie starzeją , zauwazyłem to u mnie w mieście kiedy był czas masowego stosowania malag, obecnie mają po 10 lat, ale klosze mają pożółkłe, Widzę sporo trumienek i strych opraw ma powybijane lampy, się nie dziwię że energooszczędne, :) a jeszcze OUR125 to też za wiele mocy nie bierze ona
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: [Mazowsze] Gm. Michałowice

Postprzez Paweł » 30 czerwca 2012, 15:59

Trymienki nie mają nowych wysięgników oprócz niektórych nowych słupow.
Napisałem że widoczne stare oprawy są energooszczędne ponieważ wszystkie są od kilku lat przerobione na sodowe 70W, żadne lampy nie są wybite ;)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Paweł
 
Posty: 6615
Zdjęcia: 944
Dołączył(a): 3 czerwca 2007, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Mazowsze] Gm. Michałowice

Postprzez famabud » 30 czerwca 2012, 18:34

No proszę, są SGS 201, ale poza tym to za jasno w tej gminie nie jest.
Light is life
Avatar użytkownika
famabud
 
Posty: 9296
Zdjęcia: 1074
Dołączył(a): 3 listopada 2009, 17:25
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia strona

Powrót do Regiony polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości