Mordy - miasteczko koło Siedlec

Ciekawe przykłady oswietlenia w poszczególnych województwach oraz ich miasteczkach i wsiach

Re: Mordy - miasteczko koło Siedlec

Postprzez DocBrown » 15 listopada 2008, 23:34

Myślę, że w ciągu roku nikt tych opraw nie ruszy, teraz codziennie jeżdżę do Poznania i z powrotem, co daje razem 120km, a jak wiadomo trening czyni mistrza :mrgreen:
DocBrown
 

Re: Mordy - miasteczko koło Siedlec

Postprzez cieszyn » 15 listopada 2008, 23:49

neon44 napisał(a):Paradoks polega na tym, że jeśli pojedziesz tam dopiero za parę lat to zastaniesz Malagi, albo nie daj Boże SL100


A fe! Neon, wypluj te słowa :lol:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mordy - miasteczko koło Siedlec

Postprzez cieszyn » 15 listopada 2008, 23:50

DocBrown napisał(a):Myślę, że w ciągu roku nikt tych opraw nie ruszy, teraz codziennie jeżdżę do Poznania i z powrotem, co daje razem 120km, a jak wiadomo trening czyni mistrza :mrgreen:


Doc, tak praktycznie powiem, choćbyś ile lat jeździł, zawsze warto co mniej więcej 2 godziny zrobić postój, to dobra praktyka. Więc dasz radę !
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mordy - miasteczko koło Siedlec

Postprzez DocBrown » 16 listopada 2008, 00:55

Z tym postojem, to słyszałem już, dodatkowo niektóre samochody np Audi A6 jeśli są wyposażone w komputer, to po dwóch godzinach jazdy na wyświetlaczu między obrotomierzem, a prędkościomierzem wyświetlają ostrzeżenie o przekroczeniu 2h czasy jazdy.
Ostatnio edytowano 16 listopada 2008, 18:21 przez DocBrown, łącznie edytowano 1 raz
DocBrown
 

Re: Mordy - miasteczko koło Siedlec

Postprzez cieszyn » 16 listopada 2008, 18:17

DocBrown napisał(a):Z tym postojem, to słyszałem już, dodatkowo niektóre samochody np Audi A6 jeśli są wyposażone w komputer, to po dwóch godzinach jazdy na wyświetlaczu między obrotomierzem, a prędkościomierzem wyświetlają ostrzeżenie po 2 godzinach jazdy.


a tym kierowcom, ktorzy wydychaja alkohol, powinny zamykac dopływ paliwa do silnika i wyświetlać adres najbliższe Izby Wytrzeźwien!
Tego roku podczas okresu Święta Zmarłych na polskich drogach zginęło ponad 30 osób - i nic! PRasa milczy, politycy też, ale jak jednorazowo zginie w jakiejś katastrofie 30 osób, to biegną tam wszyscy "święci" z pierwszych stron gazet, ubolewają, obiecują, zapewniają, pokazują się w kamerach. . .

A te 30 osób na Święto Zmarłych to jest jakieś gorsze? To jest mniejsza tragedia?
Myślę, ze dużo większa, bo spowodowana głupotą pijanych kierowców
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mordy - miasteczko koło Siedlec

Postprzez elektryk » 19 listopada 2008, 15:57

Chyba Paweł i Cieszyn mają najbliżej do Mord, później chyba ja. W Mordach nie byłem ale niedaleko w Łosicach tam głównie ledy i strady kilka led było z LRF 125. W Siedlcach to głównie strady i Indy-ki :D Ale pięknie tam w Mordach :D :D
Elektromonter PE
Avatar użytkownika
elektryk
 
Posty: 3984
Zdjęcia: 1295
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 12:57
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mordy - miasteczko koło Siedlec

Postprzez mateusz » 23 grudnia 2008, 15:39

:o Dopiero teraz obejrzałem cały ten wątek i .rzeczywiście jest.pięknie :o - klimatyczne miasteczko. Dla takiego miasta malagizacja i usodowienie oznaczało by całkowitą utratę oryginalności i klimatu po zmroku. Rozumiem jednak ,że ludzie chcą mieć widno ,więc niech zawiedszą malagę na np. co trzecim słupie. Zresztą myślę ,że te klasyki słabo nie świecą (250W)
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5011
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mordy - miasteczko koło Siedlec

Postprzez mateusz » 1 stycznia 2009, 15:13

Muszę Wam powiedzieć ,że jeśli chodzi o zjeżdżanie z głównych tras ,na boczne drogi , w celu szukania klasyków niestety jest trochę bez sensu..... Wszystko tak naprawdę zależy od tego ,w jakiej gminie znajduje się dana miejscowość. Tak więc ,niestety nawet najdalsze odludzie może zostać zmodernizowane ,a klasyki mogą nadal świecić na głównej drodze .... :?
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5011
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mordy - miasteczko koło Siedlec

Postprzez slaweklampy » 27 listopada 2013, 19:20

neon44 napisał(a):Paradoks polega na tym, że jeśli pojedziesz tam dopiero za parę lat to zastaniesz Malagi, albo nie daj Boże SL100


Niestety, większość klasyków wyleciało, w ich miejsce pojawiły się oprawy Elgo LEDA. Info z Google.
Spieszmy się zbierać stare lampy i radia, tak szybko odchodzą.
Avatar użytkownika
slaweklampy
 
Posty: 6044
Zdjęcia: 1766
Dołączył(a): 2 września 2009, 06:43
Lokalizacja: Pęplin

Poprzednia strona

Powrót do Regiony polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron