OUSF w Tucholi-Rudzkim Moście

Ciekawe przykłady oswietlenia w poszczególnych województwach oraz ich miasteczkach i wsiach

Re: OUSF w Tucholi-Rudzkim Moście

Postprzez wentylatur » 16 lutego 2009, 23:19

Opcja piwo to raczej wiosną jeżeli wypali bo nieco zarobiony jestem, ale jakby coś się w trójmieście działo to jestem na posterunku! Jak się uda to w tym tygodniu ustrzelę gdyńskie trumienki!
wentylatur
 
Posty: 14
Dołączył(a): 16 lutego 2009, 18:19
Lokalizacja: Gdynia

Re: OUSF w Tucholi-Rudzkim Moście

Postprzez Whites86 » 16 lutego 2009, 23:33

neon44 napisał(a):Rzeczywiście cieszynku dopiero teraz zauważyłem

Whites86 napisał(a):tak pozatym chcialem zauwazyc ze masz z Gdyni do Tczewa jakies 45 Km wiec mozesz przy okazji i tu wpasc pofocic i na jakies pivo :mrgreen:


Przynajmniej wiem, kto na zlocie będzie pił najwięcej ;)

hehe no własnie Panowie moze ustalimy wstępnie jakąs date ? :>
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: OUSF w Tucholi-Rudzkim Moście

Postprzez Whites86 » 16 lutego 2009, 23:34

wentylatur napisał(a):Opcja piwo to raczej wiosną jeżeli wypali bo nieco zarobiony jestem, ale jakby coś się w trójmieście działo to jestem na posterunku! Jak się uda to w tym tygodniu ustrzelę gdyńskie trumienki!

no to widze ze to ja musze do tej Gdyni zawitać :mrgreen:
I spojrzał Pan na to wszystko i poszedł w.... gdzieś tam
Avatar użytkownika
Whites86
 
Posty: 19220
Zdjęcia: 5404
Dołączył(a): 12 marca 2008, 23:18

Re: OUSF w Tucholi-Rudzkim Moście

Postprzez Edziu » 17 lutego 2009, 09:32

A zapomniałem witam Cię, :D :D :D cieszę się że jesteś z gdyni, ja w Trójmieście bywam do 3razy w roku, mam tam trochę rodziny, może i jakieś pivko się wypiję, w maju albo czerwcu napewno przyjeżdżam do 3miasta. Gdynia faktyczninie w zastraszającym tempie modernizuje oświetlenie, ale jak byłem w listopadzie to widziałem jeszcze sporo OURW2250 przerobionych na sodowe. W latach 90 było to chyba jedno z bardziej rtęciowych miast, nie wspomnę o kwiatach, na których OURW2250 były bardzo długo, może masz jakieś stare fotki, :?:
W poszukiwaniu miejsc gdzie występowały bądź występują duże kwiaty opraw oświetleniowych...
Avatar użytkownika
Edziu
 
Posty: 3147
Zdjęcia: 497
Dołączył(a): 24 września 2007, 09:38
Lokalizacja: Toruń

Re: OUSF w Tucholi-Rudzkim Moście

Postprzez wentylatur » 17 lutego 2009, 18:58

Poszukam ale nie gwarantuje, na pewno mam na negatywie zdjęcia monciaka z przełomu80/90 z oprawami przewieszkowymi. nic tylko znaleźć i zeskanować...a co do konsumpcji ambrozji chmielowej to trzeba coś będzie panowie wykombinować! aby do wiosny!
wentylatur
 
Posty: 14
Dołączył(a): 16 lutego 2009, 18:19
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia strona

Powrót do Regiony polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości