Polska północno-wschodnia

Ciekawe przykłady oswietlenia w poszczególnych województwach oraz ich miasteczkach i wsiach

Re: Polska północno-wschodnia

Postprzez mateusz » 5 maja 2009, 07:32

W pażdzierniku jechałem przez Wydminy w dzień i miałem szczęście - oświetlnie było załączone ,było tam chyba z kilkaset trumienek i we wszystkic świeciły LRFy . W Mrągowie w klasykach są zarówno LRFy jak i WLSp ,wkręcane zupełnie przypadkowo :D
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5011
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Polska północno-wschodnia

Postprzez mateusz » 14 września 2011, 19:51

Wczoraj jechałem z Olsztyna do Sejn i z przykrością stwierdzam, że powyższy post jest już nieaktualny - w całej wsi Wydminy (bardzo duża, turystyczna wieś nad jeziorem) jak i w gminie nie widziałem innej oprawy jak SL100 :x Wymienili dosłownie wszystko, nawet STRADY i SGS203... Dodam tylko, że fabryka ES-SYSTEM w Wilkasach jest bardzo blisko więc pewnie od razu z fabryki oprawy dostali... Jak by tego było mało... oświetlenie jest wyłączane o godzinie 23 a załącza się o 4 nad ranem, całą noc świeci tylko z soboty na niedzielę. Tutaj ciekawy artykuł z lokalnego pisma na ten temat : http://echowydmin.pl/page21.php
Pozdrawiam ,
Avatar użytkownika
mateusz
 
Posty: 5011
Zdjęcia: 544
Dołączył(a): 4 czerwca 2007, 15:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Polska północno-wschodnia

Postprzez cieszyn » 14 września 2011, 23:10

Jak tak świecą, to ułatwiają pracę złodziejom :x

To po jakiego grzyba jest to oświetlenie?
Rozumiem, żeby wyłączali co drugą latarnię, ale wszystkie ???????????

A może to jest droga poza .......... miastem :lol:
Pzdr/
Staszek
Avatar użytkownika
cieszyn
 
Posty: 12646
Zdjęcia: 9
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 15:38
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Regiony polskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości